• marcio amoroso
    31.4k
    Koliko koštaju lože na ovakvim utakmicama? Sjećam se kad smo igrali protiv sheriffa i prošli na produžetke da sam uzeo ložu jer je bilo nevrijeme na pomolu i da nije bilo nešto strašno skupo. Sjedio kraj Giričeka i djevojke, on je tad igrao NBA ako se dobro sjećam.
  • deda
    26.3k
    Nemam pojma totalno
  • Infinity
    14.9k
    Sto se tice kladionice 2/1 i 1/2 ove dvije momcadi, bas me zanima koliko je nas obicnih smrtnika zaradilo na toj kombinaciji. Nije da ih nije bilo, nije da se uvijek, ne suska o tome prije svake utakmice, a nakon utamkmice uvijek svi sve znaju (jesam ti reko) pa evo pitanje dali imali netko barem ovdje da je digao neku dobru lovu na tome.?BluePhone67

    Ja nisam nikad nista, al nisam ni pokusao :lol: Moj brat je jednom pokusao i pogodio je, al nije stavio neki ulog, al bio je zadovoljan.

    Ja mislim da se tu bas i ne stima taj preokret nego Dinamo jednostavno udje u tu utakmicu s mislima da ce bit najlaksa u sezoni 'pustit ce nam' i kad ovi zabiju gol onda krene potjera i preokret.

    Danas svi misle da ce Dinamo pustiti jer ovima treba za Europe, al mislim da od tog nema nista. Bit ce dosadna utakmica, ali cista pobjeda Dinama. Ne bi se u Dinamu zezali s novim optuzbama, a mislim da bi i Bjelica poludio. Mislim da je nekad i proslih sezona Lokosima falilo za Europu pa je Dinamo dobio za sebe nebitnu utakmicu.
  • reziser
    5.8k

    deda ipak cuva zdravlje, bu se sakril pod onaj mali dio krova na sjeveru
  • reziser
    5.8k
    pozdrav plavoj slavoniji, i dobro dosao
  • marcio amoroso
    31.4k

    Oni su Europu izgubili porazom od stoke doma. I da im Dinamo pusti imaju 2 boda manje od njih a i puno teži raspored tako da nema ništa od Europe za lokose.
  • reziser
    5.8k
    svi rade na tome da hajduk uđe u evropu :joke:
    inače bi bila tragedija
  • xavier
    11k
    deda ipak cuva zdravlje, bu se sakril pod onaj mali dio krova na sjeverureziser

    Znam ja zašto @deda danas ide na sjever, na to se moj post i odnosio :wink:
  • 000
    941
    Kad nece da ide kao sluzbeno piskaralo ZD u novinarskoj lozi :cool:
  • Kwedi
    3.8k
    Mislim da su godišnje za lože oko 7-10 hiljada kuna, nekako mi u primozgu ostalo.
    To po meni nije ni puno - u loži vas može bit 4-5, ispred svake lože na plafonu je Tv i može se paralelno gledati uživo i na telki, unutar lože je mala kuhinjica i kupaona,a na poluvremenu odličan catering. I još je parking ispod zapadne uključen u cijenu.
  • Guinness
    1.9k
    Ako ko ima kartu od danas... Platim pivo
  • Majki2111
    2.5k
    Igramo na visokom nivou. Stojanović najbolje polivrijeme odkad je ovdje. Oršić dve gluposti u 10 sekundi.
  • Majki2111
    2.5k
    Bio na istoku danas. Pored mene tata jedan sa sinom svojim. Tata na poluvremeno veli "Idemo hladno mi je, gledat ćemo na Tv." I otišli su. Takvi nam ni ne trebaju iskreno...
  • 000
    941
    Obzirom na uvjete, jako dobra tekma. Odlican gol Rrahmanija vrijedan 2000.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.