• marcio amoroso
    31.9k
    Svaka čast svima koji daju i najmanji doprinos da se brojnost u nedjelju bar malo poveća. a81w5i8ij7r8i4dt.jpeg
    esuab8rwdjh60mks.jpeg

    Ja ću ove pozive na instagramu zone objavljivati svaki dan, a vi koji imate instagram dijelite pliz.
  • reziser
    6.2k
    odlicna ideja, širit fejsom, instagramom... svim drustvenim mrezama!
  • trender
    168
    Eh da mi je ovako zanimljivo bilo čitat lektire u srednjoj kao sad ove 4 stranice na forumu, ne bi ni pomislio na posuđivanje lektira od prošlih generacija. Nakon čitanja ove teme ne mogu više dočekat nedjelju, ujutro misa i stavit malo više u škrabicu pa navečer produhovljenije na tekmu. Sad mi je samo dilema ići na sjever ili s dva prijatelja tovarčeka na zapad pa im se naslađivat nakon svakog gola u njihovoj mreži.
  • reziser
    6.2k
    dva prijatelja tovarčekatrender

    dovedi ih na sjever ili ostavi doma :joke:
  • NitkoBitan
    11.6k
    Sad mi je samo dilema ići na sjever ili s dva prijatelja tovarčeka na zapad pa im se naslađivat nakon svakog gola u njihovoj mreži.trender

    Na sjever, mozes im se nasladivat nakon tekme
  • trender
    168
    Mislim da će bit ovak: ja na sjever, a oni na zapad pa @deda i @Neki tip sa Zapada nek ih školuju za kog se navija. Vjerujem da bi ih moji prijatelji bez razmišljanja častili pivom pa makar bila i bezalkoholna:wink:
  • trender
    168
    4 godine srednje i evo teče peta našeg poznanstva, ponosan sam kaj navijam za Dinamo, njihovih promjena raspoloženja sam se naživio, a tek ću u budućnosti još više.
  • reziser
    6.2k
    kalinić im defintivno OUT, brani im subasic
  • Tom vg
    963
    ak trebaš pomoć, tu sam.
  • Fanboy
    2.1k
    Jel tko nešto malo više proučavao Kopićev dosadašnji rad ? Najčešće sustav kako igra, moguće promijene koje očekujete u sastavu ?
    Sjećam se da je znalo biti golijada u njegovim momčadima, osobito kada je vodio Hajduk pred rasprodaju. Tako da mislim kako će se ući dosta agresivno sa obje strane. Po stilu igre nebi se iznenadio jednu golijadu i dosta prilika iz kontra napada. Sredina im je dosta prolazna i probojna. Dokazali su to Riječani, pa i Lokomotiva koja je bez problema dolazila u priliku za udarac, no nisu imali toliko kvalitete prema naperijed, a Kačavendu su izolirali. Još im je nedostajao Cokaj kao važan vezni igrač. Ono što je sigurno da dva igrača im nose momčad. Prvi je svima poznati Livaja, drugi je jako bitan igrač u veznom redu, Krovinović. No, opet nije isto kada ti je za vratom netko od prosječnih HNL igrača, a kada je Ademi...
    Bude ovo bilo za pamćenje...
  • Neki tip
    19k
    Mislim da će bit ovak: ja na sjever, a oni na zapad pa deda i @Neki tip sa Zapada nek ih školuju za kog se navija. Vjerujem da bi ih moji prijatelji bez razmišljanja častili pivom pa makar bila i bezalkoholnatrender

    Nemoj molim te da u nedjelju ikoga tko ti je drag školujem, malo sam prenabrijan za odgojno-edukativne sadržaje.. bar zakonite. :halo:
  • trender
    168
    Odavno je trebalo vratiti vojni rok da se može reći da su muškarci stvarno muškarci:grin:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Koliko sam ja pohvatao igra klasični 4-2-3-1.
    To je već velika razlika u odnosu na Krznara jer je Dinamo sa Krznarom igrao u 4-1-4-1.

    Mišić je igrao tog pozicijskog zadnjeg veznog i stabilnost je patila. Mislim da će Kopić prebaciti na dva klasična zadnja vezna i da će staviti igrače na prirodne pozicije. To bi morali biti potezi koji će se donijeti u ovih par dana.
  • reziser
    6.2k
    Razmisljam o tih 200 ulaznica za tribinu zapad. Čemu??? Pa stavi i tih 200 na jug, ne kužim. provocirat neko neprimjereno ponašanje na zapadu a u ovoj uzavreloj atmosferi, sve je moguće, čemu to?
  • The Undertaker
    3.9k
    Moglo bi na Zapadu biti napetije nego na Sjeveru/Jugu. Naročito na južnoj strani. Nema šanse da ne bude provokacija.
    Inače, za ove iz kluba, znam da čitaju, predlažem u čast naših rivala, kod njihovog zagrijavanja ovu pjesmu. Ovi stariji sigurno neće zamjeriti...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.