• Eduardo
    16.8k
    nizozemac srpskih korijena i nekadašnja velika nada Ajaxa :grimace: Crni Srbin, zvuči rasistički, ali tako je. :smirk:
  • xavier
    11k
    Real doveo Camavingu.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Odličan odabir kluba za njega, real je inače poznat po strpljenju i uspješnom razvijanju mladih igračkih zvijezda. :sweat:
  • xavier
    11k
    Ali najbolje od svega je što je odšteta na kraju (samo) 31 milijun eura. Do prije koji mjesec se pričalo o iznosima koji su imali jednu znamenku više...
  • Eduardo
    16.8k
    mali je navodno podlegao pritisku i cijeloj toj fami oko njega. U zadnje vrijeme je igrao malo, a i to je bilo slabo. Sam je to priznao.
  • xavier
    11k


    Da, iako je tome doprinjela i promjena pozicije. Igrao je zadnju polovicu sezone nešto ofenzivnije. No što se tiče cijene, takvog igrača se uvijek plaća na osnovu onog što bi trebao postati, a ne na osnovu toga što je sad. Želim reći da mi je stvarno čudno da nitko nije ponudio ipak malo više. Ili dečko ima nekih problema pa nitko nije želio riskirati.
  • Neki tip
    18.3k
    Ali najbolje od svega je što je odšteta na kraju (samo) 31 milijun eura. Do prije koji mjesec se pričalo o iznosima koji su imali jednu znamenku više...xavier

    Ak se ne varam, ugovor mu je isticao u lipnju 2022. pa je ovo super lova.. tako pročitah negdje.

    E, sad, čudno je da bi tako kratko trajao profi ugovor tako mladog igrača pa sam info i sam uzeo s rezervom.
  • xavier
    11k


    Ma sve ok, ali govorimo o igraču koji je do prije par mjeseci bio francuski "next big thing" i govorilo se iznosima od 100+ milijuna eura. Što se moglo baš toliko promijeniti u 2-3 mjeseca da ode za 31 milijun?
  • Eduardo
    16.8k
    Ak se ne varam, ugovor mu je isticao u lipnju 2022. pa je ovo super lova.. tako pročitah negdje.

    E, sad, čudno je da bi tako kratko trajao profi ugovor tako mladog igrača pa sam info i sam uzeo s rezervom.
    Neki tip sa Zapada

    U pravu si; Contract expires: Jun 30, 2022
  • Neki tip
    18.3k
    nemam pojma, realnost tržišta naspram medijskog/menadžerskog napuhavanja :confused:
  • Mali dioničar
    13.4k
    Što se moglo baš toliko promijeniti u 2-3 mjeseca da ode za 31 milijun?xavier

    Rennes je kupio Majera za bagatelu pa su rekli “kaj će nam milijuni od Camavinge kad imamo Lovru?”
  • xavier
    11k


    To mi nije palo na pamet. Trebali bi tražiti od Reala naknadu što su dobili Camavingu za takvu cijenu :smile:
  • Eduardo
    16.8k
    Talijani su kraljevi transfera. Nevjerojatno koliko puta mogu prodati jednog igrača pa ga vratiti nazad, a o međusobnim razmjenama ne vrijedi ni pričati...

  • Eduardo
    16.8k
    Cosenza, klub iz Serie B potpisao 22 igrača danas :sweat:

    lxufakyb5k7mv9ug.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.