• Eduardo
    16.8k
    Šteta da nemamo temo za EURO, posebno nakon jučerašnjeg ludog dana u kvalifikacijama. Uz nas ima još jadnika kojima u početku ništa ne ide po planu, npr. Portugal koji je u prve dvije utakmice dva puta remizirao na domaćem terenu i to sa direktnim konkurentima za prve dvije pozicije.

    Moglo bi biti zanimljivije nego se u samom početku činilo, posebno kod nas.

    chuP3MA.jpg
  • Bosna86
    11.1k
    Kao netko tko prati Bosnu ne mogu se nacuditi zasto Hajrovic ne igra, je li u pitanju njegov karakter ili nesto drugo, ali stvarno je cudno
  • marcio amoroso
    31.4k
    Da Duljevic igra u Dinamu nebi prismrdio reprezentaciji. Eto odgovora.
  • Infinity
    14.9k
    Al Gojak uredno dobija pozive. Cudno je to. Nekad mislim da se Zuti zamjerio Dinamu, nekad Hajrovicu, ne znam ni sam. Al prije da je do Hajrovica, jer Gojak dobija poziv.
  • Kwedi
    3.8k
    Žuti ne šmeka ni Begovića. Ima svoj đir. Tak da zaista nema veze s Dinamom.
    Gledao sam neki intervju s Robijem,od prije par mjeseci za neku bosansku emisiju, pitali ga naravno za Dinamo i igre u Europi; nisam osjetio nikakve trunke gorčine već iskreno zadovoljstvo s dobrim rezultatom svog kluba.

    A ne bi mu imo ko zamjeriti da kaj god veli, dva put ga hitili niz štenge i zajebali ga svjetski za lovu...
  • deda
    26.3k
    On je na kraju valjda jedini koji se nije naplatio. Možda Slavek
  • Eduardo
    16.8k
    Isto mislim da nema veze s Dinamom. Da ima Robi bi bio lud da mu reprezentacija, eventualni rezultati i igra pate zbog njegovih osobnih nerješenih stvari iz prošlosti. Uostalom, on je profesionalac koji bi trebao takve stvari ostavit po strani jer tu u pitanju nije isključivo njegov interes.

    Očekujem Dilavera uskoro tamo.
  • Eduardo
    16.8k
    BTW samo da spomenem neke lude preokrete od sinoć....

    Grčka protiv BiH od 0:2 do 2:2 i još BiH mora spašavati živu glavu.

    Švedska protiv Norveške od 0:2 do 3:2 u 91min da bi Norvežani ipak izjednačili na 3:3 u 97.min.

    Švicarci imali 3:0 protiv Danske do 84.min, završilo 3:3.

    Luda noć.
  • Guinness
    1.9k
    zadovoljstvo s dobrim rezultatom svog klubaKwedi

    Kakve veze zvijezda ima s njegovom ulogom izbornika? Šta mu netko tamo igra ili?
  • Kwedi
    3.8k
    Znaš na kaj mislim
  • Eduardo
    16.8k
    Dobre, zanimljive kvalifikacije za sada. Turci sinoć razbucali Francuze.

    Posebno lijepo bilo je u Ukrajini. Gosti dočekani s našim zastavama, povicima RUSKA KURVA i ispraćeni kući s 5 komada u mreži. Lijepo...
  • cron1ck
    1.5k

    I to pošteno razbucali. Znaci poslije prvog poluvremena sam očekivao da ce Francuzi stisnuo, kad ono Turci imali jos dvije-tri mrtve sanse.
  • Majki2111
    2.5k
    Ukrajinci već duže vijeme igraju jako jako dobro. Ševčenko radi vrhunski posao. Kakve kombinacij, kakve pete, akakva sigurnost na lopti. Dugo nisam takvo što vidio.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Onaj mali Zinchenko ubija.
  • Majki2111
    2.5k
    Da, odličan je, reću ću Ukrajina po prikazanom dark horse EURA 2020.
  • Eduardo
    16.8k
    Ramos zabio 4 gol u petoj utakmici kvalifikacija :smile: je da su četiri s 11m ali treba i to zabit :roll:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.