• superhik
    10.6k
    Ne možeš vjerovati da je jedan klub koji nas je izbacio u Kupu i igrao finale Kupa zamijenio Rudeš
  • Nino Bule
    11.9k
    Sto se tice vlasnik sibenik ima puno ozbiljnijeg vlasnika, i da mi nisu dragi htio bi da takav klub sto prije dođe u prvu hnl.
  • marcio amoroso
    33.4k

    Jesu se pojačali na zimu?
  • Facke
    2.5k


    Toshevskija su zeli na posudbu iz Klagenfurta i dosel je jos Puncec. To je to od zimskih aktivnosti.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Problem zagrebačkih klubovaMihaljević

    Majstor ce se preselit u Zagreb, i oni ce se nakrcat na Kranjcu
  • Rex Ramae
    2.6k
    Nadam se da taj Zrinski neće vidjeti prvu ligu, samo još jedan klub bez navijača nam treba. Volio bih Šibenik da uđe za sljedeću sezonu pa onu tamo iza Cibalia.
  • Mihaljević
    8.5k
    Vjerovatno, ali će igrat na Gradskom Vrtu sljedeću sezonu sigurno.
  • Nino Bule
    11.9k


    I nisu bas, a i ozljede su ih pokorile, po meni moraju obavezno jednog veznog dovest i blagi favorit su mi za osvajanje druge lige
  • Dzoni
    206

    Prvi dio sezone je bilo depresivno gledati klub kojeg pratim jednako dugo kao i Dinamo da tone svaku utakmicu, jedini tracak nade bila je ona pobjeda nad Rijekom, a sada, blize 4.ligi nego da se vrati cak i u 2.ligu(1.NL)
  • NVKOD
    791
    Plasirano od strane medija da neki klubovi zaslužuju naslov prvaka (ne znam na temelju čega, atmosfere?), bacio sam se malo u statističke vode. Uzeo sam u obzir sve sezone otkako je Hajduk zadnji put osvojio naslov prvaka, dakle od 2005/06 do sadašnje 2023/24 te u razmatranja nije ušao Osijek kao dio "Velike četvorke".

    Ukupni-poredak.png

    Kao što je očekivano, Dinamo je apsolutni vladar lige s 357 bodova prednosti u odnosu na Hajduk, odnosno 364 u odnosu na Rijeku i kao takav neće biti dio daljne analize.
    Nevjerojatno je za čuti da neki svojataju titulu i pridodavaju si raznorazne statuse, epitete, a u najmanju ruku su izjednačeni s drugim klubom. Rijeka u 19 sezona ima gotovo pa isti broj bodova kao Hajduk, bez obzira što su u periodu 2009/10 - 2011/12 bili u donjem domu. Kada bi zaključali ovu sezonu i proglasili pobjednika (neovisno o Dinamovoj zaostaloj utakmici), Riječani bi imali čak dva naslova prvaka, dok "najveći" klub ima ravno nula!
    Razlika između Rijeke i Hajduka raste ako se uzme u obzir zadnjih 10 godina, tj. otkad je uvedena Liga 10.

    Zadnjih-10-godina.png

    U tom razdoblju ne samo da Rijeka ima više naslova prvaka, nego je više puta bila na drugom mjestu od Hajduka, a bodovna razlika od 58 bodova ukazuje na dominaciju Rijeke u odnosu na NK Euforiju pri čemu sva razglabanja o tome tko više zaslužuje biti bolje rangiran padaju u vodu! Mitomanija pojedinaca na vrhuncu.
    O Europi i uspjesima ne treba ni započeti, dok neki igraju Ligu prvaka, ruše velike klubove, drugi gube od ribara i automehaničara.

    Za kraj, kada mediji pišu o našim klubovima, priča uglavnom ide ovako:
    • Dinamo - negativa, raspad sistema, nema navijača, kaos...
    • Rijeka - ignoriranje, mali broj članaka...
    • Hajduk - pozitiva, broj članova, najveći klub, članak svake dvije minute, titula...

    Iz svega ovoga, može se samo jedno utvrditi: Nema većeg kluba od Dinama!
  • Jurki
    9.4k
    Plasirano od strane medija da neki klubovi zaslužuju naslov prvakaNVKOD

    Zapravo kad malo bolje covjek razmisli..ovo pumpanje medija tovara.. nama moze odlicno biti.
    Njih se fila sa pritiskom a mi mozemo u miru se skonsolidirati.
    Samo nek ih pumpaju i dalje.. a zna se ko bu prvi na kraju.

    Ova poruka ide kompletnoj gamadi DNOvinarskoj dođite na proslavu naslova prvaka protiv Rudesa na Maksimir zadnje kolo i ponesite normabele.
    Ne mozete vi takav gnjusni clanak napisati o Dinamu a da s tim clankom barem djelomicno opisete moju mrznju prema Vama.
  • rob ljubavi
    786


    Razlika je upravo u tome, tovare lozi euforija i to se klika, a kad se o najboljem pise lose i to se klika.

    Jednostavno i pozitivne price o Dimamu kada budu( ceste) ne buknu koliko tovarske. Jbg, puno oni laju
  • Jurki
    9.4k
    Jednostavno i pozitivne price o Dimamu kada budu( ceste) ne buknu koliko tovarske. Jbg, puno oni lajurob ljubavi

    A kaj je vijest za naslovnice ili klikove kad je pes vgrizel coveka ili kad covek vgrizne pesa?

    Kad ce nas novinari voljeti, e tad znamo da smo u kurcu i dotaknuli dno dna.
  • db-izbjeglica
    13.5k
    ako dinamo danas dobije lokomotivu i prestigne magarad na tablici, oni sutra neće dobiti belupo!

    luzeri ostaju luzeri, nema im livaje, "smrznut" će im se govno u guzici i neće moći ništa. :halo:
  • Brusa
    952
    i ja sam već isto pomislio! :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.