• Sibirski plavac
    1.1k
    Uff, ovo se trebalo preživjeti. Promašeni kazneni udarac, dvaput u zaostatku, nekoliko stativa, nesuđeni čisti faulovi u par navrata a onda suđeni njima na drugoj strani,preokret naših, za kraj gol Piplice preko cijelog terena. Bez riječi sam. Atmosfera bolesna pogotovo u trenucima kad smo gubili, a tek kad smo zabili :fire: Bravo dečki.
    Najluđe mi je bilo oduševljenje dvorane kad se čuo rezultat sa Kranjče, kolektivna euforija :rofl:
  • ElektricnaInfluencija
    150
    Isto se igra u petak i nedjeljudin

    Da, isto je.
  • criticus
    1.1k
    Isto se igra u petak i nedjelju finalne tekme?din

    Tako bar zasad piše na sofi. Petak i nedilja u 20h. Nadam se da to nije konačno i da će se pomaknut druga. Nikom nije u interesu da bude 30 ljudi na finalu jer se HNL derbi igra u isto vrime.
  • Crusades1986
    9.5k
    Piplica čuda poskidao (još je i zabit uspio), uvjerljivo naš najbolji igrač danas po meni. Danas nikakve ljepote u igri, mučili smo se, al zasluženo ušli u finale.

    Jako teška i tvrda utakmica, vidi se da je ulog bio golem. Pula jako zajebana ekipa, moraš krv propišat da bi im dao gol.

    Prekrasan Dinamov vikend, 3/3 + Loksa.

    Po obje titule!
  • Zambatine škude
    2k
    Petak i ponedjeljak vjerojatnija kombinacija. A ni ovo da samo prvak ide u LP nije još u kamenu uklesano.
  • obelix
    83
    Finale je u Ciboni.

    Najvjerojatnije ovaj petak i ponedjeljak prve dvije domaće...jos se ne zna
  • NKDZ86
    201
    Bolje u domu sportova, bojim se da se nece napunit cibona jer nije ljudima više toliko zanimljivo, osvojili smo prvu titulu i sad je ovo već ono ak me kuzite.
    Dom sportova bolje
  • dapintar
    18
    kazu na FB stranici dinama ovak:
    Utakmice finala na rasporedu su:
    1️⃣ Petak, 3. 5. u 20:15h
    2️⃣ Ponedjeljak, 6. 5. (vrijeme odigravanja još nije poznato)
  • NKDZ86
    201
    Jedina zamjerka jučer je da je na poluvremenu nestalo hot dogova
  • Crusades1986
    9.5k
    Bolje i to nego pive.
  • Crni86
    1k
    Finale u dvojki, upravo objavljeno na fb.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.