• Markelo
    2.5k
    Njih brine da ih redar ne izbaci radi "bubblesa". Haha, amigo, molit ćeš ti za redara a ne bježat od njega
  • SAS1987
    13.8k
    U Sloveniji je cijepljene postalo de facto obavezno jer će ti trebati digitalna potvrda za skoro pa sve osim ići u ljekaru ili u dućan s hranom. Ako trebaš u Bauhaus, na banku ili poštu ti isto tako treba potvrda. Za bilo kakav posao, javni transport, kafić (i vani i unutra) itd će ti trebati potvrda. A testovi više nisu besplatni :smile:
  • NitkoBitan
    13.3k
    Janezi pukli ko kokice . Bas me zanima kak ce s tim mjerama izgurat zimsku turisticku sezonu.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Kad sam vec napisao nes na ovu temu da i napomenem da se na Trgu bana Josipa Jelacica odrzava Festival slobode (18.9., 15h). Bit ce gro strucnjaka i dobrih govornika a po najavama i vise od 10 tisuca ljudi pa kome je vec pun k ovih mjera i je*anja u mozak covid potvrdama nek bane...
  • SAS1987
    13.8k
    nama je turizam samo oko 6.5% GDP a nisam siguran koliko od toga je zimska sezona (mislim da manje od pola). Kod nas se za razliku od Hrvatske općenito jako malo priča o turizmu jer nam nije baš nešto previše važan.

    A do zime će se ljudi cijepiti pa ćemo biti covid free zemlja :smile:
  • NitkoBitan
    13.3k
    A do zime će se ljudi cijepiti pa ćemo biti covid free zemljaSAS1987

    Kao i Izrael i UK
  • NitkoBitan
    13.3k
    Pročitao na Indexu da se u Sloveniji ne može natočit gorivo bez covid potvrde. Jesu li oni normalni
  • KlasicZg
    521
    I kod nas su poceli... na mom faksu moras imat povtrdu...pcr test, cijepljenje ili preboljeno, svejedno, al mora bit eu covid potvrda za faks
  • SAS1987
    13.8k
    Pročitao na Indexu da se u Sloveniji ne može natočit gorivo bez covid potvrde.NitkoBitan

    U Sloveniji ti PCT (preboljen, cijepljen, testiran) treba za:
    - Benzinsku stanicu
    - Svaki trgovački centar
    - Svaku trgovinu koja nije za prehranu (u slučaju da je takva trgovina u trgovačkom centru onda NE možeš ući)
    - Utakmice, koncerte itd
    - Školu (osim djeca ispod 12 godina, za ostale do 18 godina mislim da je dovoljno samotestiranje)
    - Posao
    - Kafić, restaurant itd (i vani na terasi treba PCT).
    - Javni transport
    ...

    U biti skoro za sve ti treba :smile:
  • Baneki
    731
    Bolesno, u Italiji slično, s druge strane Danska, Švedska ukidaju totalitarne potvrde.

    Izgleda da su povukli odluku za pumpe nakon prosvjeda...
  • markoli
    1.7k
    I koliko dugo se priznaje nakon preboljenja? Isto šest mjeseci ili?
  • SAS1987
    13.8k
    mislim da su sad prudužili na 8 mjeseci...
  • The Undertaker
    4.4k
    Trenutno je 6 mjeseci.
  • og1986
    2.9k


    Vidim da se piše da su neredi u Ljubljani, jel to nešto ozbiljnije ?
  • serbus
    3.7k
    Ja sam ovaj tjedan u Vinkovcima i mogu reći pravi restart u odnosu na Zg.

    Nikakve maske, distance mjerenje temperature i ostale pizdarije danas pogledao tekmu cibalia sesvete (bez potvrde) gol ala livaković staro normalno.


    Tko može prava prilika za život.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.