• Ali
    2k

    Inače se doima normalan, ali si bio možda na zapadu na toj tekmi?
    Ja sa strane prema sjeveru sam barem 20m zračne linije dalje od njega vidio sam čisti faul na Ivanušecu.
    I Leko udje tri metra u teren ??? I krene dijeliti lekcije svima redom. Dodje Bel do njega i pokaže mu da se vrati u svoj prostor i ovaj mu krene psovali da se čulo do tribine. I sudac nema druge nego mu dati žuti, ali na to Leko još razjareniji, jer kao nemožeš dat karton treneru Hajd.u.ka (to je mindset, ne bez razloga) i nastavlja sa vrijeđanjem i psovanjem majke i sudac nema druge nego crveni.
    A Leko nastavlja sa psovkama uz dodata fizičke prijetnje i naguravanja. I naravno za kraj niti ne napusti teren nego uz korner liniju nastavi gledati do kraja poluvremena???
    Na to dodaj nastavak vrijeđanja u svlačionici...

    Pa u Bundesligi bi dobio 6mjeseci kaznu za sve ovo nabrojani i to sutradan bez da žalba odgađa izvršenje. A ovdje ima 5 termin i to po izboru jer se.može žaliti i odgajati dok ne prodju teme Dinamo, Osijek i Rijeka...

    Sprdanje sa ligom, kad im za par dana netko drugi sucu j... sve po redu, čudit će se svi...
  • marcio amoroso
    33.1k
    si bio možda na zapadu na toj tekmi?Ali

    Bio sam i jasno je da je napravio sranje. Ja ga ne ocjenjujem samo po toj tekmi nego općenito. Naravno da zaslužuje da ga se kazni, ali moramo biti realni i priznati da sucu majku nažalost psuju svi. Leko nije stao na tome i zaslužuje nekoliko utakmica kazne. Po meni ne baš 5, ali ok.

    Ja se samo nadam da je ovo prekretnica i da će suci zauzeti malo jači autoritet jer ovo do sada je bio doista sejakluk i primitivizam na kvadrat.
  • Dinamosaur
    1k
    Kaj cemo sad i za hajdukovim kaznama plakati? Pa oni su prvi u svijetu po pljuvanju em po sucima em po protivnicima em medijski. U zadnje 2-3g su postali nemoguci. Do kud bi to dovelo?
  • Zagi
    5.6k
    Ma dosta toga.
    Sucima je konačno dana moć da zaustave taj teror prema sebi.
    Pa nije ili barem nebi trebao biti dio nogometnog natjecanja tko će jače pritisnuti suca da bi si osigurao što bolje odluke u svoju korist.

    Ali da , dosljednost je ključ.
    Ilitiga prevedeno, vidjet ćemo na Poljudu gdje magarad smatra da je pritisak na suca njihovo pravo, da se ne lažemo.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Ako je kazna stvarno tolika, Leko je popio metak za blagu kaznu koju je dobio livaja, vuk sit, ovce na broju...

    Kaže strahonja da je kod penala za dinamo prekršaj upitan... koji k? Pa čak se ni sam mlakar nije bunio, jer je prekršaj bio očit.... kome su potrebni takvi klaunovi u medijskom prostoru?
  • The Undertaker
    4.3k
    Kazna je primjerena. Ako se ne varam, Bjelica je za benigniju stvar (opravdano) dobio mjesec dana kazne što je ispalo 4 ili 5 utakmica.
  • Patak
    2.3k
    Kazna je primjerena jer se Leko nije ispričao za svoje ponašanje. Jednostavno, nogometni treneri imaju i širi društveni utjecaj jer njihove neprimjerene reakcije i vrijeđanje suca između ostalog gledaju i djeca koja treniraju u lokalnom klubu. A i suci se moraju zaštititi od takvih tipova.
  • xavier
    11.2k
    Nije li predviđena kazna "od 2 do 10 utakmica"? Kako je onda 5 utakmica "drastična kazna"?

    Da se razumijemo, ni prvi ni zadnji trener koji ima nešto za reći sucu i da je sve stalo kad sudac kaže da je dosta, a to je trenutak kad je pokazao žuti karton, nikom ništa.

