• Papastrumf
    9.9k
    Urartu (Armenija) - ZrinjskiKrizy

    Ovi Armenci su do sada 15 puta izlazili u Europu i prošli samo dva puta prvu prepreku i to oba puta gruzijske klubove 05/06 i 06/07.
    Zadnja tri ispadanja su im od klubova iz "regiona". Sarajevo, Čukarički i Maribor i to prilično uvjerljivo. Po svemu sudeći, lijepa prilika za Zrinjski.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Znaci svakako ne M.Haifa,Rakow i Hacken
  • Mlađi referent
    10.7k
    Mislim da nas jedino Haifa može ozbiljnije ugrozit od ovih
  • pencilneck
    652
    Vidjeli smo da nas na početku sezone i Shkupi može ugroziti, a gdje ne bi prvaci Švedske, Poljske ili Cipra.

    Izvući jednog od ovih iz donje polovice Elo ljestvice i ne bi trebalo biti većih briga.
  • Neki tip
    19.4k


    Slažem se, ali za 2. pretkolo ni poljski ni švedski prvak nisu baš neka sreća također. Haifa koliko znam ima sjajan domaći teren (ne mislim na travu), a Poljake možda malo i precjenjujemo zbog stadiona i navijačke scene, jer su kvalitetom zapravo dosta slabi, no svejedno ih definitivno ne želim u tako ranoj fazi kvalifikacija.

    Daj neke od ovih 5 niže na popisu, svejedno. Zrinski bi (mi) bilo lijepo, ali žao mi da oni izvuku nas kao najtežeg protivnika pa ajd radije nekog drugog.

    Astana/Dinamo T. pa da nam imenjak prođe i dođe.. e to bih vjerojatno i godišnji prekinuo za gostovanje u Gruziji. Razumjela bi žena sve (nadam se).
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Ako nas ove ekipe mogu ugroziti onda nismo za Lige Prvaka. Ljudi mi smo Dinamo,mi smo kroz zadnjih par sezona napravili sto ostali nece nikad,neka se oni misle kako ce protiv nas a ne mi protiv njih.
  • Neki tip
    19.4k


    Pa jasno, ali ne moramo svakim postom dokazivati da vjerujemo u klub i ekipu.

    Izbor je tu i malo "biramo". Radije lakše nego teže, a posve je jasno da bilo tko od njih ne smije biti prepreka na kojoj ćemo zapeti.
  • Infinity
    15.2k
    Zrinski bi (mi) bilo lijepo, ali žao mi da oni izvuku nas kao najtežeg protivnika pa ajd radije nekog drugog.Neki tip

    Ja bi volio da ih naderemo :lol:
  • Ali
    1.9k
    Priželjkujem sutra kuglicu sa Žalgiris/Struga
  • Efes Pilsen
    6.9k
    jebiga, svaki protivnik je zajeban kad ga sretnes frisko nakon priprema. To se cesto kod nas zanemaruje, pa mi na osnovu toga rusimo velike igrace u prvim kolima skupine. Pad onda logicno dode zbog tih 10 ak utakmica viska + reprezentativna okupljanja.
    Daj radije na startu sto lakse, pa u playoffu moze stojat ova tvoja konstantacija kad se zagrijemo.
  • The Undertaker
    4.1k
    Baš to. Kako mi uhvatimo velike nepripremljene na početku sezone (ako se ne varam i Arsenal i Atalantu i Chelsea smo dobili u prvoj utakmici) tako i nas može uhvatiti netko. Što lakše to bolje, makar bilo potpuno "neatraktivno".
  • Neki tip
    19.4k
    Ja bi volio da ih naderemo :lol:Infinity

    Pa dobro, ti i ja i inače teško da imamo zajednički nazivnik kad je išta u vezi s BiH u pitanju. :lol:

    Edit: i meni je Tuzlansko užas, evo da ipak bude nešto :smile:
  • Droljo
    5.1k
    Samo da mi prođemo. Ak treba zrunjski izbacit nek bude. Što lakše da ih natrpamo, uigramo se itd. Dvije pobjede po 4-5:0 puno znače za poslije
  • striko
    1.2k
    Daj Zrinjski da gori
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.