• Petar86
    592
    Citam komentare na objavu Bernarda Jurisica, za divno cudo velika vecina komentara je realna i istinita, otrijeznjenje ocito
  • Nolifer
    6.7k
    Zato radimo na sebi i fokus samo na nas, a ove kmečavce dole ko ih jebe...Nolifer

    :victory: :strong:
  • Captain America
    14k
    Čestitke Rječanima. Podsjećaju na Leicester 2016. ili Monaco 2017. Šira javnost priča o "velikanima", a jedna momčad radi u tišini i uz to imaju savršeno posloženih prvih 11. Ako izvuku sezonu bez ozljeda su jako blizu naslovu. Vidjet ćemo i kako će titulaši preživjeti prvi poraz Karoglana. Znamo kako je to prošlo s Kmekom.

    Od ovakve Rijeke mogući gubitak naslova neće biti tragedija. Još kada znamo da ih vodi deklarirani dinamovac i da su tamo "naši" Dilaver, Goda, Janković i Pjaca, osjetit ćemo i malo zadovoljstvo zbog njih.

    Još jednom svaka čast Rječanima, a nadam se da će i ovo vratiti našima malo boje u lice. Banda u uredima nek se primi posla i riješi Kenta i desnog beka ovih par dana jer očito ovo ni blizu nije gotovo.
  • bluelions
    250
    Super rezultat, ali dalje imamo uprava koju imamo, prelos trener, nikakav transfer rok I nezadovoljstvo kod igrača. Bit će gusto, jako gusto
  • Kaiser
    42
    i ne samo to, onaj korner u nadoknadi, gdje je Kolarić dosudio gol aut, pa na intervenciju var-a, dosudi korner. Od kada se var uključuje ili sugerira glavnom je li korner ili ne?
  • emilperska
    3.2k
    Nadam se da je tzv. uprava gledala utakmicu i shvatila da nije gotovo i da se transfer politika ne moze vodit po tome hoce, kad ce i kako ce S.J. dobit otkaz. Na njima je da dovedu 2 igraca da izbalansiramo momcad, pojacamo i da sljedeci trener ili (ne da Bog) S.J. ima uvjete za naslov kak spada..
  • Juznjak
    3k
    Od ovakve Rijeke mogući gubitak naslova neće biti tragedija. Još kada znamo da ih vodi deklarirani dinamovac i da su tamo "naši" Dilaver, Goda, Janković i Pjaca, osjetit ćemo i malo zadovoljstvo zbog njih.Captain America

    Bit će tragedija i neću osjetit nikakvo zadovoljstvo zbog nekoga tko uzme naslov Dinamu. U prvom licu jednine piši ovakve komentare.
  • IceMan
    1.5k
    Sad mi još više žao Lokomotive.

    Mi da smo samo malo “normalniji” već bi se pripremali za iduću sezonu u ligi prvaka.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Od ovakve Rijeke mogući gubitak naslova neće biti tragedija. Još kada znamo da ih vodi deklarirani dinamovac i da su tamo "naši" Dilaver, Goda, Janković i Pjaca, osjetit ćemo i malo zadovoljstvo zbog njih.Captain America

    Jos najbolje da prizeljkujemo da netko drugi osvoji naslov. Meni je zadovoljstvo samo ako Dinamo osvoji naslov, za druge me boli k. Uostalom sjetimo se proslave naslova Rijecana na Maksimiru, to je isto provokatorska bagra, light verzija tovara. Ili zvizdanje na oprostaju Ademija, ma da ne nabrajam dalje...
  • San Lorenzo
    11.7k
    Jel netko brojao koliko bacanja i simuliranja je bilo u 12 minuta nadoknade, vjerojatno je i neki rekord oboren...btw, protiv Istre 14 minuta, danas 12, lijepo, lijepo...
  • Jurki
    8.8k
    jbg tak je kak je.
    Na muci se poznaju junaci. Pregrupirati se, pojacat i uzet kantu.
    Imam zivaca taman do kraja sezone. Bu mi svejedno za euro.. al koga jebe.
  • Logistika
    1.1k
    Karoglan "cini se da se Livaja ozbiljnije ozljedio"
    Kako ce im prisjest kurčenje
  • Bruh
    901
    Sa Jakirovićem i ovakvim stavom igrača ne bumo mi blizu osvajanja... a rađe bi da Pjaca slavi neg ono malo govno Brekalo
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Ma ima Boga, kako ih nije sram dizat onaj trans a mrze sve van dalmacije. Mrš stoko
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.