• deda
    27.5k
    Kadeti Dinama vode na poluvremenu protiv Splićana rezultatom 2:0. Pogotke su postigli Vikim Zec i Zlatan Košćević.
  • deda
    27.5k
    Pobjeda kadeta Dinama nad Splićanima. Konačan rezultat 3-1. Za slitsku momčad pogodak je postigao Luka Vušković u 87. minuti iz jedanaesterca, a pobjedu plavih potvrdio je Zlatan Košćević svojim drugim golom u 94. minuti.
  • marcio amoroso
    31.9k

Jesu to ti pioniri što ubijaju sve redom?
  • deda
    27.5k
    Imali deset šansi, ovi triput prešli centar.
  • deda
    27.5k
    Juniori Dinama savladali su Dugopolje rezultatom 1:0. Pogodak glavom postigao je Marko Josip Čavara u 9. minuti.
    27.5k
    Juniori Dinama ubilježili su i 6. pobjedu zaredom. Savladali su dečke iz Gorice rezultatom 3-0.
    Pogotke su postigli Dominik Braun, Marko Josip Čavara i Carlo Mateković.
  • Carrasco
    4k
    Juniori odlični zasad, pogotovo ako uzmemo u obzir da ih 90 % igra u drugoj momčadi.
  • deda
    27.5k
    Da. Ovo je praktično druga momčad juniora. Točno 11 ih je u drugoj ili čak prvoj
  • deda
    27.5k
    PRVA HNL - JUNIORI]
    Dinamo - Varaždin 2:0
    ➡️ U susretu 8. kola Prve HNL za juniore momčad Joze Bandića slavila je na domaćem terenu protiv Varaždina rezultatom 2:0
    ⚽️ Strijelci za plave bili su Josip Mihalić i Marko Josip Čavara, dok je naš vratar Mislav Zadro upisao „clean sheet“
    ✅ Dodajmo kako je Lokomotiva odigrala 2:2 protiv Gorice te su tako plavi ostali usamljeni na prvom mjestu tablice ☺️
  • Carrasco
    4k
    Pioniri i kadeti dobili Solina 2:0. Kadeti imaju 7/7 zasad.
  • Carrasco
    4k
    Pioniri 5:1 protiv Istre (Ćutuk 2x, Nekić 2x, Zebić) Kadeti 3:0 ( Vrbančić, Ruškovački, Gec)

Kadeti i dalje na 100%- 8/8
    Pioniri 7 pobjeda i jedan remi
  • deda
    27.5k
    Juniori Dinama protutnjali su kroz Rudeš. Ostvarena je uvjerljiva pobjeda od 4:1, a po dva pogotka su postigli Marko Josip Čavara i Dominik Braun.