• Gorica86
    278

    I half time show od 30 minuta sa reklamama najpoznatijih brendova :smile:
  • Bosna86
    11.1k
    Da su samo nazvali jednog čovjeka, on bi im objasnio kako iz dd preci u udrugu građana i puf magija, dugova vise nema i nikad ne bi došli u ovu situaciju
  • Markelo
    2.3k
    evo i jednog mog prijedloga.

    Na instagram storyu Superlige, fanovi u anketi odlučuju da li sudac treba svirat penal ili ne. Na temelju glasova sudac donese odluku.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma još bolje, neka budu tag team utakmice. Dva na dva tima. Jednom po poluvremenu se može tražiti timeout i zamjeniti kompletan sastav jednog tima sa njegovim partnerskim timom. Nakon poluvremena može izaći bilo koji od dva.

    Isto tako, svi timovi koji uđu u playoff, mogu draftati bilo koga iz timova koji su ispali, naravno, čim si više rengiran, imaš pravo ranijeg picka. Zašto bi jedan Kane ispaštao kaj mu se tim ne može plasirati dalje pa da propusti biti dio završnog spektakla.
  • Neki tip
    18.3k
    Imam ideju i za pravila samog natjecanja, ne samo ove uzbudljive nove igre.

    Ako Tottenham kao manji uglednik postane prvak u ligaškoj varijanti više od jednom u 5 godina ili uđe u više od jednog polufinala u 3 godine u final four varijanti, tada ga se dekretom izbacuje iz natjecanja.

    Publika ne želi iznenađenja niti malene klubove na vrhu.
  • Neki tip
    18.3k
    sviđaju mi se tvoje ideje, brine me samo je li to prekomplicirano za pratiti.. a opet, možda imaš i pravo, nije na gledatelju da zna tko za koga igra, na njemu je samo da uživa u spektaklu
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Ja predlažem stolice uz samu gol liniju na kojima će sjediti beyonce, jayz, rihanna, machine gun kelly, kardashiani, bieber, arianna grande, brangelina, miley cyrus, oprah i slični...
  • Kwedi
    3.8k
    Nadam se kako će Nives Celzijus sletiti helikopterom na poluvremenu prve superligaške utakmice.

    14_nives2_velika.jpg
  • Nolifer
    5.9k
    Očekujem zajapurenog BlažiČka kako komentira te utakmice i urliče goooool goooool goooooool
  • Nino Bule
    10.7k
    Moze i neki youtuber ko joker igrac u markeru, tko ima loptu za njih igra.
  • Nolifer
    5.9k


    e pa da, onaj influencer ili youtuber, kaj ga je rijeka nedavno dovela...
  • Nino Bule
    10.7k

    Uzivo prosvjed na stamford bridgeu
  • Eduardo
    16.8k
    Dobro, zabavili ste se. Ajmo se sad uozbiljiti.
  • vjeko1701
    5.9k
    A kaj ćeš, smijat se ili plakat, ja se radije smijem, sve i kad svijet oko mene gori.
  • SAS1987
    13k
    UEFA se boji za popularnost lige prvaka pa ce prema mojim informacijama uvesti mađarski nacin pocetka utakmice:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.