• Tradicija bunta
    5.5k
    Znaci sad konfederaši prvo moraju predat titulu pa tek onda napadat uefinu verziju trofeja Marjan.
  • Zambatine škude
    2.1k
    Drugim riječima, vjerojatnije je da bi u KL završili ak ostanemo bez titule šta bi značilo da osvajanje KL uvjetuje dvije godine bez titule.LovroZG

    Mislim da je iz konstrukcije pitanja jasno da je riječ o jednoj sezoni.
  • og1986
    2.9k
    Iskljucno zato da dozivim objasnjenje Bernarda Jurisica zasto osvajanje HNL vrijedi više od Konferencijske lige.SAS1987

    Razlog zašto je ova hajdukova momčad najveća u povijesti hrv nogometa? by Bernard

    Osvojili su titulu u sezoni kada nikad jači Dinamo je uzeo trećerazredno kup natjecanje. Pomazila ih je sreća sa ždrijebom. Tu je hajduk uspio osvojiti ligu, gdje svi znamo da je mnogo teže držati visoki tempo i formu iz tjedna u tjedan. Ali pored svih neprilika što van terena što pored teških protivnika nikad težeg HNL-a, ova momčad će biti upisana zlatnim slovima hrvatskog sporta.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Najlakša anketa ikad.
  • Eduardo
    17.7k
    Koliko god bi osvajanje europskog trofeja bila velika stvar i za klub i za nas isto toliko ako ne i više gadi mi se pomisao na predaju titule Hajduku. U toj dvojbi biram pune tribine na gostovanjima u Splitu, Kranjči, Varaždinu, Rijeci, Gorici, Osijeku i Puli ispred masovnih pohoda na Rim, London, Marseille... Rijeku ili Osijek bih preživio, ali ovo neće ići.
  • SAS1987
    13.5k
    Niti nas ne boli, niti tovarije ne veseli Hajdukov naslov iz recimo 1971. A nama je KVG 1967 najveći uspjeh u povijesti, koji nas čini ponosne a tovariju itekako boli.

    Zato, ja bi odabrao KL pa makar tri godine ne bili prvaci.
  • xavier
    11.1k
    Ja bih izabrao...nama KL, a HNL naslov Osijeku ili Rijeci, mi drugi, tovari treći :cool:
  • Neki tip
    19.4k
    Ja bih izabrao...nama KL, a HNL naslov Osijeku ili Rijeci, mi drugi, tovari treći :cool:xavier

    Ja bih izabrao.. nama Liga prvaka i HNL naslov, a Hajduk predzadnji taman u sezoni kad su opet uveli razigravanje s 2. iz nižeg ranga.

    Ali to nije u anketnom pitanju. :razz:
  • deda
    28.3k
    Nakon dugog razmišljanja odlučio sam se za opciju A. Mi uzimamo konfrontejšn ligu, tovari srpsku ligu. HNL nek ide Osijeku ili Rijeci.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ako će svatko svome tj. tovari srbima onda nek' HNL ide u zapadni Mostar tj. Zrinjskom a nama KL. :cool:
  • Jurki
    8.8k
    Mozda bi bilo bolje pitanje uzeti konferencijsku ligu ili da dobijemo novi stadion.
    Cak je i veca vjerojatnost da se uzme konf liga nego da dobijemo stadion.
  • xavier
    11.1k
    Mozda bi bilo bolje pitanje uzeti konferencijsku ligu ili da dobijemo novi stadion.Jurki

    Kakvo je to pitanje? Daj stadion naravno.
  • Droljo
    5.2k
    Mislim da europski trofej u ovom trenutku ima veću težinu. Ajd da nismo prvaci 20 godina ali ovako...
    Ionako tovari budu kad tad uzeli naslov..
    Sad jednom junajtedu sigurno liga znači više od lp ali ne i cityu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.