• Nolifer
    5.9k
    Nikad nisam za x, ali kaj je tu je. Suđenje u okviru HNLa. Kaj to znači, da je sudio penale sve za nas, osječani bi kmečali, kakvo je to suđenje bla bla bla. Tekma po meni jako dobra. Prilika na sve strane.
    Jednostavno gol nas nije išao. Petko bi morao na treningu proradit na šutu izvana recimo. Dobar je on u igri i sve, al premalo šutira prema golu, a imamo kolko samo jednog raspoloženog napadača. Ostali solidni. Drago mi je vidjet ratobornog Majera da se trudi i bori za plavi dres, a Ademi je vanserijski igrač. Sa tolko ozljeda, još igrat na visokoj razini nogomet, svaka im čast.

    Gvardiol ide više u napad i to je ok

    Ristovski me razočarao iskreno, očekivao sam da bude razina više od Stojanovića, al za sad je tu negdje egal sa njim.

    Tako da podjela bodova u ovoj fazi HNLa je sasvim ok. Jer bitnije su utakmice koje slijede. Jer tu ne smijemo nikako kiksati....
  • miro
    2.9k
    Kaj se desnog beka tiče, meni je potpuno nejasno da Tomečak sad već valjda 7-8 godina nije u Dinamu, a bolji je od svih desnih bekova koje smo u međuvremenu imali. I da dodam, Stojke ima žute minute, ali je prema naprijed barem duplo bolji od Ristovskog. Mi smo po desnom boku bezopasni, Ivanušec nema s kim odigrat dupli pas
  • db-izbjeglica
    11.8k
    ja gledam gol koji je dinamo primio i ne mogu mu se načuditi, to je toliko ispod razine momčadi da to nisu istine.
  • Nino Bule
    10.7k
    Da gol je stvarno defanzivna katastrofa, od pustanja laszla da je vodi koliko hoce do slobodnog ercega.
  • Crusades1986
    9.3k
    Danas 2, 3 Rasove neuobičajene greške. Mislim da je on trebao cuvat Ercega i ono kad mu je Laszlo (?) Ili netko ukrao poluvisoku loptu pa isao dodavat u sredinu i poslije toga je bio udarac Bočkaja.
  • Ali
    1.8k
    Jos sam zaboravio napomenuti za strucni stozer, dajte nek netko kaze g.Milinu da nevodi vise pionire i juniore... stalno se deraci i to fakat ne prilici nasem klubu, ok je ponekad podviknuti ali recimo Majer u 5min ima loptu uz aut liniju a on sa klupe iz sveg glasa da ga se do Vukovara cuje, ledja ledja... i kaj Majer pukne nerezonskj kroz sredinu ravno Boharu u sansu... ili kad deset puta ponavlja na situaciji uz aut.. bez faula, bez faula...
    Ili kad vice Jole izbij, izbij ne usredinu...

    Ovo je prije svega gospodski klub a ne neka zadruga, drugo zo su formirani igraci i znaju kad treba a kad ne radit faul ili zagrafit se... nisu klinci kojima treba ponavljat da nauce...

    P.S. isprika ak slucajno netko drugi vice, al mislim da nisam fulao jer on je sad frisko tamo a prije mjesec dana tog nije bilo.
  • Guinness
    1.9k
    ja gledam gol koji je dinamo primio i ne mogu mu se načuditi, to je toliko ispod razine momčadi da to nisu istine.db-izbjeglica

    A gol koji je zabio Dinamo je onda valjda 10 razina ispod. Ili...?
  • deda
    26.3k
    Zamišljam jutros ovu utakmicu od sinoć. 12.800ljudi na Pampasu. Top Bundesliga utakmica. Nemamo se čega sramiti.
  • Stihl
    3k
    Stvarno je bila dobra tekma, nemam kaj za reć. Šteta kaj nismo dobili ali ok, ovak bu zanimljivije do kraja.
  • deda
    26.3k
    Mene ne smeta to što se ne sudi, nego što se to ne ide provjerit. Ista stvar s rukama na Villarrealu u Maksimiru. Nemoj me da to niti jedan od var sudaca nije smatrao shodnim reći glavnom "ajd pogledaj nismo sigurni".
  • Neki tip
    18.4k
    Slažem se s s dedom.

    I što više gledam, više mi je to penal. I to hladne glave, s odmakom.

    Ima loptu pod kontrolom, u trku je, ovakvo naslanjanje, gurkanje, može biti posve dovoljno da te izbaci iz ravnoteže.

    Ponovno gledanje, odnosno oglašavanje VAR-a je najmanje što ova situacija "zaslužuje".
  • xavier
    11k
    Mene ne smeta to što se ne sudi, nego što se to ne ide provjerit. Ista stvar s rukama na Villarrealu u Maksimiru. Nemoj me da to niti jedan od var sudaca nije smatrao shodnim reći glavnom "ajd pogledaj nismo sigurni".deda

    Vidiš, a meni nema smisla da sudac na terenu uopće to ili bilo koju drugu situaciju treba gledati. Pa zar ovi suci u VAR sobi nisu dovoljno kvalificirani za donijeti odluku? Zašto oni ne mogu jednostavno javiti glavnom "je" ili "nije"?
  • deda
    26.3k
    Mogu se složiti s time, ali ti samo betoniraš moju izjavu da se var suci ponašaju kao alibi suci. Jebem mu mater lopta ide u gol igrač igra rukom, nitko ni a. A ovo je beton penal na Majeru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.