• BBB Sibenik
    3.6k
    Obično pranje love kroz te stadione u Madarskoj, al neka svaka im čast bar imaju normalne stadione
  • SAS1987
    13k
    Mađari su normalni, mi nismo normalni!db-izbjeglica

    Pogotovo kada uzmeš u obzir da Hrvatska treba samo jedan novi stadion od cca 30k i par manjih od cca 5k. I uz to obnoviti Poljud. Još bi shvaćao da je problem u financiranju ali stadioni (pogotovo mali od npr 5k) su skoro pa besplatni ili jako jeftini kada se rade u kombinaciji sa komercialnim sadržajem.
  • deda
    26.3k
    Asfaltiranje prilazne ceste na Pampasu

    asfalt-jpg.2023461
  • deda
    26.3k
    I Varaždin je dobio novi travnjak. Treći ove godine, nakon Poljuda i Šubićevca. Sljedeće godine na redu je Gorica. 0000036925_1000_562_cut.jpg
  • Infinity
    14.9k
    Vidim da su na zapadu skroz sredili i da su na istoku poceli sredjivati stolice. Nadam se da ce i drugi klubovi 'otkriti' foru i za relativno malo novca dati novi i puno ljepsi izgled svojim tribinama.
  • deda
    26.3k
    Jedino što su posjekli one čemprese iza sjevernog gola :worry:
  • SAS1987
    13k
    A baš su ljepo zatvarale prazan prosto iza gola.
  • deda
    26.3k
    Ma meni su baš šarm neki davali. Posebnost
  • über alles
    1.4k
    Je bas su bili upecatljivi,sjecam se kad je tam jos bio gostujuci sekror imalo je nekog smisla to,a ne ko tipa u koprivnici.
  • SAS1987
    13k
    Dinamo Bukarešt planira graditi stadion od cca 33k - 34 a cijena će biti 90 000 000€ - 100 000 000€. Nisam znao da imaju toliko navijaća u Bukarešti da se im isplati graditi takav stadion. Svi koje sam upoznao tamo su navijali za Steauo.
  • Infinity
    14.9k
    Imaju posjetu nesto malo jacu od nas, a i mi spominjemo stadion od 33-34.000 mjesta.
  • SAS1987
    13k
    mi konstantno igramo grupe LP / EL a i posjeta nam je na povijestno nizki razini. Nije to realno stanje. A ako smo se pomirili sa trenutačnim stanjem onda nam treba stadion od 12k. Ili nam uopće ne treba stadion.
  • Infinity
    14.9k
    Nama treba novi stadion zbog stanja trenutnog. Sto se tice kapaciteta, novi ne trebamo, cak i ovako bez istoka, jer i tih spomenutih 12.000 nam nije malo osim 2-4 puta godisnje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.