• marcio amoroso
    31.9k

    Što se mene tiče rado :cool:
    Samo sreća ne pita me nitko :rofl:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Opet ta priča da su navijači napravili stadion :grin:
    Nisu, moja firma je tamo radila pa pričam iz prve ruke. Pomogli jesu, ali sami nisu ni blizu ništa napravili. Union obični klub koji ima par tisuća navijača.
    Meni Hertha uopće nije interesantna, kao uostalom nitko u Bundesligi, ali ipak bar deset puta vise ljudi navija za njih nego za Union.
  • Neki tip
    19k
    Taj Union ko Družba Pere Kvržice
  • marcio amoroso
    31.9k
    Zajebanciju na stranu, jesi li bio pro Superliga?Neki tip sa Zapada

    Vidi, dok nisam imao djecu sam gledao skoro svaku tekmu na TV-u i sve me zanimalo.
    Sada pratim samo HNL i Uniteda kad stignem.

    Iskreno me ne zanima ta superliga i hoće li nekada profunkcionirati ili ne. Ideja je općenito protiv nogometa i neke tradicije, ali ljudi ne mogu da shvate da klubovi produciraju jako puno novca i da ima puno interesnih skupina.
  • jp23
    2.2k
    Nije samo to poanta priče, nego i ustroj kluba, povezanost kluba i uprave sa navijačima, mogućnost da navijači utječu na odluke i slično. A meni je dovoljno već da su pomogli u izgradnji stadiona.

    Vidim njihovu situaciju i onda vidim našu situaciju, i ruku na srce oni očito imaju stvari koje mi nemamo (naravno ako isključimo činjenicu da je i njemačka puno bolje organizirana i funkcionalna država neg smo mi).

    Mislim mi za naš stadion novi moramo očito raznijet trenutni, jer u suprotnom neće bit izgradnje novog dok Tuđmana iz groba ne iskopaju :lol:

    Edit: Taj isti Union Berlin igra naredne sezone konferencijsku ligu (KL / UECL).
  • marcio amoroso
    31.9k
    Vidim njihovu situaciju i onda vidim našu situacijujp23

    Bolje ti je da našu ne gledaš :rofl:
  • jp23
    2.2k
    Našu proživljavam, njihovu vidim iz daljine :lol:

    Opet ću ispast radikal jer sam predložio da raznesemo naš trenutni stadion kako bi natjerali izgradnju novog :rofl:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Edit: Taj isti Union Berlin igra naredne sezone konferencijsku ligu (KL / UECL).jp23

    Najbolji igrač Uniona Maxi Kruse je rekao da uopće nema volje na tu KL. Klub kao klub naravno ima i raduje se dodatnom prihodu.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Atletico gubi od Valladolida, Real od Villarreala.
  • jp23
    2.2k
    Ironija je tu kad je on upravo taj koji je postigao pogodak za pobjedu protiv Leipziga i donio im KL :lol:
    A uostalom 33 su mu godine, rekao bih mirovina blizu?


    Edit: btw snimka gola je tu: https://streamable.com/k4um9d
  • xavier
    11.1k
    Opet ću ispast radikal jer sam predložio da raznesemo naš trenutni stadion kako bi natjerali izgradnju novog :rofl:jp23

    Mislim da bi to završilo zaključkom "a što uopće fali Kranjči" :wink:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ma jok, daleko od mirovine. Igracina je Kruse, pravi šmeker. Između ostalog je strastveni igrač pokera pa je jednom u Taxiu u Berlinu zaboravio nekih 100 tisuća casha. Jeben igrač, baš jeben.
  • Neki tip
    19k
    Opet ću ispast radikal jer sam predložio da raznesemo naš trenutni stadion kako bi natjerali izgradnju novog :rofl:jp23

    Mislim da je prijedlog vrlo razuman i uravnotežen. Malo je onih koji ne bi kupili po kilu dinamita.
  • jp23
    2.2k
    :cry: Kad bi i kranjču dispatchirali na isti način, onda bi bilo "šta fali stadionu Gorice/Dragovoljca/Pampasu/Rujevici" .

    Well možda doživimo novi Maksimir do 2035. godine.
  • jp23
    2.2k
    Dakako! Ako nađemo još i eksperta koji zna kontroliranu detonaciju, gdje nam je kraj :grin:

    Sve šale o detoniranju maksimirskog stadiona na stranu, i Union Berlin na stranu, danas je isto tako Lewandowski srušio rekord Gerda Müllera, i postigao 41. gol u bundesligi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.