• Mali dioničar
    14k
    Mene je najviše šokiralo da je Teamviewer dovoljno jak i lud za potpis ugovora o sponzorstvu sa Utdom.
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam cak na prvu pomislio da je neka zafrkancija zbog sponzora, a i izgleda i onda citam da je to treci dres.

    Cak sam isao gledati njihove financijske podatke, prvi mi napamet pao AIG, usporedio i nasmijao se. Sad mi je jos manje jasno kako su dospjeli na dres Uniteda.
  • Mali dioničar
    14k


    Takodjer. Ok, firma je profitabilna, ali di je to od bilance AIG-a ili GM-a.

    On su novi generalni sponzor, nije u pitanju samo treći dres.



    Imaju prihod (koji istina raste odličnim stopama) 455 milijuna eura, dobit 100 milijuna (savršena marža).

    I sad firma sa takvim brojkama potpisuje sponzorski ugovor težak 235 milja funti na 5 godina odnosno 55 milja eura godišnje.

    Ili su ludi ili su vizionari. Uz "malu" napomenu da kao njemačka firma rade spot o Utdu kao najboljem, odnosno najpoznatijem svjetskom klubu.
  • Nolifer
    6.5k


    Meni je baš okej, bolji je od ovih grozota

    cvmgbvig7kli2d55.jpg
    domuml28skzpq7ca.jpg

    A kaj se firme tiče. Ok su, da promjene chevrolet nakon dugogodišnje suradnje

    No živi bili i vidjeli, meni je recimo od Intera ovaj jako ružan dres

    8bp9ydr59s5d7793.jpg


    Baš bzvz
  • Infinity
    15.2k
    Meni je taj crno-bijeli skroz OK, a rozi mi je i vise nego OK.

    Ovaj Interov mi je teski top. To cu si kupiti i oblaciti na trash party :lol:
  • Mali dioničar
    14k
    Ovaj Interov mi je teski top. To cu si kupiti i oblaciti na trash partyInfinity

    Kad ideš paliti rabljene Pirellijeve gume s ekipom.
  • Neki tip
    19k
    Jbt, na šta liči ovaj dres... :yikes:

    Ne znam ni s čim bih "to" usporedio.

    Možda kakvom "razigranom" ljetnom haljinicom. :brow: :flower: :flower:
  • Infinity
    15.2k
    Samo meni dres valja, a Inter ne mogu ocima :lol:
  • r1oma
    1.5k
    Meni je dres isto uzasan. Kaj sad imaju i zutu varijantu grba?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ovaj interov 4.dres se stvorio za izlaska. :lol: :starstruck:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ovaj interov dres na nekom tko ima 85kg, sa neutralnim šorcevima i štucnama uopće ne mora izgledati loše.
  • SAS1987
    13.2k
    Mene je najviše šokiralo da je Teamviewer dovoljno jak i lud za potpis ugovora o sponzorstvu sa Utdom.Mali dioničar

    Ispada da su više od 10% revenue dali za sponzorstvo unitedu :yikes:

    ...
    TeamViewer generated revenue of EUR 217.4 million in the first six months of 2020
    ....
    United's partnership with TeamViewer is the biggest shirt-only deal in Premier League history, worth £47m each year.
  • Mali dioničar
    14k
    Ispada da su više od 10% revenue dali za sponzorstvo unitedu :yikes:SAS1987

    I 50% dobiti.

    S time da bi većina kompanija ubila za neto maržu od 10%, a kamo li da toliko investiraju u jedno oglašavanje.

    Očigledno misle da će značajno rasti kao poduzeće, sad da li će baš sponzorstvo Utd-a to još ubrzati ne znam, ali oni očigledno misle da hoće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.