• Mali Zeus
    9.6k
    Hajduk u dost jakom sastavu, bilo bi baš nezgodno da pokupe neku ozljedu, tipa Livaja natuče mali prst.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Stream za tovare?
  • Mihaljević
    8k
    Samo jako Amidža nisko i u čošu.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Kaze komentator oko 5000 gledatelja
  • Mihaljević
    8k
    Fuj odvratno je vidit ove tovare u Brodu... Vidim po snimkama sve Minken bojna i unuci partizana u bijelom na tribinama.
  • Juznjak
    3k

    Samo sam čeko ovako neki komentar. Možemo samo bit ljubomorni i pokrit se po ušima što se u njih skupi 5-6 tisuća ljudi u Slavoniji protiv kluba iz međužupanijske lige, a mi ne znamo hoće li toliko ljudi bit u nas u subotu protiv Belupa i što je najgore, neće puno bolje stanje biti ni protiv Astane.
  • Nousername
    613
    vjeruj mi u Brodu bi nas i 6000 bilo da igra Dinamo
  • Papastrumf
    9.6k

    Toliko ljudi bude takodjer kada dinamo dođe u manja mjesta. Problem lezi u ovom drugom dijelu tvoga posta, odnosno u domacim utakmicama.
  • Juznjak
    3k

    Bi li nas bilo toliko da Dinamo igra u okolici Dubrovnika? Nije Hajduk danas igro u selu kraj Zadra nego je igro u Slavonskom Brodu koji i nije baš tako blizu Splitu i Dalmaciji.
  • NORTE
    9.1k
    Bi li nas bilo toliko da Dinamo igra u okolici Dubrovnika? Nije Hajduk danas igro u selu kraj Zadra nego je igro u Slavonskom Brodu koji i nije baš tako blizu Splitu i Dalmaciji.Juznjak
    80% ljudi iz Slavonije (i BiH), a 10% iz Zagreba.
    To ti je otprilike omjer. Ostalo iz Dalmacije. Svugdje imaju navijače i to je tako.
  • Jurki
    8.6k
    Stvar je u tome da pun kurac tovara ne radi nista osim kaj se pucaju bijelim i hodaju po utakmicama.
    Nek meni netko objasni kak je moguce otici u sred radnog tjedna na gostovanje nizeligasu 500+ kilometara, vratiti se doma i sljedeci dan ici normalno delat?
    Da ga jebes nitko nema tolko godisnjeg.
  • Nino Bule
    11.4k

    Nije 90% ovih danas doslo iz dalmacije, sve slavonski i zg tovari, dubrovnik nije dobra usporedba, ali npr da u ljubuskom igramo koji nije tako blizu zagrebu bilo bi 5000 ljudi.
  • Infinity
    15.2k
    Hajduk ima navijace po Slavoniji i ti isti dodju u Osijek, Vinkovce, pa i Brod. Ne znam kako to nekome moze biti cudno.

    To sto Brod nije blizu Splita je jos veca motivacija. U nekom selu pored Zadra bi vjerojatno bilo manje ljudi nego u Brodu, jer je ovima pored Zadra Hajduk na pragu, ovima u Brodu nije i imaju manje prilike za gledati ga.
  • Mihaljević
    8k
    Na šta da budem ljubomoran? Pa Brođani imaju podskupinu koja je stara 16 godina... Okupilo bi se isto 5 tisuća... Nigdje nisam spomenio posjetu , nego sam spomenio ko sjedi na tribinama... A ovo za posjetu protiv Belupa... Kao što je Rile rekao ne može se ići od kuće do kuće.
  • Juznjak
    3k

    Razumio sam što spominješ, ali trebamo gledat sebe a ne takve gluposti kod drugih. Bi li ti smetao navijač Dinama koji je “minken bojna ili unuk partizana”? Siguran sam da ima i takvih.

    dubrovnik nije dobra usporedbaNino Bule

    Eh, mi bi birali gdje ćemo… Znači oni doslovno na svakom kraju Hrvatske mogu skupit bez problema više od 6000 navijača na utakmici, a mi se borimo toliko skupit u Zagrebu. Čini se da je onda stvarno omjer u broju navijača debelo u njihovu korist.

    Na kraju krajeva mi se ovdje prepiremo, a vjerujem da nas bar 95% sa Zone ide redovito na utakmice. Svađamo se sami sa sobom i tražimo rješenje za problem kojeg zapravo mi kao pojedinci nemamo. Totalno su besmislene ove rasprave i svaki put to pomislim kad se uvučem u njih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.