• DiddyGuela
    951
    Opcija sa Maxom na Livaju preotiv tovara uopce nije losa ideja. Ok, Max je premalo igrao da bi znali tocno koliko je kvalitetetan.Ali izvorna zamisao Rile na Livaju je imala ucinak zato sto Livaja teze igra protiv manjih i okretnijih stopera. Ono magare pretilo izdominira svakog teskaskog stopera u HNLu jer je snazan u duelu, zna se uvalit stoperu a tehnicki je odlican. Iz tog razloga mu je prvotno suprostavljen Ristovski koji nema tipicno stoperski stil markiranja napadaca. On je pustao Livaju da u prvom koraku prima loptu pa tek onda istao u "kontakt" jer je besmisleno visit mu na leđima. Tu opcenito HNL stoperi reade ogromnu gresku kod markiranja Livaje, ne mozes njemu visit na leđima jer si u startu korak iza s obzirom na njegov mix fizikalija i tehnike.

    Mislim da bi to Max mogao obaviti vrlo dobro jer koliko sam zapazio on markira napadace na nacin da im da taj prvi dodir prednost a onda napada/cita iduci potez. Iskreno me strah kako bi se Boško nosio sa Livajom jer Boško igra vrlo agresivno ali je spletom okolnosti izgubio 50% fizikalija koje su ga krasile prijasnjih godina. Zato po utakmici ima barem jedno ispadanje ko ratkapa.

    Ovo je teski off topic ali kada se vec povela rasprava o stoperima... ako smeta neka moderator slobodno obrise.
  • Georg Koch
    3.6k
    je, KTC je bez kluba par mjeseci, sad cemo ga uzet, dolazi danas i za 7 dana igra protiv hajduka 1.sastav, top. Onda su sosa, perkovic i bernauer invalidi 1.klase.
  • vjeko1701
    5.9k
    KTC da dođe bi tu bio "za svaki slučaj" i kao mentor mladim stoperima. Ne vjerujem da bi dobio više od 2-3 utakmice u sezoni i to većinom protiv davljenika da uz njega igra primjerice Bernauer ili Perković dok su Šutalo i Perić van pogona/pod žutima/ciljano odmaraju.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Iako je bez kluba već par mjeseci, KTC je i dalje u vrhunskom kondicijskom stanju. Svakodnevno trenira i održava se u formi.

    Sosa se tek prilagođava ekipi, a i zadnja službena utakmica koju je igrao je bila u petom mjesecu.

    Bernauer nije fizički jak igrač, ali se zna pozicionirati. Nismo mu vjerovali do sada i protiv slabijih momčadi, pa ne vjerujem da će igrati protiv Hajduka.

    Za Perkovića stvarno ne znam što bih rekao niti u kakvom je on stanju, nije dugo igrao, ali kad je igrao bio je korektan.

    KTC ako se vrati bi nam donio jakog, i što je još bitnije iskusnog stopera, ne treba mu posebna prilagodba, a po svemu sudeći u kondicijskom stanju je za zaigrati
  • db-izbjeglica
    12.9k
    pitanje je koliku lovu on očekuje...očito nema ponuda, a navikao je na velika primanja.
    ako je spreman igrati za par stotina tisuća eura..zašto ne?

    u NBA-u se to zove "veteranski minimum"
  • zagr
    505
    klub već 4 put stavlja svi u kranjču, neznam ak klub nemre nagovorit ljude na tekmu neznam ko može.
  • Neki tip
    19.4k
    I tak, Rudeš, izgleda, laže.

    "Temeljem napisa u medijima i na društvenim mrežama da je policija, vezano za odigravanje nogometne utakmice SuperSport HNL-a između NK Rudeš i GNK Dinamo, zabranila unošenje navijačkih obilježja gostujućih navijača na zapadnu tribinu Nogometnog stadiona u Kranjčevićevoj ulici, s ciljem točnog informiranja koristimo priliku to demantirati..."

    Cijeli članak - Index
  • Krizy
    36.4k
    Nadam se da ćemo im zabiti 7 komada, neka i dalje surađuju s pravednicima.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Kod KTC-a je stvar da nam ništa ne znači u distribuciji i time bi najveći problem ostao.
    Unatoč tome, ja bi ga vratio jer u ovom trenu mislim da može biti koristan, naravno, ako je plaća korektna.

    A Rudeš mi se vrlo brzo pretvara u jako gadljiv klub.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Nek kaže ko šta oće ali Rudeš opće ne izgleda kao da ima 1 bod , tablica dosta vara. Ne smijemo ih podcjenit posebno , u svih 8 kola opće nisu loše igrali. U prošlom kolu su dovukli dosta igrača i dosta pomučili Loksu. Možda im svi ti promašaji dođu na naplatu.
  • zagr
    505
    istok je dao mali jači gas nakon objave grupe.
  • Juznjak
    3k

    Još malo pa će se svakog pojedinačno morat zvat i vući za rukav… Umjesto da svakom bude ogroman gušt doć na Kranjču, treba ljude nagovarat.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Apsolutno da!

    Zar bi trebali dopustiti da Dinamo u Zagrebu gleda samo 500-600 ljudi?
  • Blue Austrian
    337
    Ovaj put imam jako dobar osjecaj.
  • Nino Bule
    11.5k
    Kad se otvara ticket point na kranjci ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.