• Efes Pilsen
    6.9k
    Na pocetku smo rekli da je bitniji superkup jer je ipak trofej, to smo ostvarili. Danas nam je bitnija liga, a tu imamo 3 uzasna derbija. Dugujete nam barem jedan posten derbi! Hocemo ligaski ovaj puta, kup neka bude na iscrpljivanje, do penala...
  • Praskaton
    1.8k
    Iskreno ovog sam se i pribojavao da cemo stvari morat rijesit u derbiju.Ne zbog toga sto je hajduk jak i nepobjediv nego jer cemo mi izaci kao i svaki derbi ove sezone.Oprezno na nulu pa ako se sta izvuce.

    Mlataranje rukama,velike izjave, igra horuk uz podrske tribina su nas izvukle par puta ove sezone.
    Nekad bi trebalo uvjezbat nesto na treningu i pokazat neko znanje.Ne mozemo uvijek provocirat srecu
  • plavac173
    2.6k
    na poljudu ti uvijek treba neka doza srece za pobjedu, njih je lako nadigrati dolje ali ne i pobijedit... Pa cak smo i mi u zadnjem derbiju na poljudu kojeg smo izgubili bili dosta bolji, pogotovo prvo poluvrijeme i onda poslije toga - klasika poljudskog derbija.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Mislim da nam odgovara ovakav raspored. Nakon derbija u prvenstvu idemo opet na Hajduk koji ce bit izmoreniji od nas i kojem slijedi Rujevica isti vikend. Rijeka ide nezgodnoj Loksi na Kranjcu kojoj je kup jedina slamka spasa.

    Finale Dinamo-Loksa i puna saka brade. Festival Dinamovstine na Kranjci... Kup nije nebitan kao sto mnogi govore jer on vodi u kvalifikacije za EL.
  • Infinity
    15.2k
    Ne moze Jakir ovo rijesiti u nasu korist nikako. Nema covjek znanja, nema ni hrabrosti. U pet dana mozemo rijesiti sezonu, ali tip na klupi mi stvara paniku.

    Zalim zbog zdrijeba. Da cemo ih jednom dobiti bi nekako i vjerovao, ali dvaput nikako. Ne znam, vjerujem i onda se sjetim tko nam je trener. Treba ga mijenjati dok jos nije kasno. Volio bih ovo prespavati.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Cak mislim da e kup i dobro odigrati. To je najmanje bitno (ne i nebitno) natjecanje trenutno i tamo igraci igraju rasterecenije. Mozda ce neke igrace odmarati jer nakon toga ide Istra i potencijalno cetvrtfinale KL.
  • Livi
    49
    Jedino čega je mene "strah" u te dvije tekme protiv tovara je suđenje i Jakirova muda, to jest nedostatak istih. Stvorio se takav pritisak od strane javnosti na suce, a znamo da i u nekim normalnim uvjetima dole nije nikad laka zadaća sudit, a kamoli sad s ovom atmosferom i događanjima u zadnjih tjedan-dva. Želim da Jakirović barem u ovom derbiju napravi i pretvori u djelo ono o čemu često govori, a ne samo najavljuje borit ćemo se, idemo po tri boda, idemo po pobjedu, a onda postavi taktički tekmu samo da se ne izgubi i tako da čekamo neke poluprilike i izgledamo uplašeno i bezidejno što s loptom kad ju imamo. Vjerujem u pobjedu, možda sam i preoptimističan nekad, ali jednostavno uvijek kada igra Dinamo računam da možemo pobjediti i mislim da ako igrači budu imali taj mentalitet itekako je izvedivo. Pa valjda će nam se vratit za sve te nesreće ove, za nas bizarne i pomalo "uklete" sezone.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ne moze Jakir ovo rijesiti u nasu korist nikako. Nema covjek znanja, nema ni hrabrosti.Infinity

    Ovi dolje to isto govore za Karoglana :smile:
  • Infinity
    15.2k
    Ovi dolje to isto govore za Karoglana :smile:NitkoBitan

    Ne cudi me. Dva remija su ono sto ocekujem, a to mi se nikako ne svidja. Ne svidja se ni njima. U ligi moramo dobiti, kup mozemo i na penale. Njima je isto. Mogu sjesti s nekim tovarom i zajedno plakati, ali me to ne tjesi.
  • Droljo
    5k
    I karoglav i ova naša nepogoda od trenera su prevare. Jedino se uzdam u igrače da budu izvukli kad se najmanje nadamo, nebi im bilo prvi put. A kod njih i ne vidim nekog prostora za napredak kao što mi imamo klupu recimo. Uglavnom, mučna sezona i kako bude završila nitko ne zna...
  • Jurki
    8.7k
    Mogu sjesti s nekim tovarom i zajedno plakatiInfinity

    Nebi sjeo s nekim tovarom pa taman to bila jedina splav na otvorenom moru jer znam da bi me uspel razjebati i raspizditi s kolicinom gluposti koje uspije izvaliti.
    Ako budemo pravi..mozemo ih u 4 dana zakucati u govna do kraja. Ali ce trenercina trebati nekaj i smisliti osim pickastog pristupa pa nakon primljenog gola ubaciti pol klupe pa na horuk nekaj probati izvuci.
  • Crusades1986
    9.8k
    Zadnja utakmica s Hajdukom u Kupu:

    23.05.2018. finale u Vinkovcima, pobjeda 1:0

    Zadnji susret s njima, a da nije finale:

    16.03.2016. 1. utakmica polufinala Hajduk - Dinamo 0:2
    06.04.2016. 2. utakmica polufinala Dinamo - Hajduk 4:0
  • dzg7
    266
    HNS je odredio da se obje utakmice igraju istog dana. Armada će na gostovanje u Zagreb, a Bad Blue Boysi prema Splitu. Sve to 3. travnja.

    Prvi će na teren nogometaši Lokomotive i Rijeke i to u 16 sati, nakon te utakmice kreće spektakl na Poljudu.

    Igrači Hajduka i Dinama od 19 sati će odlučiti tko ide u veliko finale koje se ove sezone igra na dvije utakmice.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Bit ce zanimljivo od Bosiljeva do Zagreba
  • Krizy
    36.2k
    Dinamo je u zadnjih deset sezona Kup osvojio samo četiri puta.
    Od šest ispadanja čak pet put su bila od Rijeke (od čega tri poraza u finalima) i jednom od Šibenika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.