• Eduardo
    17.2k
    Sviđa mi se ova grafika naprijed dok bi više volio da na leđima nema ništa.

    Nadam se da to 1/4 finale EL neće ostati iznimka pa da idućih 50 godina moramo slušati o tome i da se time busamo u prsa i radimo majice s posvetom 1/4 finalu EL. Iskreno se nadam da će od ove sezone senzacija biti kada ne prođemo skupinu ili ne završimo u završnici, a ne to da slavimo prolaska skupine i ulaske u 1/4. Da se razumijemo, ne omalovažavam uspjeh jer je velik već samo naglašavam kako želim da ovakvi rezultati postanu standard, a ne iznimka.
  • Pop corn
    4.8k
    Jednostavno i marketing GNK ne idu jednostavno zajedno
  • Kwedi
    3.8k
    u zadnjih godinu i pol su se digli, nisu nikad imali ponudu i asortiman ko sad.

    istina, fale stare stvari tipa kondomi i tabure no neovisno o tome - dobro rade.
  • deda
    27.4k
    Pošto nas čitaju bit će sigurno i tog u ponudi. :rofl:

    Meni osobno najviše fale zastave.
  • Mali dioničar
    14k
    Meni osobno najviše fale zastave.deda

    Nevjerojatno, klubovi općenito slabo imaju zastave u shopu.

    Ja bih u ponudi htio fensi metroseksualne šalove kakve Talijani nazivaju paschmina.

    3t0yxhmq3t6lfmgl.jpeg

    Kacige.

    vae8i9ititjsf5ov.jpeg

    I naravno kupaći kostimi.

    9vb13grr6iqaxwqa.png
    y21ma1mhk2dh6sot.png
  • superSantos
    2.6k
    Povodom obilježavanja 35 godina Bad Blue Boysa u završnoj fazi je i projekt izdavanja fotomonografije koja pokriva razdoblje od 1986. do danas.

    Svi koji žele unaprijed rezervirati svoj primjerak,mogu nam se javiti privatnom porukom.
    TrnskoU18

    Mali update oko ovog...

    S obzirom da smo se s rezervacijama opasno približili planiranoj nakladi, požurite s rezervacijama jer dodatnog tiska zbog nekih tehnikalija vezanih uz klasični tisak neće biti.

    400injak stranica, 700+ slika, od toga, kažu ovi koji su slike birali, bar 95% nikad viđeno
  • Cosey
    433
    Meni osobno najviše fale zastave.deda

    Potpis. Kronično fale u ponudi zastave.
  • Nolifer
    6.4k
    A i kape, baš službene, da je naprijed grb od kluba, a ne adidas, i da je adidas recimo sa strane ili da ga uopće nema
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Nisam nasao na netu, al bi stvarno volio i da klupski fan shop izbaci neku "ribarsku" kapu, kao ona iz yugice što je bila, naravno samo bez zvjezde.
  • Mali dioničar
    14k
    Prijedlog za shop; Dinamov autobus igračka.

    o5hiek016bpec1k9.jpeg
    ufuigw7apa12nz0d.jpeg
  • deda
    27.4k
    Amra piši, nećemo ništa naplatiti za savjet :wink:
  • Nolifer
    6.4k
    A ovak nekaj?

    0rcq6igm1rquuorg.jpg

    Tak da imamo za uspomenu neke igrače...
  • Mali dioničar
    14k


    Kevina si stavio zbog Theophila?
  • Nolifer
    6.4k
    Kevina si stavio zbog Theophila?Mali dioničar

    A kaj da kažem sad.. Da ne ispadne...

    Ma ne, nego čisto kao primjer kako imaju tamo u NBA, pa zato...




    A tek sad skužio foru, ahahahahaa, dobar :cheer: :up:
  • Eduardo
    17.2k
    Razmišljam da postam ili ne pošto je ovo neki trash shop, ali ovo uopće ne bi bilo loše imati i u službenom shopu. Pogotovo za klince.

    hq3v9t1tnhbl32xd.jpg

    foznx38r6fe8tdy1.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.