• austrijanac
    2.7k

    Imas na yt njegove sazetke kad je ko junkas igrao drugu špici.


    Divota kaj je radio seniorima
  • sport
    2.3k
    Kadar se sastoji od 22 igrača i ja dvadesetogodišnjeg Vidovića vidim u njemu.
  • miro
    3.2k
    Ima u njemu dinamita i klase. Recimo primanje za gol, vrhunsko. Okret za penal, svjetski. Samo nek ga izdrilaju da grize stalno
  • Nino Bule
    11.5k
    Čuči u njemu igrac za dinamo ali pitanje je koliko ce bayern bit otvoren za pregovore oko otkupa.
  • Mandelinho
    330
    Ja jednostavno ne razumijem manjak htijenja i želje za dokazivanjem kod ovog igrača. Kao da gledam u zaštopani odvod i kupujem sva moguća sredstva za odštopavanje i na kraju spičkam više nego što me košta dizanje poda i nove cijevi.
  • Krizy
    36.5k
    Gol i asistencija u prvom poluvremenu.
  • Maki2
    454
    To je nas najbolji igrac u prvom poluvremenu.
  • Maki2
    454
    Vidovic da igra fazu obrane ko Hoxha bio bi igrac prvog esalona
  • Facke
    2k


    Vidovic je denes bil dober. Koj oces? Asistencija i gol.
    Imel neke dobre kombinacije , imel zelju, neke finte. Opce nije bil los.
  • Ali
    1.9k
    Po Sofi je danas protiv Belupa odmah iza Baturine, sa izvrsnih 8,4 ocjenom.

    A faza obrane, pa to se treba raditi na taktici, nije mu bas Hoxha mjerilo, sjetite se gola Betisa, hoxhin "asist" tamnoputom igracu Betisa nas je mogao kostati prolaza... kad smo vec kod njega, mislim da je Perkovićz muka kad mu jakir objavi da ce ispred njega biti arber. U ofenzivi glava u pod i gura Perkovicu na protrcavanje samo kad nema drugog rjesenja a u obrani je "nemoj mi pomagat vise majke ti ;) "
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ako se ne varam, vidović je sa današnjim golom postao drugi najbolji strijelac kluba ove sezone iza petkovića, sa nekakvom polovičnom minutažom, sa 20 godina na leđima i u prvoj sezoni sa klubom.

    da je savršen mladi igrač, ne bi ni bio u dinamu...ali je vrijedan strpljenja i rada s njim.
    mislim da će klub napraviti veliku grešku ako se ne uspije ispregovarati nekakav otkup ugovora.
    ne rastu ovako konkretni klinci na baš svakoj grani.
  • Jaro
    5.6k
    Mislim da njega dosta ljudi gleda kao "pojacanje iz Bayerna" i ocekuje ne znam sto. Decko ima 20 godina, igra van svoje poziciji i ima sasvim OK statistiku za ipak ogranicenu minutazu.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Mislim da njega dosta ljudi gleda kao "pojacanje iz Bayerna" i ocekuje ne znam sto. Decko ima 20 godina, igra van svoje poziciji i ima sasvim OK statistiku za ipak ogranicenu minutazu.Jaro

    upravo to... da nema mane, ostavio bi ga bayern u svom kadru kao i musialu koji nije puno stariji.
    međutim, ovo što on pruža ove sezone je itekako prolazna ocjena za dinamov standard.
    da, ima uspone i padove, što je po meni i očekivano, ali ima znanje, drzak je, zna se naći u prilici, zna zabiti, zna asistirati i mislim da samo može postati bolji.
  • austrijanac
    2.7k
    Vidović šuti (osim danas pri izlasku), igra, smije se na terenu i zabija.

    Drugi strijelac, a faza obrane je stvar koju radiš na treningu. To klinca naučiš. Teško možeš igrača naučit zabit, ali obranu igrat se može.
  • hardek
    1.4k
    Prije ćeš nekoga sa 20 godina naučit igrat obranu, nego nekog sa 25 da digne glavu dok vodi loptu. Na kraju krajeva lijevom krilu u Dinamu je iza leđa Perković kojem je obrana jača strana tako da ni ne moraju oba krila bit obrambeno jaka. Realno Vidović-Špikić je trenutno najbolja kombinacija na krilima, a Kaneko bi mogao upasti kad se Ogiwara oporavi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.