• Krizy
    33.6k
    Utakmica 31.kola i Vječni derbi s Hajdukom na rasporedu je u nedjelju. Pobjedom bi Dinamo napravio veliki korak prema naslovu ali i unio još negative u redove nekada velikog rivala za trofeje, koji bi nakon dugo vremena mogli ostati bez europskog natjecanja. Ovo je prva od dvije utakmice s Hajdukom u 10 dana, budući da će se 5.5. u Splitu odigrati zaostala utakmica 22. kola.

    Dosad smo s Hajdukom odigrali 93 utakmice u HNL-u te ostvarili 44 pobjede uz 23 neriješena ishoda i 26 poraza. Gol razlika je 132-94 u Dinamovu korist.
    Kući smo Hajduk pobijedili u 31 utakmici, 9 puta remizirali i 7 puta izgubili, uz gol razliku 82-35.

    Zadnju utakmicu protiv Slaven Belupa, Hajduk je igrao u sastavu:

    Kalinić - Todorović, Dimitrov, Mujakić, Čolina - Skorup, Jurić - Jairo, Teklić, Livaja - Nayir

    Kod Dinama će utakmica zbog kartona propustiti Burton a kod Hajduka Livaja i Todorović.

    Igrači s najviše nastupa u dvobojima Dinama i Hajduka:
    24 - Mujčin
    22 - Ademi, Andrić
    21 - Caktaš, Miladin

    Igrači s najviše golova u dvobojima Dinama i Hajduka:
    7 - Eduardo
    6 - Caktaš
    5 - Gavranović, Čop, I. Cvitanović, Soudani, Viduka, Henriquez, Pralija

    Igrači s najviše žutih kartona u dvobojima Dinama i Hajduka:
    9 - Agić, Carević
    8 - Mujčin, Sušić
    7 - Jurčić, Miladin

    Igrači s najviše crvenih kartona u dvobojima Dinama i Hajduka:
    2 - S. Marić, Mikić, Miladin

    Treneri koji su vodili najviše utakmica između Dinama i Hajduka:
    16 - Vulić
    12 - Mamić
    10 - Kranjčar
    9 - Katalinić
    8 - Blažević


    U zadnjih 10 utakmica na Maksimiru omjer je 5-2-3 u našu korist i svakako je vrijeme da to podebljamo, ajmo Dinamo!
    1. Kakav rezultat očekujete? (48 votes)
        Pobjeda Dinama
        94%
        Neriješeno
          2%
        Pobjeda Hajduka
          4%
  • Keyser Soze
    7.8k
    Napunit tovariju do kraja!
  • Krizy
    33.6k
    Imamo krticu!! :lol:
  • Bosna86
    11.1k
    Ove se mora dobiti makar svih 11 naših skakalo na jednoj nozi od umora
  • Neki tip
    18.3k
    Imamo krticu!! :lol:Krizy

    Ja sam dežurni "iksovac" u derbijima, ali čak i ja sam ovdje kliknuo pobjedu, a i hendikep bih da ima opcija. :grin:

    Eto, pa vi prigovarajte mojim anketama.. tamo bi začas isfilitrirali špiju. :lol:
  • Infinity
    14.9k
    Pa moze moderacija vidjeti glasove, al nisu dzaba tajni :joke:
  • deda
    26.3k
    Dakle tovarima će nedostajati Livaja, Todorović i vjerojatno Dimitrov. Predviđam: Kalinić-Jakoliš-Vušković-Simić-Mujakić- Čolina-Fosatti-Jurić-Teklić-Jairo-Umut.

    Kod nas naravno udarna postava.
  • og1986
    2.9k


    Krznar je najavio dosta promjena.
  • Infinity
    14.9k
    Igramo kuci i vjerujem da ih mozemo dobiti za 45 minuta, tj. da se isplati posjesti na klupu Ademija, Majera, Ivanuseca, Petkovica i Orsica. Ako ne bude islo moze ih se ubaciti u drugom poluvremenu i rasturiti ih. I misljenja sam da je bolja opcija da cekaju da udju nego da igraju od prve minute. Ovako ce postojati sansa da uopce ne udju, a s druge strane i ako udju tovari ce vec jednim dijelom biti odmorni i bit ce lakse igrati s njima drugo poluvrjeme nego prvo.

    Nas vec u srijedu ceka Gorica u kupu i treba dobro kalkulirati vec sad.
  • reziser
    5.8k
    s prijateljima s juga nema kaluklacija, trpaj kolko ide!!
  • IstokKa96
    553
    Mozda konacno neka pobjeda u skladu s razlikom u kvaliteti i bodovnom stanju...
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Nezz jel bilo govora, ali Bebek sudi derbi.
  • Bosna86
    11.1k
    5ms75zrii9kp4z1o.jpeg


    Znaci radi ovakvih stvari ove bijednike treba nabiti sto vise i sto češće... Uvijek ovo napišem pa ću i ovoga puta, pobjedu s 1 razlike smatram jednako porazu
  • flexXy
    1.8k

    Samo bolesni ljudi mogu razmisljati na razini ovih koji vode tu stranicu.
    Kalinic je vec naviknuo 5 puta vadit loptu iz mreze na Maksimiru, tak da se nadam toj reprizi. I da, u subotu ih mozemo prakticki eliminirati iz europskih natjecanja ako se poklope rezultati Rijeke i Gorice.
  • og1986
    2.9k
    To je već postala kolektivna shizofrenija. Mislim da ni psihijatrijsko liječenje im nebi pomoglo u tako odmaklom stanju.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Bilo bi mi draže da njih razvalimo nego da smo prošli Villareal.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.