• deda
    26.3k
    Odmarao je Ristovskog, KTCa, Jakića, Oršića, Belog, Petkovića pa je opet bilo li-la, tj. momčad nije uspjela prelomiti tekmu dok nisu ušli Orša, Beli i Jakić. NIje to sam tak. HNL nije više buranija
  • mileni
    93
    pa dobro, imao si idealnu situaciju odmorit sve te igrače pa makar i po cijenu kiksa protiv zadnjeg u ligi...valjda je prioritet Villareal u ovom trenutku....kaj ja znam, taktiziranje ovo ono...
  • LovroZG
    1.3k
    Ne možeš baš promijenit cijeli plan i postavu dva sata prije utakmice. Dovoljno igrača se odmaralo.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    To i Ademija se još najviše štedi tako da stvarno ne možemo previše prigovarat za to što je igro. Jedino ga je trebo vadit ranije ako su mu doktori nakon 10 min rekli da je načet.
  • Eduardo
    16.8k
    valjda je prioritet Villareal u ovom trenutkumileni

    Prioritet je naslov u HNL-u. Zna se šta prvo mjesto donosi, a to su kvalifikacije za Ligu prvaka što je valjda primarni cilj za početak europske sezone. Samim time naslov nam puno lakšim putem donosi ovakve utakmice.

    Dinamo u nedjelju igra protiv posljednje Lokomotive u 28. kolu Prve HNL, a trener Damir Krznar je poručio: 'Zadaća i izazov je uliti igračima u glavu u svijest da je HNL majka svih majki'
  • Neki tip
    18.3k
    Prioritet je naslov u HNL-u. Zna se šta prvo mjesto donosi, a to su kvalifikacije za Ligu prvaka što je valjda primarni cilj za početak europske sezone. Samim time naslov nam puno lakšim putem donosi ovakve utakmiceEduardo

    Slažemo li se da bi ulazak u polufinale EL bio najveći uspjeh u povijesti Dinama?

    Ili "makar" jedan od 3?

    Prioritet je naslov da bismo išli u kvale za LP da bismo imali lakši put do ovakvih utakmica koje nam potom - nisu prioritet. :chin: :yikes:
  • Keyser Soze
    7.8k
    Slažemo li se da bi ulazak u polufinale EL bio najveći uspjeh u povijesti Dinama?Neki tip sa Zapada

    Ovo četvrtfinale je već sad najveći uspjeh hrvatskog klupskog nogometa otkad smo samostalna država, najveći je naravno KVG 1967.
  • Eduardo
    16.8k
    Prioritet je naslov da bismo išli u kvale za LP da bismo imali lakši put do ovakvih utakmica koje nam potom - nisu prioritetNeki tip sa Zapada

    To je samo jedan od benefita koje nosi osvajanje naslova.

    Slažemo li se da bi ulazak u polufinale EL bio najveći uspjeh u povijesti Dinama?Neki tip sa Zapada

    Podložno je raspravi. Nisam siguran da bih osobno izabrao 1/4 ili 1/2 finale Europa lige nauštrb toga da ostanemo bez naslova u HNL-u.

    Možda se iznad nisam dobro izrazio, ali moja misao je ta da bih prije uzeo HNL naslov nego igrao potencijalno 1/2 finale Europa lige, a na kraju ostao bez ičega. Naslov Europa lige je druga stvar, ali ako nećemo uzeti EL trofej onda mi i nije toliko bitno hoćemo li biti poraženi u 1/4, 1/2 ili čak u finalu. Ako ćemo se za 30 godina poput tovara busati u prsa da smo tamo jednom igrali 1/2 finale europskog nečega onda može biti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.