• NORTE
    8.4k
    Vrlo važno je dobiti ove Belgijance. Nadam se da na klupi već od sutra neće biti Damir važno je sudjelovati Krznar.
  • Neki tip
    18.3k
    Zbog lockdowna u Austriji, tekme se opet igraju bez gledatelja, pa tako i utakmica Rapid - West Ham.

    Stadion je inače bio rasprodan.
  • Tom Hanks
    2.4k
    Debili...
  • Guinness
    1.9k

    Stadion je inače bio rasprodan.
    Neki tip sa Zapada

    ...iako su dobili zabranu gostovanja, bilo je najavljeno par tisuća engleza (ne znam di sam pročitao).
  • agramZ
    2.2k
    i uz to je navijacka scena rapida prosli cetvrtak najavila povratak. protiv altacha u subotu je bila prva tekma nakon povratka i nazalost sada izgleda zadnja za neko vrijeme.. lockdown dolazi u najgore moguce vrijeme, west ham i derbi, teski milijunski gubitci..
  • Neki tip
    18.3k
    uz to je navijacka scena rapida prosli cetvrtak najavila povratak. protiv altacha u subotu je bila prva tekma nakon povratkaagramZ

    Kaj nije 2g bio uzrok bojkota? Kaj se promijenilo da su ga prekinuli? Mislim, uslijedile su još strože mjere. :confused:
  • agramZ
    2.2k
    ukratko, odlucili su kroz konstantnih rasprava izmedju navijackih grupa da nema smisla vjerojatno mjesecima svojevoljno bojkotirati klub. mjere protiv koronavirusa se svako malo mijenjaju, jednostavno ce se njima prilagodjavati koliko god mogu, jer nema smisla da klub ispasta zbog necega sto nije u njegovim rukama. i kao u prijasnjim kriznim vremenima nece biti nikakvih transparenata grupa ili zastava, nego se svi skupljaju iza stare 'sk rapid wien' krpe.
  • NORTE
    8.4k

    Treba reći i da im je tribina protiv Altacha i dinama bila skoro puna unatoč 'bojkotu', a protiv West Hama bi bio krcat stadion.
  • agramZ
    2.2k
    protiv dinama da, protiv altacha ipak nije, jer je to bila prva tekma sa 2g+ mjerama. znaci cijepljen/prebolio i obvezan pcr-test.
  • Keyser Soze
    7.8k
    sguz3d5xio7cwn9d.jpeg


    Evo ak nekog ko ima 24sata+ (iako sumnjam :lol: ) zanima.

    "Na derbi Dinama i Osijeka došlo je 2596 gledatelja, na Genk neće značajno više, a zadnji je put pomama za ulaznicama za Maksimir bila prije dvije godine. I, izvan nogometa, za Medveščak. Prije deset..."


    Edit: nisam znao gdje staviti pa prebacite u neku drugu temu ak mislite da ne pripada ovdje.
  • Krizy
    33.6k
    Potencijalni protivnici u 1/16 EL:
    Leipzig ili Club Brugge
    Porto, Milan ili Atletico
    Borussia Dortmund
    Šerif
    Barcelona ili Benfica
    Villarreal, Atalanta ili Young Boys
    Lille, Salzburg, Sevilla ili Wolfsburg
    Zenit

    Potencijalni protivnici u 1/16 KL:
    Maccabi Tel Aviv
    Partizan, Flora ili Anorthosis
    Bodo Glimt ili Roma
    Randers ili Jablonec
    Slavia Prag, Union Berlin ili Maccabi Haifa
    Slovan Bratislava ili PAOK
    Tottenham ili Vitesse
    Basel ili Qarabag
  • markoli
    1.6k
    Razlika u kvaliteti nebo i zemlja.
  • Infinity
    14.9k
    U EL smo realno favoriti samo protiv Sheriffa i YB. Sanse imamo jos protiv Bruggea, Salzburga i Zenita. Protiv ostalih ekipa bi bili u podredjenom polozaju.

    U KL imamo samo Tottenham i Romu koje treba izbjeci. Protiv ostalih bi bili favoriti.

    Valjda ce sad postati jasno koliko je bilo bitno da budemo prvi u grupi.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Ja nekako prizeljkujem KL. Bit cemo ravnopravniji a i cine mi se puno atraktivnija gostovanja. Koliko znam i nije neka razlika po pitanju financija izmedu EL i KL, a s obzirom na to imamo vece sanse dalje proc u KL moglo bi ispast bolje odigrat 2 faze u KL neg ispast odmah na pocetku u EL
  • Neki tip
    18.3k
    Osobno, mislim da će Dinamo ipak na koncu prezimiti u EL, a ne KL.

    Nije bod protiv WH koji je osigurao 1. mjesto nikakav SF (ne zbog igre, ali protiv rasterećenog i izmiješanog suparnika možda i "inspiracija" bude dovoljna), a još manje je nezamislivo da Rapid uzme bod ili sva 3 u Belgiji.

    Pa i njima treba, za prezimljavanje u KL.

    Ukratko, mislim da su šanse da se rezultatski ostvari čak i željeni uspjeh (utješna nagrada je ionako već tu) sasvim solidne uoči zadnjeg kola.

    Ono što mi je problem je to što gotovo da priželjkujem KL, jer se susreta s 3. iz Lige prvaka u 1/16 finala EL - bojim.

    A navijač se ne bi trebao plašiti tekmi, mislio sam da smo taj osjećaj napustili prije 3 godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.