• Mali dioničar
    13.4k
    Ako se ne varam svi imaju osim Croatie, Tomislava, Zagreba i GavranaMališan

    :up:

    Čekamo izvještaj Malog dioničara. Kasni jer je sinoć proslavljao pobjedu nad Gavranom. :rofl:deda

    :up:
  • Mali dioničar
    13.4k
    Koliko klubova od ovih 15 ima svoje igralište?marcio amoroso

    Kaj veliš na ideju King Tom Arena recimo 2025. :smile:

    Nus sadržaji craft beer corner, via pizza & pasta, burger platz kaj se tiče cuge i klope, a Muzej rane hrvatske povijesti kaj se tiče kulturnog uzdizanja...? :razz:
  • marcio amoroso
    31.4k
    Kaj veliš na ideju King Tom Arena recimo 2025.Mali dioničar

    Velim da uzimam godišnju pa makar ni na jednu utakmicu ne došao :grin:
  • markoli
    1.6k
    Kaj veliš na ideju King Tom Arena recimo 2025. :smile:Mali dioničar

    To po uzoru na Sydney United? :grin:
  • Mali dioničar
    13.4k
    To po uzoru na Sydney United? :grin:markoli

    Hehe, znam da vani ljudi gledaju utakmice i okupljaju se u klubovima koje tako nazivaju, ali nisam znao za stadion, sad sam proguglao zbog tvoje napomene. :smile:
  • deda
    26.3k
    Koliki kapacitet planiraš :wink:
  • Mali dioničar
    13.4k
    Koliki kapacitet planiraš :wink:deda

    Jel dovoljno Ždralovski? :smile:

    Ne znam, ali znaš kak vele za ideje. Ko guzica, svatko ju ima.
  • deda
    26.3k
    Koliko ljudi dolazi na utakmice u ligi?
  • Mali dioničar
    13.4k
    Koliko ljudi dolazi na utakmice u ligi?deda




    Mi igramo na igralištu Gradske ustanove za upravljanje sportskim objektima i nismo u mogućnosti organizirati sve potrebne procedure pa se igra bez gledatelja.

    Tu su službene osobe, redari i slično.

    Klubovi koji imaju svoje lokacije su dosta fleksibilniji, ali slovo propisa je takvo da za svako okupljanje na kojem je više od 100 ljudi treba organizirati testiranja i kontrolu covid potvrda za nazočne. Sad da li sa svima skupa bude i više, ne znam, nisam brojao. :wink:

    Teško je vrijeme za raditi ovakve stvari tipa pokretanje bilo čega, a pogotovo nogometnog kluba zbog covid okolnosti. Tako da praktički niti ne pozivamo na utakmice.

    Recimo da je “normalna” situacija i da se može organizirati neki food truck sa nekom klopicom za klince i cugom za odrasle, vjerujem da bismo došli do nekih 300tinjak ljudi.

    U kontekstu u kakvom jesmo takve organizacijske stvari planiramo za iduću sezonu.

    A i bit će nekoliko dogadjanja kroz proljeće kroz koje ćemo tražiti i neki prihod i stvaranje neke zajednice kroz klub. Nevezano za samu posjetu utakmicama.
  • Mali dioničar
    13.4k


    Nije ti dobra tablica. :joke:
  • Mališan
    1.7k
    Nekaj nije po propisima? haha
  • Mali dioničar
    13.4k
    Hvala ti na updateu @Mališan. Nemam vremena za pisanje, ali budem kroz tjedan.

    Tablica...

    p68hdnk0eddoiul1.png
    3129gx8y4o79pspa.png
  • Mališan
    1.7k
    Aha sad vidim da baš Tomislavu nisu još upisnai bodovi haha, znači HrNogomet je ažurniji od ZgNogometa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.