• Nolifer
    6.5k
    i Arsenalovci kemijaju sa trećim dresom

    fc77d98yn98x6690.jpg
    8s98nh7pfegfg1ad.jpg

    Po meni je grozan pokušaj, ali dokaz da se može oduprijeti utapanju grba i treba bit normalan grb na svim dresovima, a ne ove moderne gluposti sa utapanjem boja...
  • Mali dioničar
    14k
    treba bit normalan grb na svim dresovimabbbjura

    Sam grb je diskutabilan kod dobrog dijela navijača Arsenala jer je top okrenut na obrnutu stranu od originalne verzije. Nešto kao ban Jelačić.
  • Infinity
    15.2k
    treba bit normalan grb na svim dresovima, a ne ove moderne gluposti sa utapanjem boja...bbbjura

    Zato fino dobijes dva dresa s normalnim grbom i jedan s utopljenim bojama i svatko sebi moze uzeti ono sto zeli. Iskljucivost te u nogometu ne moze dovesti nigdje. Ne mozes glumiti Steve Jobsa i reci da ce biti samo po tvom. Ja sam prosle sezone kupio treci dres jer mi je bio najljepsi. Netko je kupio prvi, netko drugi. Mozda najbolje da imamo samo jedan jedini dres i da ga ne kupi nitko kome se ne svidja. Zato imas opciju jedan, pa opciju dva, pa opciju tri.

    Svaki dan tu pises o nekim siltericama. Ja to nikad ne nosim i sad bi ja trebao pisati da nam to ne treba? Dinamo nikad nece imati tri dresa na kojima se kemija sa sva tri grba. Imat ce jedan, mozda i dva, al nece tri. Ako ti se taj jedan ne svidja onda ga ne moras kupiti. Zar mislis da je treci dres uveden u svijetu nogometa zbog lakseg raspoznavanja na terenu? Jest malo sutra. Uveden je kao marketinski potez i da se ne isplati bio bi sutra ukinut. Imas izbor i biraj. Izaberi sebi ono sto se tebi svidja, ali isto tako ostavi izbor i drugima. Nemaju svi isti ukus, a nitko ne voli da ga se ogranicava, pogotovo da ga netko drugi ogranicava po svom ukusu. Jednostavno ne moze biti sve po tvom, jer to i nije dobro. Onda bi to odgovaralo samo onima koji su kao ti, a takvih je malo. I pod 'ti' ne mislim direktno na tebe, govorim opcenito.
  • Nolifer
    6.5k


    Da vjerujem da pod ti ne misliš na mene i ne želim da je sve po mom, nego govorim općenito, da se mora malo poboljšat taj dizajn. Da pisao sam o šiltericama, jer je ponuda jadna u shopu, ne mislim na Ilicu, nego gnk, meni su one tragedija tamo, nekima se to svidja i to poštujem, ukusi su različiti i isto tako mislim i za dres i siguran sam da nisam jedini koji tako razmišlja. I opet smo na temi dresova, nekom se sviđaju ti uzorci, a nekome ne i to je tako. Tak da dres sa tim utopljenim grbom mora ličit na nešto, a ne samo jeftino napravit dizajn i poslije se moraš pretvarat da ti se baš sviđa takav dres..
  • Navijač Dinama
    7.3k
    dmiornfbhikq01us.jpg
    Chealsea rezervni.
  • Somport
    556
    Venezia FC, tim koji se nedavno vratio u Serie A.

    w01nlmib3oypaswt.jpg

    Domaći dres
  • Somport
    556
    Evo i gostujući nzw20sh2xtawjq0k.jpg
  • Neki tip
    19k
    Ček, dragi @Somport, jesi ti to fakat ove dvije fotke oduševljen nastavio i "top gostujućim"? :lol:

    S obzirom na prethodne dvije fotke, ispravan nastavak "nastavi niz" zadatka prije bi bila gola golcata Lidija Bačić, nego treći dres Venezije s ovim tipom u njemu. :grin:
  • Somport
    556
    Lapsus, isprike. Prokleto Sunce! :smile:
  • jaijivic9
    572
    Danas rubin Kazan kao Kolumbijski Santa Fé
    610c45b0160a4_p.jpg?1628194225&key=de5f12509e2d48001b344885ae98ef74dfeeab76170888423472fffe0207834c
    8462995_orig.jpeg&key=cd99a8ffa9de29f502df17a337eea5ba1bcb859acbfcd0c979a0cf75d35e890c
  • Nolifer
    6.5k

    redovi za Messijev dres u PSGu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.