    No kod Leke je tek to rezultiralo još jačom erupcijom bijesa kojoj čak ni crveni karton nije stao na kraj nego se njegov ispad nastavio još debelo iza toga. Po meni sve jasno iako mi se ne da slušati njihovo kmečanje o sucima, ali to nije razlog da Leko ne dobije ovakvu kaznu, dapače.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne bi se čudio da je dosta na kaznu utjecalo ono sprdanje s Livajinom nakon utakmice "valjda će mi dati 10 utakmica, ne bi me čudilo". Tu je možda puklo nekima koji su realno bili blagi prema Livaji iz politikanstva.
  • Krizy
    37.8k
    Istra prestigla Hajduk s brojem stranaca. 12-10 za Istru.
  • Neki tip
    19.6k
    Mateo Kocijan je iz Slavena prešao u Partizani kod Zekića.

    Zekić ga je doveo i u Slaven, uostalom, tamo na zimu 21./22. čini mi se, iz negdje 4. lige.

    Tad je imao 26 godina i prvi put igrao prvu ligu, a evo ga i u (kakvom takvom) inozemstvu.

    Nije bio ispod Slavenove razine, pomogao im jest, a jos prije svega 10ak dana čitao sam neki intervju sa Zekićem pa na pitanje "ima li neki igrač Slavena kojeg biste voljeli dovesti kad bi mogli" reče da je htio Kocijana, ali da ga nažalost nisu pustili.

    Eto očito ipak popustili, igra čovjek kvale Konf. lige za Partizani.

    Pitam se koliko još igrača ima po 3., 4. ligi, a da zapravo nikad nisu ni dobili priliku zaigrati prvoligaški nogomet premda bi to, uz dobre fizičke pripreme, zapravo mogli barem na razini Slavena ili Partizanija.

    Eto, čisto kao HNL zanimljivost.
  • Bosna86
    11.6k
    Pitam se koliko još igrača ima po 3., 4. ligi, a da zapravo nikad nisu ni dobili priliku zaigrati prvoligaški nogomet premda bi to, uz dobre fizičke pripreme, zapravo mogli barem na razini Slavena ili Partizanija.Neki tip

    Jedan momak koji upravo igra tu neku razinu mi je to ovako objasnio:
    Uzeo je primjer Marsonije i Slavonskog Broda.. SB sa nekom malo sirom okolicom ima 100 k stanovnika… Ti moras biti bolji od tolikog broja ljudi, da bi igrao treću ligu Hrvatske… Uspjeti u nogometu je brutalno teško
  • Neki tip
    19.6k


    Ma imam to na umu. Nego mi se na primjeru Kocijana čini da i nešto sreće da te pogladi ima ulogu. Ne samo u vidu zaobilaženje ozljeda, nego prilike.

    Naravno da ne trčkara po niželigaškim livadama more igrača koji bi mogli uskočiti u prvih 11 nekog slavena ili gorice, eto samo da im netko da priliku, ali vjerojatno kroz to užasno sitno sito ne prođu svi koji bi po kvaliteti teoretski mogli.

    Koliko je teško uspjeti u nogometu mislim da ne shvaća ipak ogroman broj gledatelja/pratitelja nogometa.

    Igrao sam protiv jednog juniora Sesveta, ni po čemu posebnog, tesko da ce ikad živjeti od nogometa. Ispadao sam smiješan čuvajući ga, a nisam loš za amatera.

    Nevjerojatno je tu puno razina i finesa.
  • mali M
    3.6k
    imam stvarno dobrog frenda koji je prošao cijelu Dinamovu školu, mladu repku, bio i u inozemstvu i sa nekih 25-26 je krenulo lutanje, još je LB i ja mu kažem jer znam koja je kvaliteta, pa čekaj kaj nemožeš u neki Inker ili Slaven Belupo, a kaže meni on (dok su još bili druga liga) ma u Gorici su ga tražili lovu samo da ga uzmu u krug prve momčadi, Šibenik ga je isto tražio lovu.. tu je stvarno puno razloga zašto iznadprosječno kvalitetan igrač ne dospije do prve lige..
  • Keyser Soze
    8.3k
    Hajduk rasprodao stadion za utakmicu s Rijekom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.