• Mulec86
    386
    Grafiti se vecinom rade na gradskim ili privatnim povrsinama. Tipa trafostanice. Za njih ti treba dozvola gradskih organa ili elektre, a poznavajuci hrvatsku stvarnost na jedan mrki pogled prema izdavanju dozvola od strane nekog zelenog jebivjetra bi to vrlo lagano moglo nestati iz prakse. Što naravno ne utjece na izradu grafita jer bi se sami grafiti tek kad bi postali trn u oku poceli jos masovnije stancat. Ne zivim i nikad necu niti od jednog politicara niti interesne skupine, ali nebi mogo doc nikad vise u Vukovar i zapalit svijecu svojim herojima kad bi glasal za lika koji otvoreno velica nakaradnog bravara i zlocinacki rezim.
  • SAS1987
    13k
    xncerzaxa2sl1jt6.jpg

    Zanimljivo, Igor Peternel je jedan od clanova DP :smile:
  • über alles
    1.4k
    A kaj cu ja kad mrzim I jednde I druge ?
  • ZGV
    3.1k
    Svaka čast. Apsolutno se slažem sa svime napisanim.
  • masacusec
    2.9k
    Zar zaista vjeruješ u sve te pizadrije kaj si napisao???
  • BlauDivision
    461
    Ovaj tvoj komentar je najbolji pokazatelj manipulativne moći medija u jednu ruku, a u drugu rezultata postmodernizma na zapadno društvo kojemu će degadencija biti završni proizvod. Da krenemo od ovog zadnje gdje spominjes Sanadera i Bandica. Obojica su financirali udruge tvog Alfa uhljeba, Bandic u milionskim iznosima a Sanader u malo manjim.Jedan od projekata gdje je prototip Leftarda uzeo 20 tisuća kuna je bio "Suzbijanje krivolova" :lol: Pušku i lovce su samo vidjeli na slikama, ali što se u te stvari razumiju kao Mara u krivi kurac nije bitno, važno je da kapa.Druga stvar gdje spominjes maznutu lovu za Žičare i Priđe. Molim te objasni mi gdje je razlika između maznute love i financiranja ovih parazita unazad 5 godina sa preko 20 miliona kuna što su prikazali a gdje je 70% otislo na plaće? Koji su drustveni rezultati tih udruga osim toga sto su svrha sami, privatno punjenje džepova kako bi se moglo obići 60 zemalja svijeta kako se hvali Alfa uhljeb. Ova stvar oko LGBTXTZKQ GTI V16 ideologije nema nikakve veze sa time što se dva lika ili dvije cure ljube na ulici nego o ideologiji kao što sam pojam kaže, a to je nešto više. Ako želiš razumjeti tihu kulturnu i ideološku revoluciju koju provode isti na zapadu vidno polje ti ne smije završiti na Bregani ako želiš razumjeti strah, barem moj. U Njemačkoj je lik koji radi u Stuutgartu u gradskoj službi gdje su Zeleni na vlasti dobio otkaz zato što je izjavio kako biološki muškarci ne mogu roditi nego samo žene.Prvo šikaniran, pa otkaz. Danas su Die Grüne koji su inače mentori i tutori Možemo! predložili zakon kako se djeci rođenem ne može odrediti spol nego to djeca sama moraju odlučiti s vremenom ili roditelji.O ovim stvarima pricamo a ne o tome što se 2 lika drže za ruke na Jelačić placu. Vidim spominjes neku mržnju, pa udarna igla Sandra Benčić maše prije 4 godine u centru Zagreba sa zastavama Sovjetskog Saveza. Ti ljudi mrze i preziru sve što nije na njihovoj ideološkoj liniji. Ako ovi budu pravili školske programe klinci će ti učiti kako se u Hrvatskoj odvijao građanski rat jer im je takav stranački sastav, drugačije ne možeš očekivat nikako budi u to siguran. A ovo zadnje gdje spominjes Klaićevu bolnicu, zar misliš da će ti osoba sa 40 godina, profesionalna nula, bicikl i pas(Boško Buha), vječni parazit sa nula referenci, prototip uhljeba, neproduktivan poslovno i biološki, sa jedinom produktivnon stvari a to je jezik uraditi ista bolje?
  • BlauDivision
    461
    U što to ? Preziciraj mi i uvjeri me u drugačije kako su Vili Matula i Urša Raukar nove lice hrvatskog društva i politike
  • BlauDivision
    461
    Ovo oko globalne agende? Ne da vjerujem,nego živim to svaki dan. Kod nas je ova franšiza tek u nastajanju dok je na zapadu već jako pustila korijene i jako dobro znam na što se njihove politike svode kada uhvate vladajuće uzde. Dinamovi skupštinari su za njih kamilica po svim pitanjima
  • masacusec
    2.9k
    Previse teoretiziraš, analiziraš i hiperboliziraš, tj. vjeruješ u zavjere i slične pizdarije...
    Uistinu, da ne duljim i da ti preveć ne kontriram i gnjavim(o) ostale, pročitaj još jednom mirekov post....stvari su nekad jednostavnije nego što se čine...Mirekov post možeš svesti na jednu banalnu rečenicu: Ako nisi peder, ne boj se pedera :lol:
  • Papastrumf
    9.1k

    Prvo, jebe mi se i za DP i za MOZEMO! Niti jedni niti drugi nisu moj izbor, a vrlo vjerojatno necu niti izaci na 2. krug.

