• Zagi
    4.8k
    Mene tak nervira razina indolencije dok igra. Nadam se da sam u krivu ali mislim da neće vidjet prvu momčad.
    Gorespomenuti Soldo sa druge strane...
  • miro
    3.1k
    mali Duvnjak je top, naravno daleko je to od gotovog seniorskog igrača, ali po mom skromnom sudu bolji i od Baturine i od Brkljače
  • deda
    27.5k
    Sva tri dečka su dobri potencijali. Nezahvalno je procjenjivati doseg jer ne igraju iste pozicije. Mene je kod sve trojice strah voljnog elementa. Tko uspije u tom dijelu se iskorigirati i biti najbolji vjerujem da će i postati najbolji igrač.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ako je sa 19 godina daleko od seniorskog nogometa kad će biti blizu.
    Ja osobno sam ga gledao par puta i dobar je igrač, ali ne vjerujem da će biti neka klasetina. Treba ga možda povesti na pripreme i vidjeti gdje je i šta je.
  • Eduardo
    17.2k
    Kakav je Šaranić ove sezone?
  • deda
    27.5k
    Mislim da ne napreduje proporcionalno talentu
  • Zagi
    4.8k
    Ja bih rekao da svi oni napreduju proporcionalno kvaliteti struke koja ih ove godine vodi...
  • deda
    27.5k
    Misliš na Cvitu?
  • Zagi
    4.8k
    I Cvita i Jozo su mi upitni al ajd, neću previše kenjat. Ove i iduče pripreme će puno pokazati...
  • Zagi
    4.8k
    Eto ga, 3 dana kasnije Cvita dobio otkaz. Ne mogu reći da sam iznenađen.
    Btw ima netko info iz kluba tko ide sa dinamo2 na pripreme?
  • Zagi
    4.8k
    Juniori pobjedili Rudeš u kupu i plasirali se u četvrtfinale.
    Tamo ih čeka Hajduk.
  • Guinness
    1.9k
    Juniori pobjedili Rudeš u kupu i plasirali se u četvrtfinale.Zagi

    ČETVRTFINALE KUPA :

    PIONIRI :
    Zadar/Marsonia - Istra 1961
    Dinamo/Lokomotiva - Slaven Belupo
    Varaždin - Osijek
    Hajduk - Rudeš

    KADETI :
    Marsonia/Hajduk - Slaven Belupo
    Rijeka - Varaždin
    Šibenik - Inter Zaprešić
    Dinamo/Rudeš - Osijek

    JUNIORI :
    Hajduk - Dinamo
    Varaždin - Inter Zaprešić
    Slaven Belupo - Dugopolje/Cibalia
    Osijek - Istra 1961

    Preuzeto sa drugog foruma.
  • Infinity
    15.2k
    Jako napeto je u svim omladinskim kategorijama. Sve tri ekipe Dinama su u vrhu, tj. pioniri i kadeti su drugi, a juniori treci.

    Kod pionira i kadeta je Osijek prvi. Nasi pioniri imaju bod, a kadeti tri manje s tim da i jedni i drugi imaju po utakmicu manje.

    Juniori su treci s bodom manje od Lokomotive i losijom gol razlikom od Hajduka. I Dinamo i Hajduk imaju utakmicu manje od Lokomotive.

    Nije realno, al ljudski je se nadati da ce uzeti svih sest trofeja na kraju :grin:
  • Ludovic IX
    5.1k
    da svi juniori igraju samo juniorsku ligu a ne 2.HNL, onda možda ali mislim da naši najbolji juniori igraju samo 2.HNL
  • Nousername
    613
    Taj podatak i mene tocno zanima pa ako neko ima…
    Koliko juniora igra u 2.HNL, a ne za juniore?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.