• NitkoBitan
    11.9k
    Koja je najjeftinija varijanta za testiranje u Zagrebu?
  • Bosna86
    11.6k
    poslao sam ti poruku
  • superhik
    10.2k
    Bora Čorba, koncert Riblje Čorbe u Celju.
    "Na koncerte Riblje čorbe dolaze svi, pa i ljudi iz Splita. Oni uvijek bace šal, a ja ga stavim na sebe i kažem: 'Pozdrav od 'delija' sa sjevera!' i podignem tri prsta, pa smo neriješeni"

    231991003-2848848418697324-394915418642690011-n.jpg
  • Mališan
    1.7k
    Za vikend kreće najigraniji i najbolji fantasy (pl) pa jel ima možda zainteresiranih da složimo neku ligu zonaša?
  • db-izbjeglica
    12.7k
    danas smo naučili da novinari, na "novinarskom zadatku" mogu nepozvani ući nečije dvorište, popeti se lojtrama na balkon, terasu i snimati okolo, čak štoviše, to je poželjno, profesionalno i super.

    čovjek svaki dan nauči nešto novo!
  • og1986
    2.9k
    Ja prvo pomislio, kakva je glupost takva izlika.

    A onda policija kaže nema nikakvog prekršaja

    Svi lopovi neka odu za novinare, ak te uhvati samo reci da si na zadatku te da pišeš članak o baš takvom televizoru.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Nije bitno što se radi, nego tko radi i kome se radi.
    Ajd nek neki novinar glasa koncila ili tako nešto preko lojtri upadne na terasu neke mainstream ljevičarske ikone.

    Vidjet ćemo onda jel to profesionalno.

    Mislim, ja ne vjerujem da živim u društvu gdje se očito prihvatljivo nekome ljestvama popeti na terasu i snimati okolo.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    61go0tw3zmbp4r67.jpg

    Svim Dinamovcima katolicima pozdrav s Kamenitih vrata i sretna Vam Velika Gospa
  • KlasicZg
    515
    Baš sam danas razmisljao jesu li obnovili i vratili sliku Gospe. Lijepo ju je za vidit ponovno
  • Navijač Dinama
    7.3k
    25cozzbksiraslfq.jpg
    Dinamovci, Purgeri, Hrvati i svi drugi, sretno vam Gospojina, i topli pozdravi sa otoka Vira, vaš Navijač.
  • Keyser Soze
    8.1k
    pozdravi sa otoka Vira,Navijač Dinama

    Ipak je Vir Zagreb u malom :cool:
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Najnovija kost za hrvatsku javnost, kapelica u Betlehemu, megatrošak od 3,5 milijuna kuna. "Novinarka" s 24 sata već računa koliko se kuća na (pazi sad naziv) Baniji može napraviti za tu lovu i koliko bi ljudi dobilo krov nad glavom.

    Smeće od članka

    Reci ti nama Bojana, koliko kuća na BANIJI se može napraviti sa lovom koju dobiju "nevladine udruge"? Koliko kuća na BANIJI se može napraviti lovom koja se troši na organizaciju gey prajda, koliko kuća na BANIJI se može napraviti lovom koja se troši na portal novosti da bi pljuvali po državi koja im tu lovu daje, koliko kuća na BANIJI se može napraviti od love koju dobije HAVC za snimanje filmova koje nitko na tržištu ne želi gledati, koliko kuća na BANIJI se može napraviti za lovu koju država troši za kojekakve antifašističke komemoracije u 2021. godini, koliko kuća na BANIJI se može napraviti od love koju iz proračuna dobiju "neprofitni mediji", koliko kuća na BANIJI se može napraviti za javni novac koji se troši za stotine i stotine drugih stvari, a ništa se ne bi dogodilo da ode na neke druge stvari?

    Također, meni i dalje nije jasno zašto bi se privatne nekretnine gradile javnim novcem?
  • db-izbjeglica
    12.7k
    gledam sad na dnevniku nove tv zgražajući prilog o tome kako se poziva ljude da se na popisu stanovništva izjasne kao hrvati pravoslavne vjeroispovjesti i pripadnici hrvatske pravoslavne crkve.

    u današnjem svijetu sveopćih sloboda, gdje se lik sa kurčinom među nogama može uredno proglasiti ženom i svi to moraju poštivati, u negativnom kontekstu se gleda pravo na slobodno izjašnjavanje o nacionalnoj i vjerskoj pripadnosti. šou program!

    uostalom i na prošlom popisu se negdje 15 000 ljudi izjasnilo kao "hrvati pravoslavci" i gdje je problem?
    suluda vremena i postaje sve luđe!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.