• Mali dioničar
    14k
    Krasna akcija, kaj je je.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Super akcija, ali mi smo davno morali zabiti drugi. Inače ima tu jako dobrih igrača, ali ima i nekih za koje se čudim kako je moguće da su tu.
  • Mali dioničar
    14k
    Inače ima tu jako dobrih igrača, ali ima i nekih za koje se čudim kako je moguće da su tu.marcio amoroso

    Uvijek se to i sam pitam. I za Dinamo i za Hajduk. Odakle toliko prosječnih igrača u juniorima dva takva kluba.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Mizić kod nas naprimjer. Pa on i Braun su dva svijeta. Braun je ne duplo, nego pet puta bolji igrač.
  • marcio amoroso
    31.9k
    1-1 završilo. Možda podjela bodova i najrealnija.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Pa naši fulali dosta toga..ovi baš i ne
  • miro
    3.1k
    Tomek po meni najbolji. Jel neko pratio možda kako Duvnjak igra za Dinamo 2 ?
  • deda
    27.5k
    1. HNL juniori:
    Slaven Belupo - Dinamo 0:2 (Mihalić 28' Lukanić 74')

    1. HNL kadeti:
    Dinamo - Osijek 1:2 (Peroš 12' /// Prekodravac 85' Barišić 89') - prvi poraz dosad nepobjedivih kadeta :scream:

    1. HNL pioniri:
    Dinamo - Osijek 2:0 (Šunta 26' Huskić 43')
  • Mali dioničar
    14k
    1. HNL kadeti:
    Dinamo - Osijek 1:2 (Peroš 12' /// Prekodravac 85' Barišić 89') - prvi poraz dosad nepobjedivih kadeta :scream:
    deda

    Kakav blitzkrieg!
  • deda
    27.5k
    Juniori 1. HNL
    Bjelovar - Dinamo 0:2
    Soldo i Lukanić
  • Eduardo
    17.2k
    Prošle godine u listopadu rodnu Hercegovinu zamijenio je za Zagreb. Po dolasku je ubrzo postao neizostavan član Dinamovih, a statistike govore da riječ o trkački nevjerojatnom igraču koji zna pretrčati i do 13 kilometara.

    Riječ je o 18-godišnjem Marku Soldi koji u listopadu prošle godine stigao iz Širokog Brijega, a o njegovim igrama za Dinamo pišu i BiH mediji. Kontaktirali su njegovog bivšeg trenera i ikonu Hajduka Stanka Bubala koji je za svog bivšeg igrača imao samo riječi hvale.

    „Radi se o jako dobrom igraču. Veliki je radnik, koji i na treninzima i utakmicama daje sve od sebe. Pratim juniore Dinama i jako sam sretan zbog njega, ali i zbog toga što sam sudjelovao u njegovom nogometnom razvoju. Moje je mišljenje da će on vrlo brzo igrati za prvu momčad Dinama. On ima nevjerojatna pluća. U prvoj i 93. minuti trči jednako što je samo po sebi fascinantno. Napredovao je tehnički, a nema straha. On ide kako se kaže 'glavom u kopačku'. Osim toga radi se o karakternom momku“, rekao je Bubalo za hercegovina.info i dodao:

    „Kod nas je igrao i zadnjeg veznog i polušpicu. Također je bio prevaga i u duelima jedan na jedan. U Dinamu su mu izgleda našli pravu poziciju na kojoj on pokazuje sav svoj potencijal u punom izdanju. Njegova najjača karakteristika je ona koju današnji moderni nogomet upravo zahtjeva, a to je trka od prve do zadnje minute i duel igra.“

    Prema Transfermarktu ugovorm je s Dinamom vezna do 2023. godine, a sudeć i po riječima bivšeg trenera mogao bi uskoro dobiti i novi ugovor.
  • Nolifer
    6.5k


    Samo da nam ga ne maznu, volio bih ga vidjeti u prvih 11 pa da se pokaže jel je pikolo Modrinjo ili nije
  • deda
    27.5k
    Mali ima ugovor do 2024. Nek dadu 5-6 milja i sve ok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.