• Mandelinho
    330
    Lijepo je vidjeti učinak u vidu gola i asistencije od jučer ali isto tako ne možemo bježati od očitog i priznati sebi da iako ne igra na svojoj primarnoj poziciji, ne radi dovoljno na otkupu koji bi trebao biti neupitan jer on je po meni talent ranga Baturine.

    Taj momak nosi Dinamo u srcu, no meni jednostavno svojim htijenjem ne pokazuje ono što svi želimo vidjeti od njega, a pri tome konkretno mislim na nešto kao voljni moment kod Kulenovića. Nadam se da nije upao u loš momentum druženjem sa Drmićem i Ljubom koji mu je bio neminovan s obzirom da su sva trojica odrasli u njemačkom govornom području, a znamo da možda dijeli i situaciju sa njima (Igra na krivoj poziciji, odnosno nije u prvom planu)

    Sve u svemu, ako se ništa ne promjeni, mislim da mu situacija povratkom Stojkovića i eventualnom eksplozijom Hoxhe može biti samo gora, a nadam se da će me razuvjeriti, odnosno ne mene nego sportsku struku.
  • IvanS
    53
    Svakako treba otkupiti ugovor od Bayerna. Baturina neće tu biti vječno, a on mu je idealan nasljednik.
    Kako nam krila ove godine stvarno imaju slab učinak u smislu golova (pa i asista), Vidović sa dosta slabom minutažom ima odličan učinak.

    Nama trebaju golovi a Vidović je od svih krila najkonkretniji.
    Mlad, tehnika je top, ne gubi lopte, ima udarac... Može samo biti bolji nego što je sada.
  • Dudu9
    447
    Previše novca za igrača koji je sad na klupi
  • Captain America
    14k
    Svakako treba otkupiti ugovor od Bayerna. Baturina neće tu biti vječno, a on mu je idealan nasljednik.IvanS

    Svakako dati 3 ili 4 milijuna ovisno o izvoru kraj živog Stojkovića? Nitko ne zna u kakvom su stanju financije, a preozbiljni ljudi su ušli u klub da se razbacuju lovom kraj daleko većih potreba. Nemamo krila kvalitete potrebne za prvih 11, trebaju nam stoper (možda i 2) i napadač ako Petko ode tako da nije nemoguće da je Vidovićev otkup na dnu liste prioriteta.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ma o 3.2 mil koliko je otkup se ne smije ni razmisljat, spustit otkup ili nista.
  • Dinaminjo
    513
    Za prste polizat gol
  • hardek
    1.4k
    Zamišljam si kako je Vidoviću sjedit na klupi i gledat Hohxu kako počinje svaku tekmu iako nije sposoban odigrat dupli pas. Vidović ima svoje mane, i imao je loših utakmica ali je svejedno magistar nogometa za Arbera.
  • Dudu 9
    151
    Drago mi je da je ponovno pokazao klasu.
    Kako god da odigra do kraja sezone zaslužio je igrati ispred Hoxhe.
    Korisnji je od njega dvostruko.
  • serbus
    3.6k
    Najžalosnije da si njih dvojica nisu konkurencija.
  • austrijanac
    2.7k
    Dobra partija, volio bi ga vidjet više oko vrha 16m

    44 točna dodavanja na 90%
    7/10 duela
    2 šuta u okvir
    4 pretrpljena prekršaja te 9 izgubljenih posjeda što je puno i dalje ali olakšanje nasprem 15 po tekmi od Hoxhe.

    Dobra tekma, može on i bolje, nadam se da je dobar uvod.
    Zaboravljamo da je skoro godinu mlađi od Baturine.
  • Droljo
    5.1k
    Mene zanima gdje je bio drugo poluvrijeme.
  • austrijanac
    2.7k

    Popravio se kako je odmicalo kraju, ali da. Sve stoji.
  • cibona
    1.4k
    Vidovicu krilo niti nije prirodna pozicija, ali svejedno je za klasu bolji igrac od hoxhe. Nadam se da cemo ga cesce gledati u nastavku prvenstva. Zasluzio je to, pogotovo zato sto je nepravedno bio zapostavljen od strane jakirovica mjesecima.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Vidovica ima smisla otkupiti jedino ako ode Baturina pa da igra na prirodnoj poziciji jer ne vjerujem da ce imati minutazu na lijevom krilu kada se vrati Stojkovic.
  • Droljo
    5.1k
    Za te novce ni čut. Za 4 mil kupimo 3 takva
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.