• Nolifer
    6.5k
    Ovi rezervni od Belgije i Španjolske malo podsjećaju na ''naš'' rezervni...

    A zašto Njemačka nema normalni grb? Nego tako crni skroz?
  • über alles
    1.5k
    Svedi :love:
  • Infinity
    15.2k
    Ovaj crni dres Njemacke izgleda kao da su se djeca igrala. Taj crni logo se mogao iskoristiti na puno boljem uzorku, mogao je to biti brutalan dres. Nisam ocekivao da Adidas moze za Njemacku napraviti nesto lose.
  • Somport
    556
    Adi Dassler se u grobu okreće.
  • xavier
    11.1k
    Nije dres, ali kad već komentirate grbove...ovo je novi grb španjolskog nogometnog saveza:


    :yikes:
  • Crusades1986
    9.6k
    Katastrofa, ovo lijevo je teška romantika. Novi mi izgleda na španjolsku verziju Radničke fronte. :vomit:
    I to su radili 18 mjeseci.
    Jedva čekam genijalca koji će sljedeći put spomenut da bi se Dinamov grb trebao mijenjat. :brow:
  • Neki tip
    19k
    Novi mi izgleda na španjolsku verziju Radničke fronteCrusades1986

    :rofl:

    U pravu si, taman na to baca.

    Svakakve redizajne smo već vidjeli, ali ovo je nešto daleko najbezveznije. Premoćna pobjeda.
  • markoli
    1.6k
    Mene zanima koliko su platili dizajnerima za ovo. :rofl:
  • flexXy
    1.9k

    Fer je platio svoj novi logo 100k kn a dobili su kopiju od nekog Her magazina, onda zamisli kolko su tek oni dali :lol:
  • xavier
    11.1k
    Novi grb je meni totalna katastrofa. Samo da ne bi bilo zabune, to je grb saveza, ali to nije ono što imaju na dresu...taj su isto redizajnirali:

    new-spain-logo-2021.jpg
  • Crusades1986
    9.6k
    Kad sam ko klinac skupljao sličice, španjolski grb mi je bio uvijek među najljepšima. Njega sam uvijek najteže nabavljao.
  • Nolifer
    6.5k


    Meni su još tada bili pojam od grba Nizozemski i Brazilski grb...

    A evo usporedbe radi i naši su mjenjali grb...

    8l3ftvf4go2xvxlk.jpg

    Međutua, to je samo na opremi promjena, a na dresu još nije
  • db-izbjeglica
    12.6k
    po meni sasvim lijepo odrađeno od strane španjolaca.

    logo saveza, koji će se koristiti na zaglavljima dokumernata, administrativnim stvarima, digitalnom oglašavanju i slično, su maksimalno pojednostavili i modernizirali. mislim, taj savez je praktički tvrtka i nema smisla da nastupa iza nekakvog nakinđurenog simbola. nemaju sve najveće svjetske tvrtke bezveze jednostavne logotipe umjesto nekakvih životinja, koje imaju krunu, drže mač u ruci, rigaju vatru, lete i što sve ne.

    grb koji ide na dres su samo modernizirali, forma je ostala ista i sad mi izgleda bolje, primjerenije današnjem dobu.

    stari je bio - upravo to - starodmodan.
  • Mali dioničar
    14k
    Vidi se da grbovi idu prema mono ili duokromatskim verzijama što mi se ne sviđa s obzirom na to kak izgleda Dinamov grb i kaj bi mu se moglo dogoditi.

    A i dogodilo mu se tako da na najjačoj europskoj utakmici u novijoj povijesti kluba imamo upravo takav, modificirani grb i kao takav će ostati na svim materijalima koji će se citirati zauvijek.
  • og1986
    2.9k
    Ovaj stari logo španjolskog saveza bi se u današnje doba čudno uklopio, ali su sa novim otišli u totalno drugu krajnost. Crvena podloga, krug i 4 slova. Pa ono, tko god ga je izradio neka se propuca slobodno.
    Samo zato što se danas teži jednostavnošću ne znači da se mora odbaciti sve ono što je tu organizaciju činilo posebnom.

    Svi novi logoi danas izgledaju isto i nemaštovito i velika većina njih je teški promašaj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.