• vjeko1701
    5.9k
    Gle, svakome njeovo, to sam uvijek pisao. Meni je ovo primarno stvar koristi za Dinamo. Dal krećemo u 7. mjesecu dok nam je pola ekipe još na euru ili jednog dana možda dođemo do toga da imamo direktni upad u grupe. Ma samo da se kreće od trećeg pretkola već bi bilo bolje.

    Kaj se tiče njih, rivalstva i to, uvijek budu rivali ali ovo mi više nije ni smiješno, jednostavno tužno. Otprilike ko da sretnem nekog kretena iz srednje kojeg sam mrzio jer smo si krali cure, smještali, tukli se, itd...da bi on 10 godina kasnije bio ćelav s 150 kila škembe, sam i da živi od socijale.
  • Dudu
    2.6k
    Kako sad stoji koeficjent ? Neki update moždaserbus

    Pola boda veci nego jucer :cool:
  • Dudu
    2.6k
    Poslije Poljaka najbolje nam ide nakon prva 2 pretkola. Dinamo ce se pobrinut da nakon treceg budu i oni iza :cool:
    eh7nlh9i4258jy3w.jpg
  • vjeko1701
    5.9k
    Samo da se Osijek i Rijeka ne pobrinu da ipak budemo iza xD
  • Pop corn
    4.8k
    Koji moraš biti da ti prvak kreće od drugog pretkola?
  • Infinity
    15.2k
    Cesto to ovisi o osvajacima LP i EL, al ove sezone je bilo dovoljno biti 19. Hrvatska je bila 20.
  • Infinity
    15.2k
    Sluzbeno smo 31. klub Europe, mada imamo jednako bodova kao i 30. Sporting. Ocekuje se prolaz u grupnu fazu i da konacno dodjemo do top 30. Velika stvar za Dinamo, mada smo jako daleko od povijesnog plasmana koji je po meni ipak tad bilo lakse ostvariti nego ovih top 30 danas.
  • Bosna86
    11.5k
    Lille, Sevilla i RB(Shakhtar) bi bio idealan ždrijeb… neatraktivno ali bi se imali cemu nadati
  • Markelo
    2.5k
    Drugi pot jači od prvog
  • Infinity
    15.2k
    Tako je vec godinama. Prvi pot su prvaci sest liga i osvajaci LP i EL ili sedam/osam prvaka ukoliko su osvsjaci LP/EL ujedno i prvaci svoje lige. Onda ti tu upadne prvak Portugala, cesto i Rusije, ovaj put upadne osvajac EL Villarreal i dobijes to sto dobijes. Drugi pot su najjaci timovi po koeficijentu, iskljucujuci ove iz prvog.

    Nadam se da cemo mi prebaciti 50.000 konacno i da smo 99% pot3 u buducnosti.
  • InatiseSlavonijo
    459
    Postoji li negdje podatak promjene - napretka Dinamovog koeficijenta u Europi? Sjećam se vremena kad je bio ispod 20.000...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.