• LovroZG
    1.3k
    Kastratija sam večeras prekrižio. To nije igrač za nas. A Toliću dajem još malo špuke, malodeda

    Kastrati koji je igro za Lokomotivu i za nas protiv recimo CSKA i Kastrati koji igra za nas ove polusezone su dva skroz različita igrača. Imam osjećaj da je kod njega nešto puklo u glavi jer je, čini mi se, odma nakon tog CSKA ostavljen u Zagrebu kad smo išli u Rijeku. Šteta, meni se nikad nije činilo da je on igrač za nas, al prije je barem bio ok rezerva.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ja bi Hajru s jednom nogom stavio prije Llirima dečku se neke u glavi desilo
  • SAS1987
    13.2k
    Kastratiju fali elementarna nogometna tehnika, poput dodavanje na pet metara..
  • db-izbjeglica
    12.6k
    To je evidentno i nije mi jasno kako je takav igrač završio u dinamu. Nemojte mi samo reći - brz je.
    Onda su mogli otići u atletski klub dinamo, sigurno imaju par sprintera od 16-17 godina i prebaciti ih u nogomet. Uostalom, Usain Bolt je jedno vrijeme egzistirao na nogometnom tržištu.

    Može on zabiti pokoji gol, bljesnuti u nekoj utakmici, u određenom spletu okolnosti može srušiti i villarreal, al to nema smisla na duge staze, jer čovjek nema osnovne elemente nogometne igre.
  • deda
    27.4k
    Nikad ja nikog trajno ne prekrižim, ali Lirim mora naučiti igrati nogomet. Posudba dok ne nauči.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Još da se nogomet može naučiti....
    Ja sigurno ne bi radio što radim :lol:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Usudio bi se reći da je Kastrati gledajući ofenzivce tehnički najlošiji igrač koji je igrao u Dinamo otkad ja pratim Dinamo, a pratim ga od kraja osamdesetih.
  • Dudu
    2.6k
    Općenito jedan od tehnički najlošijih. Rame uz rame s Brazilcem Jonasom iz 2016. :D
  • marcio amoroso
    31.9k

    I Brazilcem Carlosom :grin:
  • Dudu
    2.6k


    Samo mi uspijemo iz Brazila dovest dva lika koji ne znaju ništa s loptom haha
  • deda
    27.4k
    Mislim da mu je nasličniji Jozo Gašpar.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    lucho ibanez - to je ta cca ta razina.
    samo je lucho malo bolji, ali kastrati nije umislio da ima dobar šut i manje je iritantan.
  • Dudu
    2.6k
    Za Lucha se ne bih složio nikako, pa liku je tehnika glavni forte bila, fora je što ne zna se pozicionirat i igrati obranu za jednog beka na razini Dinama.
  • deda
    27.4k
    Ma znao se i Lucho borit s loptom, ali to je ništa u odnosu na Lirima.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    nije lucho vidio tehnike, mada je malo bolji od lirima, nekakvih par isforsiranih lažnjaka i to je to, ostalo trči i udaraj po lopti.

    uostalom, zna i lirim ponekad proći, čak i prodati nekom kroz noge.
    međutim, jedno je razina HNL-a danas, drugo prije 7-8 godina, a sasvim treće ovo što dinamo igra u europi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.