• gh0c
    256
    Dojučerašnji trener Dubrave Šušnić preuzima Rudeš.
    To je kao kad je Dinamo prošao Spartu pa doveo Slepičku :roll:

    Al nema veze, izgleda da će HD ipak bit nedostižan, valjda će se malo i sami pobrinut za titulu kad već cijelo proljeće plove na kiksevima konkurencije
  • Nolifer
    6.5k
    Još jedne škarice, kakva golčina!! :fire:

    0:33

  • SAS1987
    13.3k
    https://www.index.hr/sport/clanak/hrvatski-nizeligaski-nogomet-ceka-najveca-promjena-ikad-ovo-su-uvjeti-za-novu-3-hnl/2272593.aspx

    2. HNL se smanjuje na 12 klubova a 3. HNL će biti jedinstvena sa 16 klubova. Za 2. HNL mi se čini ok jer će biti ozbilnija / kvalitetnija ali za 3.HNL će se jako povečati troškovi potovanja, manje lokalnih derbija itd.
  • miro
    3.1k
    mislim da su se gadno zaletili s ovim za 3. ligu, nema smisla da igraju npr Trnje i Neretva, koga to zanima i koliko to košta, a ukupno imaš 15 gostovanja
  • deda
    27.6k
    Nije ta 3. jedinstvena liga baš tak strašna. Prije svega pošto se druga smanjuje na 12 klubova. Znači već nekih 5-6 klubova je tu. Plus postoje ambicije u dobrom dijelu trećeligaša. Primjer mojih Ždralova. Nadalje HNS je obećao pokrivati troškove sudaca. Gostovanja sa modernom cestovnom mrežom nisu više bauk ko nekad. Od Bjelovara si za 2,5 sata u Rijeci i Osijeku, u Splitu za 5.
  • Kwedi
    3.8k
    kak nije strašna?

    koja zemlja u europi ima jedinstvenu treću ligu?

    koliko trećeligaša kod nas ima igrače-amatere koji mogu odrađivat putovanja po dva dana svaki drugi vikend?

    plus propozicije natjecanja, trenutno se u najboljoj trećoj ligi (središte) bore trnje, jarun i kurilovec - niti jedan nemre igrat drugu ligu na svom stadionu jer su i za drugu ligu idiotska pravila.

    zašto bi se uopće borili za drugu ak im izbije neku sitnu zaradu, troškovi im rastu na n-tu (nije isto odrađivat gostovanje u krapini/sisku ili zapalit za korčulu ili imotski)?

    to je osuđeno na propast prije nego kaj bu krenulo.
  • Crusades1986
    9.6k
    U 3.HNL Zapad se prije par godina (ne znam da li još i sada) išlo na nekoliko gostovanja u Istru i na Kvarner pa je bilo naknap sa troškovima i pred kraj sezone sa kadrom.
    Ovo mi se čini kao prevelik zalogaj.

    Evo, provjerio sam: Opatija, Krk, Rudar Labin, Pazinka, Jadran-Poreč
  • deda
    27.6k
    Po meni je previše 16 klubova. Ja bih napravio 3 lige po 10. Prva, druga, treća. 30 profesionalnuh klubova
  • immerwieder
    1.2k
    točno to, 3 lige po 10, prva liga s 10 je najbolje kaj se desilo nogometu kod nas,
    i staviti iste uvjete za licenciranje 2. i 3. lige, da nema indijanaca koji ne žele u rang više, pa se izvlače nedobivanjem licence,
    kao njemačke 3 lige po 18 i ispod toga regionallige preslikane kod nas
  • deda
    27.6k
    Sad imamo 28 prvoligaša i drugoligaša. To je dakle ako odustanu druge momcadi još plus 5 klubova
  • Kwedi
    3.8k
    Primjer Međimurja koji je na pola sezone lanac i katanac jer nisu imali love.

    Sinjani su u desetom mjesecu, na početku lige vrištali kako nemaju love za daljnje natjecanje.
  • deda
    27.6k
    Nema ni Real para. Tko ij šljivi nek propadnu :lol:
  • marcio amoroso
    32k
    koja zemlja u europi ima jedinstvenu treću ligu?Kwedi

    Njemačka.
  • Kwedi
    3.8k
    druga momčad osijeka iz tri udarca tri gola protiv hajduka na poljudu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.