• Mali Zeus
    9.2k
    Može. Nakon što još jednom pogledam intervju Mamića na Bujici ili više njih, koliko ih je već bilo.
  • NORTE
    8.9k
    Lokalni izbori su drugačija priča od parlamentarnih. Hdz u Zagrebu je ionako bio slab, tako da ništa nije izgubio, osim vladajuće koalicije s kriminalom.
  • davidinamo
    342
    kakve to sad ima veze sa Škorom koji je jedini napadnut od Mamića? To sto Bujanec simpatizira mamica ili sto je simpatizirao ne znaci da ga Škoro simpatizira. Bujanec možda simpatizira BMW a ti Audi , jeli to znaci da sve sto Bujanec ili njegov gost govori zbog kojeg sam stavio link nije istina ?
  • Mali Zeus
    9.2k
    ↪Mali Zeus kakve to sad ima veze sa Škorom koji je jedini napadnut od Mamića? To sto Bujanec simpatizira mamica ili sto je simpatizirao ne znaci da ga Škoro simpatizira. Bujanec možda simpatizira BMW a ti Audi , jeli to znaci da sve sto Bujanec ili njegov gost govori zbog kojeg sam stavio link nije istina ?davidinamo

    Je li Škoro gostovao kod Bujanca? Jest.
    Je li Bujanec fan Mamića? Jest.

    Gotova priča.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Vrhunski argument. :rofl:

    Budem di slovkao da shvatiš.

    Nemoj. Mi. Više. Odgovarati. Lijepi. Pozdrav.
  • davidinamo
    342
    :rofl: majko draga
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ne kužim ni ja baš argument.

    Jel škoro gostovao kod aleksandra stankovića? Jest!
    Jel aleksandar stanković fan nevena ciganovića? Jest!

    Gotova priča.
  • jp23
    2.2k
    Nerado se uplićem al ovaj argument ti je jako loš.

    To ti je po meni kao da si rekao
    "Ideš na utakmice Dinama",
    "Dinamo vodi Mamić",
    dakle podupireš Mamića, priča gotova.

    Ne znam, možda sam previše pojednostavio, ali kako god okrenem tako mi ispada, a nigdje veze u tome, jednostavno apsurdan argument i apsurdna izjava
  • Mali Zeus
    9.2k
    Argument je da se radi o dvije krajnosti koje su obje štetne. Bujanec upozorava da ljevičari preuzimaju grad, a ugošćuje velikog domoljuba Mamića, ne samo da ugošćuje nego ga obožava.

    Hasanbegovića koji se prikrpao Škori da ne spominjem. Tako se svojedobno krpao i Bandiću jer financiranje udruga i ulice su uvijek bili najveći i gorući problem grada.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Ne znam, možda sam previše pojednostavio, ali kako god okrenem tako mi ispada, a nigdje veze u tome, jednostavno apsurdan argument i apsurdna izjavajp23

    Imaš pravo, previše si pojednostavio. Nema veze.
  • luftwaffe
    645
    Isključit ću iz ovog posta ideologiju, koju smatram izuzetno bitnom (za one koji su ideološko suprotni, a kog zanima, imate queer festival 27.5.)

    Fascinantno mi je kako je većina ljudi ovdje naivno nasjela na medijsku priču. Kao prvo, Možemo nema(!) ljudi za kadroviranje osim ako mi SDP ne "posudi" pošto će vjerovatno tvoriti vecinu u gradskoj skupštini. Možemo je jednostavno skup aktivista i lobista sa lijeve ideološke sfere, umjetnici, lgbt aktivisti i ostali civilni sektor

    Drugo, hvala Bogu pa je 21. stoljeće pa možete i sami proguglati imena koja su bila u interesu sa Gradom, neki su dobivali stanove, parkirna mjesta na Tuškancu, prostore i razno razne beneficije poput velikih financijskih sredstava iz gradskog proračuna, možete li mi objasniti po čemu je to borba protiv gradskih struktura?

    Treće, neću nikog tjerati za koga glasati, ali sam te stvari htio navesti pa promislimo.
  • Chinaski
    74
    Jučer je Igor Peternel živo branio Škoru. A koliko mi je poznato, Peternel je branio i Mamića.
    Nadalje, dati glas Škori, koji je kao mesija desnice ne da nema smisla,nego je čak i licemjerno.
    Kad je 90-ih velik broj naših prijatelja ginuo, on je pjevao po poljima Midwesta "ne dirajte mi ravnicu". Nakon toga se vratio i prodao pjesmu za reklamu za parizer, e toliko mu je pjesma značila.
    Da ne spominjem parkinge kod Klaićeve, na trgu je dobivao preko Banderasa kućice za Božić.....
    Nije uspio ni za predsjednika, nije uspio ni za premijera, nije čak uspio ni u vlastitom selu u Slavoniji, ali eto u Zagrebu bi mogao....a to je strašno.
    Tomašević niti je došao na mjesto gradonačelnika, niti je još izabran.
    Smiješno mi je sve to.
    Pa Zagrepčani godinama šute o kriminalu koji se događa, a sad masovna histerija oko Tomaševića, koji još nije ni izbaran.
    Dojma sam, kradi, budi lopov, uništavaj gospodarstvo, ali sve ti bude oprošteno dok trabunjaš o Domovini, desnici, komunistima, jugi- ljudi, ovih nema 3O GODINA! Fantomske Yuge mislim.
  • masacusec
    3k
    Još jedna bitna opservacija nakon ovih izbora jest sljedeća…OK, službeni Zagreb uvijek je naginjao lijevo, no ono što je upečatljivo, što pokazuje i nadmoćna razlika, jest činjenica da su ljudi itekako željni promjene!

    Iskreno, skeptičan sam prema možemonjacima, ali dajmo im priliku kad je već zagrebački puk tako odlučio/odlučuje. Možda i nešto naprave. Ne znam, nisam prorok, no imajmo iole vjere. Malo optimizma nebi nam škodilo. Ako ne ništa; populizam i klijentelizam, na bandićevski način, bye bye!!
  • Mali Zeus
    9.2k
    sve si rekao. :clap:

    Dobro si sve rekao, ali. Što se tiče mjesnih odbora i gradskih četvrti tu su imali svoje kandidate. Naravno da nemaju kadar za recimo poglavarstvo ili holding i tamo ionako sigurno neće biti nekakvih masovnih otkaza ili nečeg sličnog. I naravno da ima tu puno licemjerja kao i kod recimo libosa kad viču protiv države istodobno dok posluju masovno s tom istom državom. Mile Kekin veliki borac za malog čovjeka parka na Tuškancu.

    Možemo je sad već velika organizacija i preko nje će ekipa sigurno tražiti neke svoje interese, ganjati sinekure itd. Smiješno je sad njihovo idealiziranje.

    Ali ovaj grad treba promjenu, a promjena može krenuti od malih stvari ili pak od razine mjesnih odbora. Kad dođu na vlast (a mislim da Škoro nema neke šanse) odmah ću se uključiti u rad mjesnog odbora tj pratiti što rade i kako rade i što misle ispuniti od obećanog, pa dalje na razini gradske četvrti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.