• miro
    3.1k
    ma ovo je super, ekipa se nije potrošila, tukli smo ih, nismo primili gol, jedino je zbilja mogao Toliću dat pola sata
  • reziser
    6.2k
    Nitko sretniji od mene da smo im utrpali 10 komada...ali sam i s ovim zadovoljan. Igra je bila koliko treba. imao sam osjecaj da smo im trebali utrpa više,...utrpali bi. Pa oni su bili skroz nemoćni.
    zakaj je dinamov navijač uvijek nezadovoljan.... e to mi nije jasno
  • Keyser Soze
    8k
    zakaj je dinamov navijač uvijek nezadovoljanreziser

    Ova generacija nas je navikla na pobjede i uspjehe, a i ostali su nam dužni barem jedno razvaljivanje tovara. Sve su nam pobjede bile 2:0, 3:1, itd.
  • reziser
    6.2k
    kaj bi s tim trebali biti nezadovoljni? pa nisu nam ni do koljena...

    volio bih i ja razvaljivanje, ali sam realan u broju dinamovih utakmica...u tempu koji imaju, pa tko moze odrzat toliki nivo forme cijelu godinu, i to bez pravih priprema, jos nas jebu te reprezentativne tekme i stanke
  • deda
    27.3k
    Pobijedili smo petoplasiranu slabašnu momčad HNL-a 2:0 s frtalj gasa. Idemo dalje. Samo to ću reći. :cool:
  • Nolifer
    6.4k
    ma dobro je, dečki su igrali s pol gasa 2-0. dobar kraj vikenda. Da je bolje, ne bi valjalo... :strong: :victory:
  • Majki2111
    2.6k
    Evo Krznar veli d je drugo poluvrijeme bilo kontrolirano s namjerom :rofl: u eter javno...
  • serbus
    3.4k


    Sretan ko dijete trener hajduka :)
  • Gelipter
    3.4k
    Ne razumijem čuđenje ekipe kaj nekom smeta kaj protiv kak god bilo al najvećeg simbolički rivala igramo neangažirano, nedovoljno borbeno plus puno grešaka. Ok, pobjeda je tu, reklo bi se rutinska, al kak su već neki naveli kad igraš s hajdukom to nije obicna prvenstvena utakmica i kad djeluje da ih možemo demolirati ostaje žal da se to nije i dogodilo. Bit će još fala Bogu prilke ove sezone za ljepši umjetnički dojam protiv kmečavaca.
  • Infinity
    15.1k
    Rutinski smo ih s pola gasa dobili. Ni u jednom trenutku nije bila upitna pobjeda. Svi bi mi bili sretni da je bilo 5-0, al nasi igraci su odigrali 13 utakmica vise od Hajduka u ovoj sezoni i ceka nas jos 7, vrlo vjerojatno i 8 utakmica do kraja sezone. Na kraju sezone nas ceka Europsko prvenstvo kojem je finale poslije prvog pretkola LP koje cemo po svemu sudeci igrati. Nasi igraci vec su sad masakrirani. Pitanje je koliko ce ih odraditi normalne pripreme za narednu sezonu.

    Imali smo fenomenalnu sezonu, ovoj ekipi se nema sta zamjeriti. Treba rijesiti Goricu i Slavena i onda pocet lagano odmarat igrace. Oni su i fizicki i psihicki umorni, ne trebamo sad bit bezobrazni, nije da svaki dan uvaljamo Hajduku pet komada pa da je ovo sad neki podbacaj.
  • Kwedi
    3.8k
    Pokušali smo doznati zašto je to napravio, što mu bi? Iz Hajduka smo dobili odgovor da Tramezzani baš u svakoj utakmici uzme dres od protivnika. To je njegov ritual, skuplja ih, stalno to radi. Eto, dakle, odgovora zašto je otišao do Kastratija, uzimao ih je ranije i od drugih protivnika, ali je prošlo nezapaženo.
  • Neki tip
    18.8k
    A zašto baš od Kastratija.. zato što se znaju iz albanske repke gdje je Talijan bio pomoćnik.

    Al da je skliznuo, bome jest.. Dinamov, javno i to od igrača koji im je zabio u toj tekmi. :monkey:
  • Crusades1986
    9.5k
    To se u utakmici dva najveća rivala radi ispred svlačionice.
  • Kwedi
    3.8k
    zato što se znaju iz albanske repke gdje je Talijan bio pomoćnik.Neki tip sa Zapada

    Kak ak je Kastrati igrao samo za Kosovo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.