• superhik
    10.3k
    pred otkazom je od Kosova. Ništa novo.
  • plavac173
    2.6k
    Vidjet cemo, ja vjerujem :grin:
  • Mali Zeus
    9.7k
    Neslužbeno pred otkazom. To baš niš ne znači.
  • Noel
    4k
    Daj službeno ,onda bumo feštali..
  • Mr Anderson
    5.4k
    Vjerojatno znači da nemaju spremnu zamjenu. Ozbiljni treneri se dovode na kraju sezone i polusezone.
  • plavac173
    2.6k
    Evo da kopiram i drugi text

    "Cacic je bio najozbiljnija opcija
    da zamijeni Jakira ali su ga privatni razlozi onemogucili da
    sjedne na klupu...
    Kako cujem, uzurbano se trazi zamjena... Vlatkica i dalje stoji iza Jakira ali i ona je izgubila povjerenje...
    Nista nas ne treba iznenaditi..."
  • emilperska
    3.1k

    Vise bi se veselio tom, neg pobjedi nad Betisom
  • Mali Zeus
    9.7k
    Jebemu čak i da nemaju neko rješenje i za sljedeću godinu neka bar dovedu privremeno rješenje, kao onomad kad je Čačić uletio i riješio opušteno ligu. Nije ista situacija, al bilo što je bolje od ove trenutne situacije.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Mogu onda i Bišćana dovesti, isto mu se još plaća otpremnina.
  • Crni
    43
    Vjerojatno znači da nemaju spremnu zamjenu. Ozbiljni treneri se dovode na kraju sezone i polusezone.Mr Anderson


    Napokon netko razuman. Samo pazi da i tebe ne napadnu da si Jakirovićev igrač, tovar ili Riječanin hahah. Ako je Sergej već otpisan, vjerojatno će se tražiti privremeno rješenje, a uopće ne vidim tko bi to u Hrvatskoj mogao biti ni je li bolje da ga dečki već poznaju ili da je totalni stranac.
  • Captain America
    13.9k
    Doveo bi Čačkelottija samo da pripremi utakmicu koja se igra na Veliku subotu :lol:

    Prije tog je imao solidnu trenersku karijeuemilperska

    Jakir je isto imao solidnu trenersku karijeru. Nije mu angažman u Dinamu pao s neba. Podsjećam da ga je tražio i Ferencvaroš ovo ljeto.

    Razumijem da si ljut kao i svi, ali očekivati da će Jakir izgubiti priliku za novim angažmanom je iluzorno. Kako igrači nakon loše gaže u Dinamu nađu klub, tako isto i treneri. Jakir nije imao nikakvu igračku karijeru da bi ga se negdje guralo i do Dinama je došao svojim dosadašnjim rezultatima.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ako je Sergej već otpisan, vjerojatno će se tražiti privremeno rješenjeCrni

    Pada mi na pamet Banović. Spominjali su Čačića jer ga još plaćamo, ja sam dodao i Bišćana makar mislim da nema šanse da se on vrati dok je ova uprava. Koga drugog oni mogu naći da može odmah uskočiti?
  • Mali Zeus
    9.7k
    Razumijem da si ljut kao i svi, ali očekivati da će Jakir izgubiti priliku za novim angažmanom je iluzorno. Kako igrači nakon loše gaže u Dinamu nađu klub, tako isto i treneri. Jakir nije imao nikakvu igračku karijeru da bi ga se negdje guralo i do Dinama je došao svojim dosadašnjim rezultatima.Captain America

    Upravo to, pa i puno gori treneri od njega nižu angažman za angažmanom da nikom nije jasno kako i zašto. Evo prvi mi pada Prosinečki na pamet.
  • Dzgšb
    267
    Vratit i Bišćana i Čačića skupa ,mozda u kombinaciji oni budu dobri,mislim svi će bit bolji od yakira ,čak i da tironi i olivari preuzmu znali bi da je bernauer još u kadru
  • mali M
    3.5k
    Ajmo demistificirati to da su i trener i igrači podjednako krivi. Imaš firmu x. Zaposliš direktora prodaje da organizira posao, zaposli ljude koji mu trebaju i daš mu da vodi svoj sektor. Nakon godine dana tvoj odjel prodaje kriminalno se srozao. Tko je kriv? Da li zaposlenici ti koji su prodali manje? Jesu? Da li su se oni sami zaposlili, organizirali si posao, dali zaduženja i trebali sami sebe poslati na edukaciju? Naravno da ne! To je trebao napraviti onaj koji je plaćen za to i kome je to osnovna zadaća! Dajte prestanite više amnestirati prevaru i bježača od odgovornosti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.