• db-izbjeglica
    12.7k
    još jedna genijalna predstava pod vodstvom trenerskog maga krznara :cool:
    meni ne ide u glavu kako je on izdržao toliko vremena na klupi, puno bolji treneri su imali manje kredita.

    srbe se može provocirati na puno suptilnije načine, svi znamo kakvi su, što misle i kakve snove snivaju...međutim, nema potrebe pokupiti negativan publicitet, pojedine strukture to samo čekaju.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Kog boli k šta pisu sa druge strane. Nebi da tamo se ne vice sve i svasta. Jedva dočekali da mogu piskarat. Čekam Pupija da sazove sutra konf.
  • deda
    27.7k
    Ùopće ne sumnjam da hoće
  • NitkoBitan
    11.9k
    Jos se zacudujuce malo pise o danasnjem skandiranju, u svakom mediju po jedan clanak max. Da nije korone pisalo bi se cijele dane i trazilo reakciju ovih onih "nadleznih", srecom medijima su trenutno draze podjele na cijepljene i necijepljene neg na "ustase i partizane"
  • Infinity
    15.2k
    ne znam jesmo li poslije toga opet zabili direkt iz kornera?markoli

    Znam samo da smo pokusavali cijelu Majerovu eru :rofl:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Znači svakih par sati dolazim tu da vidim jel možda kojim čudom ovaj dobio otkaz, ali očito da na namjerno zajebavaju u upravi. Nešto u stilu "Dali smo vam 4 godine jakog Dinama, ali možemo vam i sve to sjebati ako hoćemo."
  • Neki tip
    19.1k
    Nastavno na temu skandiranja:

    sq264fbl1rbtyxds.jpg
  • Zger
    803
    daj nek neko proba objasnit zašto viču ove pizdarije "oj hrvatska mati Srbe ćemo klati", pa koji im je kurac, igramo s ekipom koju valjda 90% čine Hrvati i apsolutno nikakve nacinalne provokacije nije bilo. I sad ti dolaziš u neko mjesto gdje su većinom Srbi i vičeš im takve stvari, ja to ne razumijemmiro

    Legendo mozda zato sto se nakon gola za 2-1 psovala mater ustaska. Ne znam ni sto ljudi koji imaju neoliberalna nacela uopce i budu na ovakvim mjestima, a u nijednoj raspravi nisu pogledali siri spektar... Da nisi mozda i prvi lajk opalio na objavu SN gdje je i za njih gnjusno to sve,cisto napamet, a?
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Sve je to legitimno, svi znamo tko su, što su i što misle....al klanje ne treba spominjati...

    Efektnije bi bilo doći sa hrpom zastava na kojima je nacrtan traktor...to bi ih više zabolilo od pozivanja na klanje...sve na finjaka :blush:

    traktori, traktori, traktori, traktoriiiiiiii
  • miro
    3.1k
    Nisam, isključivo na Zoni širim svoje lgbt pedersko ljevičarske stavove i rastačem samo tkivo hrvatskog naroda. Vidiš, meni i burazu su prije rata u lice psovali majku ustašku, ljudi s imenom i prezimenom, koje sam poznavao, s kojima sam nogomet igrao kad bi išli na praznike kod bake. Znam kakav je to osjećaj, ali evo ja sam napisao što sam napisao i stojim iza svakog slova. Ako još jednom pročitate, vidit ćete da iza mojih riječi nisu ni Tomašević ni Soroš, nego normalan obiteljski, dapače kršćanski odgoj, ali uzalud mi trud, pa ću se trudit ubuduće fakat ograničit na čisto nogometne teme
  • deda
    27.7k
    Ja sam apsolutno za profinjenije metode. Klanje nikakvo, dapače to bih kažnjavao
  • Tom Hanks
    2.5k
    "pa ću se trudit ubuduće fakat ograničit na čisto nogometne teme"

    To bi bilo najbolje,priče meni su ovo ono fakat nisu relevantne nit ikog zanimaju ovdje
  • über alles
    1.5k
    Joj daj nemrem vjerovat u dramu oko jebene pjesme pokraj svega kaj se desava u klubu i sire.

    Rade usmjerite energiju u nekaj korisno,to ide oba dve strane.
  • marcio amoroso
    32k

    A dobro, nije drama ako se napiše par poruka o toj pjesmi. Također se ne moraju odmah zauzimati neki stavovi i ne treba se odmah nekoga nepotrebno etiketirati. Ne ide ovo tebe, nego općenito pišem.
  • Markelo
    2.5k
    Ili privodi kad god se poziva na ubijanje ili nemoj nikada. Šta purgeri, Riječani i tovari manje vrijede od "manjinaca"? Kakva smijurija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.