• Eduardo
    17.6k
    Povraća mi se od golih gležnjeva i modernih mladih nogometašapuxigadjurdja

    Gle, živimo u takvom vremenu - 'modernom'. To su klinci koji danas imaju neke svoje trendove. Imala ih je vjerojatno i tvoja generacija, imale su ih mnoge prije tebe, a imati će ih i generacije nakon ovih današnjih nad kojima se današnje starije generacije zgražaju. Vjerojatno će se za 20-30 godina oni zgražati 'novom modernom', bilo u modi ili životnim ostvarenjima.

    Možemo ih sad pljuvati na osnovu nekih stereotipa, ali kao i svaka generacija tako će i ova donijeti puno toga dobrog i korisnog te će pomicati granice. Bilo u nogometu, sportu općenito ili nekim drugim životno bitnim stvarima. Onog dana kada sami počnu potpisivati ozbiljnija životna ostvarenja teško da će koga biti briga kakva je bila ili još uvijek je - frizura ili goli gležnjevi.
  • Guinness
    2k
    Povraća mi se od golih gležnjeva i modernih mladih nogometašapuxigadjurdja

    Više od toga mi se ipak gadi ovaj klošar od "menadžera".
  • Eduardo
    17.6k
    Prema SN potpisao je trogodišnji, stipendijski ugovor (Košćević), što će ga zadržati u plavom dresu do 19 godine. Ozbiljne brojke su ovo... Također, jučer je iz Belupa došao Lovro Lazar koji je godinu mlađi Košćevića. Obojicu je željela Fiorentina, a na kraju ih mi zakaparili.
  • deda
    28k
    Juniori prvenstvo započinju 14. 8. domaćom tekmom kontra Sesvećana.
  • Mali dioničar
    14.2k


    Imaš raspored juniorske lige?
  • Baneki
    728
    Na tablici na tom linku je Bjelovar prvi, Dinamo drugi...
  • Eduardo
    17.6k
    Naši mladići igraju na 12. izdanju U16 turnira - Next Generation Trophy u organizaciji Red Bull Football Academy.

    Grupa A:
    • Red Bull Football Academy Salzburg
    • MTK Budimpešta
    • Grasshopper Zürich
    • AC Sparta Prag
    • FC Bayern München

    Grupa B:
    • RB Leipzig
    • FK Austria Vienna
    • NK Domžale
    • GNK Dinamo Zagreb
    • AZ Alkmaar

    Sve tekme možete ispratiti na YOUTUBE-u.


    U prvom kolu naši dobili Domžale 1:0.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Na tablici na tom linku je Bjelovar prvi, Dinamo drugi...Baneki

    To je @dedaino maslo.

    Naši mladići igraju na 12. izdanju U16 turnira - Next Generation Trophy u organizaciji Red Bull Football Academy.Eduardo

    Kako jeftin skauting,
  • deda
    28k
    U drugoj utakmici spomenutog turnira dečki su pobijedili AZ Alkmar rezultatom 2-0. Strijelci su bili Lukas Zahora i Toni Majić.

    Pobjednički gol u prvoj tekmi protiv Domžala postigao je Matej Perić, veliko pojačanje pristiglo iz grada na Dravi.
  • Eduardo
    17.6k
    Raspored (JBG, slabo se vidi);
    1tp9x7lvo5nzcy5u.jpg
  • jp23
    2.2k
    Jel Lukas sin od Darija Zahore?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.