• Eduardo
    17.6k
    Raspored kao da smo sami pisali i za nas i za tovare.
  • Mlađi referent
    10.8k


    Disciplinski pravilnik HNS-a, članak 44

    1) Smatrat će se da nije kažnjavan:

    - počinitelj disciplinskog prekršaja koji je kažnjen ukorom, pa u roku od šest mjeseci ne učini novi disciplinski prekršaj,

    - počinitelj disciplinskog prekršaja koji je kažnjen novčanom kaznom ili vremenskom kaznom od šest mjeseci ili zabranom igranja određenog broja utakmica pa tijekom jedne godine od izdržane kazne ili ublažene kazne ne učini novi disciplinski prekršaj,

    - počinitelj disciplinskog prekršaja koji je kažnjen vremenskom kaznom većom od šest mjeseci ili oduzimanjem bodova pa u roku od tri godine od izdržane ili ublažene kazne ne učini novi disciplinski prekršaj.

    Ovo je kopirano s medija pa možeš potražit za provjeru
  • xyz
    840


    Točno, piše tako, ali se to ne odnosi na nepoštivanje Kodeksa o ponašanju nogometnih djelatnika koji je definiran u čl. 84.
  • miro
    3.2k
    superkup i 1.kolo go na moru, pa pojest ću se...
  • Olmic
    2.7k
    isto tako i ja
  • Olmic
    2.7k
    Nikad nije bilo vaznije dovest pojacanja sto prije
  • Mlađi referent
    10.8k
    Ne treba sad paničarit i trčat u pojačanja. Mi ćemo u sedmom mjesecu bit dovoljno jaki da ih možemo dvaput otrest tak i tak.

    Ne treba imat iluzije da ćemo mi u kolovozu riješit prvenstvo.
    Ovakav raspored je cijelu sezonu, oni će u sezoni četiri puta u nizu imat tri najteže utakmice, kao kaj ćemo mi imat ovakav dobar raspored cijelu sezonu. A oni širinu za to nemaju i najmanji problem će im bit čak ovaj početak jer su tu relativno svježi i u oblacima, ako naravno ne bude suspenzije Livaje.

    Dapače, možda se i odgode ta prva kola.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Prvih 9 kola samo dva prava gostovanja,katastrofa
  • seljak86
    2.4k
    Svi nazad s mora :joke:
  • pencilneck
    652
    15. 7. Hajduk
    22. 7. Hajduk
    26. 7. LP - 2. pretkolo
    29. 7. Istra (vani)
    2. 8. LP - 2. pretkolo
    5. 8. Gorica
    9. 8. LP/EL - 3. pretkolo
    12. 8. Lokomotiva (vani)
    16. 8. LP/EL - 3. pretkolo
    19. 8. Varaždin
    23. 8. LP/EL/ECL - playoff
    26. 8. Rijeka
    30. 8. LP/EL/ECL - playoff
    2. 9. Osijek (vani)

    Datumi se mogu pomicati +/- jedan dan, ali to je to. Raspored nije mogao biti povoljniji. Dok traju pretkola mi imamo samo jedno jedino gostovanje izvan Zagreba - i to Istra između dvije utakmice 2. pretkola LP.

    Da smo sami birali, ne bi izabrali povoljniji ulaz u sezonu.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Btw vidim da je tovarima hanza medija smrtni neprijatelj.

    Nisu li oni vlasnici Slobodne?
  • NitkoBitan
    12.3k
    Svi nazad s moraseljak86

    Haha malo ce se odgoditi odlazak na more, ionako je vrijeme za krc :grin:

    I da pitanje ako netko zna. Znam da je neka kruzna shema rasporeda... Jel zavrsno kolo (proslava naslova) doma na Maksimiru protiv Rudeša ili na Poljudu? Zbunio sam se skroz :lol:
  • Captain America
    14k
    Teško je dobit istog protivnika u 2 utakmice za redom tako da se nadam uzimanju superkupa na penale :cool:

    Nisu li oni vlasnici Slobodne?Mali Zeus

    Yes.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Teško je dobit istog protivnika u 2 utakmice za redom tako da se nadam uzimanju superkupa na penale :cool:Captain America

    Uzimamo obje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.