• Krizy
    33.6k
    U 5.kolu Europske lige dočekujemo belgijski Genk.
    U slučaju pobjede osigurali bi 2. mjesto i proljeće u Europskoj ligi.
    U prvoj utakmici u Belgiji završilo je 0-3 za Dinamo.
    Dinamo je na drugom mjestu sa 6 bodova, dok je Genk na 3. mjestu sa 4 boda. Wedt Ham ima 10 bodova a Rapid je zadnji sa 3 boda.
    Koeficijenti za utakmicu su 2.50 - 3.35 - 2.75

    Nijedna momčad nema suspendiranih igrača ali kod Dinama će Mišić propustiti WHU ako dobije žuti protiv Genka.
    Ademi se vratio protiv Osijeka a utakmicu će vjerojatno propustiti Jurić i Čop.

    Prije trećeg kola na uzorku od 52 glasa, 94% forumaša je glasalo za nastavak Dinamovog natjecanja u EL, 4% za nastavak u KL a 2% za ispadanje.

    Prije četvrtog kola na uzorku od 65 glasova, 81% forumaša je glasalo za nastavak Dinamovog natjecanja u EL, 14% za nastavak u KL a 5% za ispadanje.

    https://www.gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/ulaznice-za-utakmicu-dinamo---genk-na-maksimiru
    1. Kakav rezultat očekujete? (62 votes)
        Pobjeda Dinama
        61%
        Neriješeno
        19%
        Pobjeda Genka
        19%
    2. Idete li na utakmicu? (62 votes)
        Da
        58%
        Ne
        42%
    3. Na kojem mjestu očekujete da Dinamo završi u skupini? (62 votes)
        1.
          3%
        2.
        66%
        3.
        24%
        4.
          6%
  • Neki tip
    18.3k
    Genk trenutno igra u gostima protiv Beershota, posljednje ekipe Jupiler lige, gube 1-0.

    Igra im prva momčad.
  • NORTE
    8.4k
    7835 gledatelja na Rapidu. Ako ne bude skora smjena trenera na Genku očekujem oprimističnih 6800 gledatelja.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ne znam kakva je kod njih atmosfera, ali imam osjećaj da ni kod njih trener nije 100 posto siguran na klupi. Ja se nadam da ga neće mijenjati do četvrtka.
  • Neki tip
    18.3k
    2-0 za Beerschot.

    Teško da će mijenjati trenera zbog tog poraza, ali to je ovima tek druga pobjeda u prvenstvu, tak da Genku sigurno neće poraz dobro sjesti.

    Nešto kao da mi od HD-a izgubimo.
  • Beowulf112
    301
    Samo da krznar ne zajebe ovu..ovo nam je meč lopta..protiv west hama u gostima se nevalja vaditi..iako im je mozda i rezultatski nevazna ta zadnja utakmica i vjerojatno ce dati priliku rezervama
  • Pop corn
    4.4k
    Utakmica sezone za Krznara. Ne i za Dinamo
  • SAS1987
    13k
    U četvrtak se igra za 2. mjesto a marketing takav da valjda 90% navijača ne zna ak igramo s Genkom ili Gentom. A tako malo treba da se zapali ljude. Kako je teško napraviti par snimki s Ademijem, Oršić, Brunom koji pozivaju na tekmu? Ili staviti dva, tri igraća da prodaju ulaznice prvih sat vremena te podijeliti čaj, kavu itd ljudima koji stoje u redu prije nego što se otvori blagajna. I neki video na kojem se predstavi Genk kao klub te grad, malo povijesti, stadion itd.

    Cijene ulaznica po meni preskupe s obzirom na stadion i to da puno ljudi treba napraviti covid test a što se tiče utakmice sa s obzirom na Krkija očekujem nešto između 3-0 i 0-3.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    s obzirom na stadion, ulaznice bi trebale biti besplatne...ajd 20 kn...test + 20 kn.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Nije u redu prema onima koji su kupili paket ulaznica za grupnu fazu. Jbg mi koji placamo testiranja kalkuliramo na koju cemo tekmu, nemremo na sve
  • bbb medimurje
    2.8k
    Po meni za ovak bitno tekmu i cak nebude kise ocekujem izmedu 10 i 12k
  • Sljeme
    1.5k
    Po meni za ovak bitno tekmu i cak nebude kise ocekujem izmedu 10 i 12kbbb medimurje

    Ma nema šanse. Ako bude pola od tog broja već je uspjeh.
  • Neki tip
    18.3k
    Ako bude pola od tog broja već je uspjeh.Sljeme

    Upravo tako, 6k ak dobacimo.. 7 u najluđem i najoptimističnijem scenariju.
  • SAS1987
    13k
    Sa s obzirom na to da je protiv Osijeka bilo 2.5k očekujem nekih 7k na Genku. A bilo nas sramota kada je bilo nekih 18k protiv Fenerbachea... :smile:

    Btw, šteta da više nema brojača slobodnih mjesta na ulaznice.hr pa da se zabavljamo time.
  • deda
    26.3k
    5 keka top jer će padat kiša
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.