• Boogieman
    307
    Meni se ovaj od St. Albansa sviđa u njihovom kontekstu australskih Hrvata, ali bi mi za nas bio previše nacifran. Načelno ne bih imao ništa protiv da se modificira (pogotovo ako bi postojao neki kultni) dres nekog od naših iz dijaspore, kao neka vrsta odavanja priznanja (da nam takav bude npr. treći dres). Jer to nisu "tamo neki Australci", nego naši ljudi, u dobroj mjeri i dinamovci :)

    U ovom primjeru mi je ta nacifranost grba s krunama, stupovima, valovima, pokrajinama i sl. baš moćna, jer govori "mi smo imperij, sveprisutni smo, najjači smo i idemo plus ultra, a tko ste vi ostali"?

    Ovaj logo RFEF je sve suprotno od ranije navedenog. Bezličan, nedefiniran, bez emocija i snage.
  • gh0c
    256
    Jedva čekam genijalca koji će sljedeći put spomenut da bi se Dinamov grb trebao mijenjat. :brow:Crusades1986

    P96lCo.jpg
    :roll:
  • Stihl
    3k

    Ma dobro da, nasi su to ljudi, nisam mislio nista lose. Mislio sam na klub kao klub koji nije nešto poznat kao naš Dinamo, pa sam zato napisao "tamo neki Australci".
    Meni se ovaj od St. Albansa sviđa u njihovom kontekstu australskih Hrvata, ali bi mi za nas bio previše nacifran. 
    To si dobro rekel, isto sam takvog misljenja ali nisam našao prikladnu riječ u tom trenutku.

    Ovaj logo RFEF je sve suprotno od ranije navedenog. Bezličan, nedefiniran, bez emocija i snage.
    Kaj se tiče ovoga, također sam istog misljenja.
  • Boogieman
    307
    Kolega Stihl, skužio sam kaj si htio reći, samo sam imao potrebu dopuniti. Ne pišem često, ali ponekad me uhvati pa moram :)
  • Infinity
    15.2k
    Nisu ni losi ovi crni dresovi na Svabama.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Nisu ni losi ovi crni dresovi na Svabama.Infinity

    trm40duj7ftta44f.jpg
    Pogotovo ovako izbliza, lijepa crna boja i ova njemačka ptica :cool:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Dresovi su top-topova.
    Nedavno sam predložio i takav sve-plavi dres za dinamo.
  • Infinity
    15.2k
    Ma ja neki dan rekoh da su ocaj. Sinoc gledam utakmicu i dresovi top. Sta ti uradi amaterska fotografija.
  • Eduardo
    17.3k
    to je treći dres i meni je odličan :up:
  • Nolifer
    6.5k
    e5a1mxjptoderj7w.jpg

    Navodno treći dres Uniteda. Uopće nije loš :ok:
  • Neki tip
    19k
    Navodno treći dres Uniteda. Uopće nije loš :ok:bbbjura

    100 ljudi, 100 ćudi (i ukusa).. meni je ovo primjer nelijepog (eufemistički rečeno) dresa :smile:
  • Nolifer
    6.5k


    Ma slažem se da, da se o ukusima ne raspravlja, ali kaj smo do sad sve imali u zadnjih par godina od Adidasa, ovo je čist okej, bar meni. Eto
  • Infinity
    15.2k
    Mene ovaj dizajn malo podsjeca na neki Umro od prije 20tak godina. Sjecam ga se kao klinac i bio mi je top, a o ovom bolje da ne iznosim misljenje :lol:
  • SAS1987
    13.3k
    Uopće nije lošbbbjura

    Meni je jako ruzan...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.