• Navijač Dinama
    7.3k
    9hjrgw8psr07j7u7.jpg
    Interov treći dres.
  • Eduardo
    17.1k
    Bayern Munchen Oktoberfest dres.

  • xavier
    11.1k
    https://www.designfootball.com/competitions/kotw

    Fantasy dresovi hrvatske reprezentacije...od nekih me doslovno "bole oči".
  • masacusec
    3k
    Sudeći po ovim novijim generacijama dresova, tj. progresom tekstilnog dizajna, dolazim do sljedećeg zaključka... to je sve zakurac!

    Nema do onih starih oldskul dresova s onim starim kapetanskim vrpcama! Onak Cantonovski i Bobanovski dignuti kragnu!!! :strong:
  • Mali dioničar
    13.9k
    Kaj je ovo u sredini? Mjesto za reklamu?

    r7eh1hfrztx7kr3t.png
  • Mali Zeus
    9.2k
    Ne sviđa mi se ta nova boja, kao građevinske radnike da gledam.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    pa napravili su samo sranje, ajd da imaju nekakav raskošan grb, nego 3 slova i dva broja i sad im doslovno isto piše dva puta na malom prostoru i izgleda potpuno retardirano.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Ne sviđa mi se ta nova boja, kao građevinske radnike da gledam.Mali Zeus



    Poanta je da su se izborili staviti grb na ove majice Puma koje se koriste kao treći dres sa natpisima klubova, a bez grbova. Nisam stavio fotku zbog samog dizajna dresa.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    meni svejedno, nek se izbore da ga stave i na drugu stranu pa nek tri puta piše BVB 09, da slučajno netko ne bi pomislio da se radi o dresu nekog drugog kluba.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Poanta je da su se izborili staviti grb na ove majice Puma koje se koriste kao treći dres sa natpisima klubova, a bez grbova. Nisam stavio fotku zbog samog dizajna dresa.Mali dioničar

    Znam, ja sam usput komentirao boju. :)
  • xavier
    11.1k
    Po meni dres bez grba nije dres. Pa upravo ga grb čini dresom. Bez toga je majica kakvu može imati i bilo tko drugi.

    No da, ovo je sad prilično nelogično rješenje s obzirom da su samo dodali grb, a nisu maknuli ovaj natpis (koji realno izgleda kao reklama).
  • db-izbjeglica
    12.6k
    mani je taj pumin dres čista bezvezarija, ali u slučaju dortmunda čak je i izgledao dobro.
    realno, njihov grb i je natpis i samo su dobili malo modificirani grb u velikom formatu.

    da je na svim dresovima tako, bilo bi glupo, ali na jednom od tri je čisto OK uvesti nešto za promjenu.
  • xavier
    11.1k
    Inače, Inter je jučer protiv Šahtara igrao u svojoj gostujućoj bijeloj garnituri, ali to nije bio onaj dres sa zmijom u kojem igra Serie A nego "običan" bijeli dres iz razloga što UEFA-ina pravila za europska natjecanja ne dozvoljavaju takav dizajn dresa :yikes:
  • Somport
    556
    Povratak na tvorničke postavke, broj i grb, ništa više.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.