• deda
    28k
    Sutra naši juniori kreću s prvenstvom. U prvom kolu dočekuju Sesvete. Utakmica se igra u 10.00 sati.
  • Baneki
    726
    Upravo je krenula trima s RB Leipzig, pa koga zanima ima na onom linku gore na yt prijenos.
  • Eduardo
    17.6k
    Primili gol iz slobodnjaka s nekih 18m. Golmanov gol, niti je bilo jako niti u stranu. Mora to braniti.
  • Baneki
    726
    .Na kraju preokret, pobjeda 2:1, zna li netko kako se zove igrač koji je zabio gol za pobjedu? Sa svoje polovice je uzeo loptu u kontru, pretrčao čuvara i šeretski zabio gol nakon finte.
  • Baneki
    726
    Pobijedili i Austriju Beč 1:0
  • deda
    28k
    Polufinale sutra u 9.30 h protiv Grasshoperra.
  • Eduardo
    17.6k
    .Na kraju preokret, pobjeda 2:1, zna li netko kako se zove igrač koji je zabio gol za pobjedu? Sa svoje polovice je uzeo loptu u kontru, pretrčao čuvara i šeretski zabio gol nakon finte.Baneki

    Antonio Kujundžić.

  • Dudu
    2.6k
    Čini mi se da su Red Bullovi nakon Olma i Gvardiola opasno bacili oko na Dinamov inkubator, pa zato je i poziv na ovaj turnir, vec gledaju sta ima u kadetima :chin:
  • Eduardo
    17.6k
    moguće. Mislim da je @Infinity već pisao o mogućnosti da RBS baci oko na Lokomotivu i da vuku njihove talente dok bi RBL i dalje šopingirao u Maksimiru. Ima logike.
  • deda
    28k
    Meni je to shit. Ja bi njih pretvorio u naše filijale.
  • Infinity
    15.2k
    Nisam ja, al netko jeste pisao prije par dana.
  • miro
    3.2k
    Nešto slično i ja mislim, ok nemamo love i ne možemo im uzimat igrače, ali da mi postanemo filijala nekom relativno nebitnom austrijskom klubu, to bi zbilja bilo ponižavajuće. Ovako otići na turnir i usporediti kako stoje stvari, apsolutno, isto ko i onaj turnir na Zlatiboru, ali ništa više od toga
  • Dudu
    2.6k
    Deda se zajebaje. Nitko nije rekao da ce Dinamo biti filijala Salzburga, nego da Leipzig prati najbolje igrace Dinama.

    Mene ne bi iznenadio scenarij u kojem Leipzig dogodine proda Olma za 60-70 milijuna eura i od nas za zamjenu kupi Ivanuseca za 15-20 milijuna jer se i on uklapa u njihov stil igre :grin:
  • immerwieder
    1.2k
    danas prvo 0:1 od grasshoppersa, a onda za treće mjesto 2:3 sa spartom,
    finale grasshoppers-domžale
  • deda
    28k
    Juniori Dinama u sezonu su ušli pobjedom 3:1 nad Sesvetama. Pogotke su postigli Bartol Barišić (2) i Josip Marko Čavara.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.