    Drugo, ovo su lokalni izbori. Ne znam jesi li toga svjestan!? Nadam se da znas razliku izmedju lokalnih i parlamentarnih izbora. Ovi ne mogu praviti nikakve skolske programe.

    Trece, krenu li na lokalnoj razini s nekakvim ideoloskim glupostima, tipa mijenjanje imena trgova, gay zebri ili semafora, budi uvjeren da ce biti kaznjeni na prvim sljedecim izborima.

    Cetvrto, usporedjujes financiranje udruga sa zadnjih 20 godina teske kradje stanovnika ovog grada. Na samoj zicari, koja jos nije niti otvorena je maznuto bar 200-300 milja kuna.

    Peto, vrati se u RH pa se aktiviraj i bori, ne pravi se pametan iz Munchena.
  • BlauDivision
    461
    Kao prvo ne dociraj mi sa visoka da li poznajem razliku lokalni i parlamentarni izbora, to možeš Majkiu pisat. Kao drugo zajebi sa tom ljevičarskom spikom Minhen Bojna, ne plaćate poreze, nemate nikakva prava. Kao treće Grad Zagreb nije Donji Miholjac i ovdje su lokalni izbori samo formalno jer je ZG kao glavni grad ima jako veće značenje i uvijek bio odskočna daska za cijelu Hrvatsku. Zašto pišem u vezi svega? Zbog toga jer sam jako dobro upućen u te takozvane zelene politike iz svog osobnog iskustva a dosta ekipe ovdje je izmanipulirani od strane medija gdje Mozemo predstavljaju kao neke dečke iz kvarta oslobođen svake ideologije, jednoumlja, čiste povjesti, kako veze nemaju niti su ikad imala sa nikakvim centrima moći a kamoli vanjskima. Pa ih se predstavlja kao neke koji su završili neka svjetska Sveučilišta a to su ustvari sve "večernje škole" kada se pročita što su oni završili na tim Sveučilistima. Divit se takvoj biografiji gdje je on završio pazi "Političku ekologiju" i tome što on ide biciklom na posao u 2021 je jedno obično malograđanstvo. Mene fascinira divljenje ljudima sa takvim backgroundom, ne samo njemu nego cijeloj ekipi, salonskim laprdalima koji slave pobjedu sa stisnutom šakom i podrzavom SFSN u 2021 a takvi ljudi su nas doveli tu gdje jesmo. Ljudi sa takvim modusom operandiom jer svo ovo uhljebništvo i korupcija nije došlo sa Franjom Tuđmanom nego je ostavštvina tog bivšeg sustava i tog načina razmišljanja a sada ste opet izabrali iste ljude. Uvjeravate ovdje ljude kako jedan Teodor Celakoski se može suprostaviti Pripuzu i ekipi.Nemoj me nasmijavat
  • Dudu
    2.6k
    Malo ću si dozvoliti filozofiranja. Što čovjek misli da je "moralniji", druge više smatra nemoralnijima. A ideologije su zajebana stvar. Nitko od pojedinaca ne misli da čini nešto iz zlih namjera, svi rade u korist dobra, ali onakvog kakvim ga oni sami poimaju.
  • deda
    26.3k
    Talibani će nas sve spasiti, vidjet ćete :cool:
  • Papastrumf
    9.1k

    Nema to veze s Minhen bojnom. Ti zaista ne vidis problem u tome da upravo ti dociras ljudima s visoka i iz Njemacke pametujes ljudima koga su trebali ili trebaju birati!?
    Ja cisto sumjam da je vise od 5-10% aktivnih clanova foruma dalo glas MOZEMO!
    Uzmimo da cak i je, gradjanima Zagreba je ocito bilo pun kufer vladavine korupcije i dali su glas ovima jer su ipak nova lica, koja nisu do sada kompromotirana. Jbg, ako je ovima najveci krimen to sto si ti nabrojao u prethodnim postovima, a nasuprot toga imas opcije koje su vise ili manje suradjivale s Bandicem, ocito da je ljudima izbor bio lagan.
    Vjerojatno bi vecini foruma puno draze da su ljudi umjesto MOZEMO! prepoznali MOST kao alternativu, ali eto nisu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.