• NitkoBitan
    12.3k


    Ma to je neka greska. Poslije pauziranja protiv Dinama dobio je jos po zuti karton na 3 tekme - protiv Rijeke, Osijeka i Rudesa.
  • Bruh
    901
    mslm lika su već jednom pokušali ubit u Stobreču. Njemu bi i bilo najbolje dat ostavku al dobro je netko napisao njegova ostavka neće ništa značit kad će još sudit isti i imenovat se od strane drugih mimo svih kriterije nego po poznanstvima...
  • dzgkt
    146
    Protiv Rijeke nema žuti, barem prema ovome Rijeka - Istra
  • Zagreb1992
    1.3k


    Da..pokojni Blato ga je napao u Stobreću ...iako ja očekujem da će tu biti još više napada na njega pogotovo ako ih se zakine negdje
  • jedan u nizu
    6.1k
    Dobar dio nas je tu dobro predvidio sve sto se desava zadnjih dana.

    Hajduk ce kiksati.
    Kada krene jedan kiks, doci ce ubrzo i drugi i treci.
    A onda ce se raspasti kao kula od karata.

    Sve vidljivo kako se sa kiksevima pocelo sve vise prigovarati sucima. Dok su bili prvi na tablici kmecanje je bilo maleno, tek toliko da se zna da su tu i da se bore protiv 'tamne strane'.
    Kada su dinamo i Rijeka poceli smanjivati prednost, kmecanje je pocelo sve jace i jace jer se osjetilo da nisu sposobni za odigrati prvenstvo na razini citavu godinu.
    Sada kada ih Rijeka vec neko vrijeme šiša, i kada smo mi ispred njih sa neodigranom utakmicom - raspašoj.

    Svjesni su oni svi, i to jako dobro sto znaci ako ne osvoje titulu ove godine.
    Financije na rubu bankrota.
    Dovidenja Perišići, Brekala, Mbappe i Halandi.
    Dovidenja Sigur, Pukštas, Lacika.
    Dovidenja Jakobusic.
    Dovidenja snovi o eurospkoj skupini.

    A na naplatu jos dolaze i krediti za Livaju, famoznih nula eura za Kalinica i sve pripadajuce kamate i placevi na Bracu.

    Ovdje nije voda dosla do usiju. Ovo su zadnji izdisaji nekoga ko se utapa u kadi koju je sam napunio.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Po Sofi je dobio zuti u 23. minuti na toj tekmi zbog prigovora. Mislim da sam gledao tu tekmu na HRTu i Erceg je zaista poludio na neku sudacku odluku i dobio zuti.

    Zasto taj zuti nije zabiljezen u sluzbenom zapisniku samo Bog zna.
  • Bruh
    901
    ono što mene brine je da se ne proširi na ostale suce... jbt dolje na poljudu ak ih dobijemo 1:0 će pod povećalo stavljati svaku odluku na utakmici od auta do faula. Pa tko će htjet sudit tim budalama. Još su dokazali da mogu i oće to u koprivnici kad su pomoćnome bacili stolac u glavu. Ne znam al ovo već postaje apsurdno...
  • rioda
    2.6k
    Pogledao u Cometu što je i službena informacija, Erceg ima dva žuta.

    Kod nas su s dva žuta: Perić Dino, Petković Bruno, Živković Moreno, Ristovski Stefan, Vidović Gabriel, Emreli Mahir, Kaneko Takuro
  • plavac173
    2.6k
    Konacno dobar prilog rtl direkta... U globalu rekli da ih mi nazivamo kmecavcima i na kraju rekli da se cijeli svijet zali na sudjenje i u najjacim ligama ali zasto je kod nas to toliko 'popularno'.
  • Jurki
    8.7k
    Za ovo sranje s Maricem trebal bi im savez spizditi 3 domace utakmice bez gledatelja i financijsku kaznu klubu.
    Dal je moguce da je takva krpa prosla osiguranje?
    Ovo je otvoreni poziv na linč.
  • Jurki
    8.7k
    da se cijeli svijet zali na sudjenje i u najjacim ligama ali zasto je kod nas to toliko 'popularno'.plavac173

    Kod nas je popularno jer je najlakse za svoju nesposobnost okriviti nekog drugog.
    Vani kad sudac pogrijesi, ponekad to klubovima odnese par desetaka milijuna eura, naslove prvaka itd. Ali svi su svjesni da je to sport. Nekad ti uzme, ali nekad ti i vrati.

    Oni bi napravili doslovno drzavni udar da prate neki rukometni klub.. di sudac sjebe 10 situacija po utakmici pa nikome nista.
  • Ivdzo11
    3k
    Tako će Šarlija morati pauzirati desetak dana, sigurno neće moći igrati protiv Istre 1961, a vrlo vjerojatno i Gorice.

    Na njegovo će mjesto tako morati Josip Elez koji je protiv Varaždinaca upisao asistenciju i postigao gol što znači da je u dobroj formi.
  • Bruh
    901
    rukometni klubJurki

    A tek košarkaški... ajoj da i tam se konstantno žale
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    ne znam, ali sama cinjenica da gledas sto objavljuje ovaj profil koji mrzi sve hrvatsko je katastrofa
  • plavac173
    2.6k
    Story je podijeljen od dinamovog profila
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.