• db-izbjeglica
    13.2k
    "Kako Pajač može suditi Dinamu, a iz okolice je Zagreba.

    To je kao da Hajduku sudi sudac iz Trogira.

    Plus otvoreno navija za Dinamo."

    Ja reko koja kilometraža je dozvoljena.
    Mali Zeus

    Ako se već poteže ta tema, to nije isto!

    Zagreb je administativno zasebna županija "Grad Zagreb", a Sveti Ivan Zelina je grad u Zagrebačkoj Županiji, koja graniči sa Gradom Zagrebom.

    Ekvivalent bi bio da Hajduku sudi sudac iz susjedne županije, što je moguće kada su u pitanju arbitri iz Šibensko-Kninske Županije i Dubrovačnko-Neretvanske Županije.

    Trogir je grad u Splitsko-Dalmatinskoj Županiji, u kojoj se nalazi i Grad Split.

    Što se mene tiče, nek Strukan slobodno sudi utakmice Hajduka, ionako u Hrvatskoj 90% ljudi koji prate nogomet navija za Dinamo ili Hajduk...
  • Olmic
    2.8k
    Ako su svi zdravi gotovo sigurno postava
    Neva
    Moha Rile Perke Ljubo
    Miske Bulat
    Baturina
    Emreli Vidovic
    Petko
  • Laugreano
    1.4k
    I 2.pol, Miha-ljubo, Kaneko-Emreli
  • Mali Zeus
    10.3k
    Što se mene tiče, nek Strukan slobodno sudi utakmice Hajduka, ionako u Hrvatskoj 90% ljudi koji prate nogomet navija za Dinamo ili Hajduk...db-izbjeglica

    Ovo je ključno. Di ćeš naći suce koji ne navijaju za jedan ili drugi klub...
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Sve super samo ne Rileta na stopera, moze on to korektno odradit, ali bolje da budu na stoperu Bosko ili Max a rileta na beka.
  • nemapredaje
    2k


    Ja bih Kaneka odmah gurnuo u vatru
  • morales
    128
    kaneka u prvih 11 da ih iznenadimo
  • Jurki
    9.1k
    bu onaj žuti kanarinac iz Krkanca dobil upalu bubrega.
  • PlavacZRima
    280
    Gazi tovare!!!!!!!
  • mali M
    3.6k
    ma samo ne Rileta na stopera. to je pročitana priča. bilo je odlično i super iznaniđenje prvi puta, ali sada njega i Mohu svaki puta tako ispreskaču da je komično... Imaš dva niska brzanca sa desne strane i onda samo šišaju centaršute s lijeve strane na drugu stativu jer tam nema tko skakati. Pa gledali smo to koliko utakmica.. Bilo je baš dobro riješenje da Rile spremi Livaju u đep, ali jako brzo se itko sa imalo mozga u glavi dosjetio kako to iskoristiti u svoju korist...
  • Mali Zeus
    10.3k
    Mislim da je Jakir ionako odustao od tog. Ne treba krojiti igru s mišlju kako zaustaviti Livaju. Nek oni razmišljaju o nama, a njega će zaustaviti momčadska igra.
  • vjeko1701
    5.9k
    Livaju najbolje zaustaviš tako da im pojedeš vezni red pa da se on spušta do centra po loptu. Tamo je iskreno protiv nas uvijek bio bezopasan i uzimali smo mu lopte kad je pokušao driblati. U obrani nam trebaju skakači tako da uzmu sve potencijalne duge lopte kad ovi izlaze iz našeg pritiska.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Livaju najbolje zaustaviš tako da im pojedeš vezni red pa da se on spušta do centra po loptu. Tamo je iskreno protiv nas uvijek bio bezopasan i uzimali smo mu lopte kad je pokušao driblati. U obrani nam trebaju skakači tako da uzmu sve potencijalne duge lopte kad ovi izlaze iz našeg pritiska.vjeko1701

    Upravo to, očekujem da im uzmemo loptu i da oni jure za nama tj. pokušavaju doći do nje. Naš vezni red je puno kvalitetniji i to treba iskoristiti.
  • vjeko1701
    5.9k
    Jedino pozitivno od Rileta kao stopera je da iz te pozicije protiv bunkera ponekad ode na šut s 25-30m koji zna biti jako neugodan.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Nije baš jedino.

    Meni je jedini problem Rileta kao stopera to kaj je Rile kao bek jednostavno predobar, jedan od najboljih desnih bekova HNL-a ikad.

    Rile na stoperu je odličan za iznošenje lopte, sposoban čuvat apsolutno svakog (na kraju krajeva svaku utakmicu doslovno maltretira Livaju i upravo je Livaja te derbije u kojima je vodio borbe s Ristovskim bio nevidljiv), dovoljno agresivan, dovoljno agilan. Recimo Francuz je toliko mekan da imam osjećaj da bi ga Livaja masakrirao, jednostavno su mismatch.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.