• Carrasco
    4.1k
    Inter - Hajduk II 3:1 ( Zdunić, Dobrić, Soldo )

    Čak 5 igrača Lokomotive u prvoj postavi Intera.
  • deda
    28k
    Jerko Leko preuzeo Hrvatski dragovoljac
  • Mali dioničar
    14.2k


    Jel to znači da Tomić ne ide u Kinu?
  • deda
    28k
    Hehe, ne znam.
  • deda
    28k
    Da malo prenesemo gospodina Tuđena o drugoj ligi.

    Premda to predsjednik Dragovoljca Marinko Perić neće priznati, bez Mate Crnčevića, Crni iz Sigeta nemaju šansu biti prvaci i ući u Prvu HNL. Perić ističe prinovu Marija Burića kao odgovarajuću zamjenu, ali on teško može biti taj. Dovoljno je podsjetiti: Crnčević nije igrao 28. studenog protiv Cibalie u Vinkovcima i odmah je bilo 0:6. Crnčević je prvoligaški igrač, osobito na poziciji zadnjeg veznog u kojoj do punog izražaja dolaze njegove vrijednosti. Sva ova vrludanja s otkazom pobjedničkom treneru Borisu Perkoviću, pa angažman Jerka Leke i vrlo brzo njegov odstup, govore o stanovitoj dozi neiskustva i nepripremljenosti kluba za najteža iskušenja.
    Kako Dragovoljac vjerojatno ipak neće biti kandidat za prvo mjesto, ostaju dva druga kluba Dugopolje i BSK Bijelo Brdo koji prve četiri utakmice proljetnog nastavka igra na svom terenu. Tim povodom SportNews je potražio njihove predsjednike, Jovu Vukovića iz Bijelog Brda i Marija Smodlaku iz Dugopolja, u nedjelju navečer stacioniranog u porušenoj Petrinji.
    Prvo pitanje za Vukovića iz Bijelog Brda bilo je, ostaje li Marko Dabro, najbolji strijelac Druge HNL, ili ne, jer ako ode, onda se može izvući isti zaključak kao i za Crnčevića i Dragovoljac. Unatoč iznimno povoljnom rasporedu za Bijelo Brdo, bez Dabre, ne bi bilo nade za najviši plasman.
    "Zasad nemamo konkretnu ponudu za Dabru. Može se dogoditi, no ipak mislim kako će on do kraja prvenstva ostati naš. U ljetu mu istječe ugovor", objasnio je predsjednik.
    Ako Dabro ostane, znači li to kako su vaše ambicije usmjerene prema prvom mjestu i Prvoj HNL?
    "Ja bih razlučio te dvije stvari. Mi želimo biti prvaci, ali to ne znači kako bismo u ušli u Prvu HNL. Za to treba ispuniti još puno uvjeta. Mislim da bez investitora, to jest strateškog partnera to ne bi išlo. Ali da ćemo učiniti sve kako bismo postigli najbolje moguće rezultate i Bijelom Brdu donijeli najveću radost u to ne treba sumnjati", poručuje Vuković.
    Predsjednika Dugopolja Smodlaku pronašli smo Petrinji kamo je dovezeno 10 tona hrane i druge robe kao pomoć općine Dugopolje porušenom gradu.
    "I nogometni savez splitsko-dalmatinski uplatit će određenu pomoć nogometnom savezu sisačko-moslavačkom", najavio je Smodlaka.
    Dugopolje je poslije jesenske polusezone ne drugom mjestu sa tri boda manje od vodećeg Dragovoljca i kod njega nema nikakve dvojbe.
    "Ako bismo na kraju sezone ispunili natjecateljski uvjet, za nas ne bi bilo nikakve neizvjesnost: Prva HNL! Jasno, uz to se treba izboriti i za licenciju koja je vrlo zahtjevna, mi to možemo ispuniti, s obzirom i na naš stadion koji odgovara i međunarodnim kriterijima", ističe Smodlaka.
    U Dragovoljcu se nešto događa što se ne čini osobitom preporukom? Otišao je i najbolji igrač?
    "Nemam prave informacije, ali mi svoje ambicije ne zasnivamo na problemima drugih nego na našoj snazi".
    Znači li to da vratar Silić neće otići?
    "Za njega se zanima jedan prvoligaš, ali bi mu bilo bolje da još pola godine ostane kod nas".
    Kakve još igračke kombinacije postoje?
    "Doći će nam Arijan Brković iz Slaven Belupa i Michele Šego iz Hajduka. Još s Osijekom trebamo riješiti pitanje Mekića i Dage koji su na posudbi", slaže optimističku križaljku predsjednik Mario Smodlaka.
  • Dudu
    2.6k
    Premda to predsjednik Dragovoljca Marinko Perić neće priznati, bez Mate Crnčevića, Crni iz Sigeta nemaju šansu biti prvaci i ući u Prvu HNL.deda

    Ne znam jel zabilježeno, Crnčević je novi igrač Dinama 2 i vjerojatno novi kapetan druge momčadi.
  • deda
    28k
    Novi trener HD je Miroslav Kuljanac koji je jesenas vršio funkciju pomoćnika Borisu Perkoviću
  • SAS1987
    13.5k
    Dragovoljac ima odluke ko da im sportsku politiku vodi njihov novi partner Hajduk :smile:
  • Carrasco
    4.1k
    Zrinjski nakon Gačića iz Osijeka 2, doveo i Juranovića iz Dubrave.
  • Nolifer
    6.7k
    zic2wwv1lt04jqp6.jpeg



    ISKUSNI trener Ilija Lončarević vratio se u Inter iz Zaprešića.

    Na klupu hrvatskog drugoligaša Lončarević stiže četvrti put, sad nakon što je momčad ostala bez trenera nakon što je Tomislav Ivković odstupio poslije domaćeg poraza 0:1 od Dubrave TK.

    Lončarević je u Interu ostavio dubok trag i za klub je on najuspješniji trener u njegovoj povijesti. Godine 1992. s Interom je osvojio Hrvatski kup, bio neslužbeni prvak države (turnir 'Neovisna Hrvatska' 1991.), potom je 2003. vratio Inter u Prvu HNL, osvajao četvrto (1992.) i peto (2011.) mjesto u prvoligaškom društvu.


    Konačno bumo gledali tike tačke u Interu...
  • deda
    28k
    Koja pljačka na Kantridi. Dubrava vodila 0-1. Sudac dosudi dva nepostojeća penala u 89. i 96. minuti za Opatiju.
  • Carrasco
    4.1k
    11 klubova unutar 10 bodova. Teški show.
  • Crusades1986
    9.8k
    Carević iznenadno dobio otkaz u Rudešu.
  • Crusades1986
    9.8k
    Pjevao je krivu pjesmu (kada umren umotan u bilo) u busu na povratku sa utakmice pa mu dalo otkaz. Mislim, trenirke im jesu bijele boje ali ipak....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.