• Eduardo
    17.6k
    Igrali u Kamen Ingradu?BornaPŽ1986

    Točno :smile: U sezoni 03/04 sva trojica su igrala za Kamen, ali lako tebi odgovorit kad dolaziš s tog kraja pa si ih možda i gledao na djelu :smile:
  • Ali
    1.9k
    A možda i pokoja konobarica u Požegi :grin:
    Iako mislim da je Zeka tu prednjacio.
    On ga voli zabit... gol naravno
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    S njima su još bili i Rendulić i Smoje (pomoćni u Osijeku, vodio mozda jednu dvije utakmice prije Zekica)
  • BornaPŽ1986
    1k

    Ma da, prelako. Isao sam ja na utakmice kao dijete ali ne sjecam se koje sve, znam za njih par.
    Fun fact: ove sezone su 4 igraca Kamen Ingrada iz sezone 03/04 vodila prvoligase u HNL (Jakirovic, Karoglan, Zekic, Smoje). Smoje je mislim vodio 1-2 utakmice prije dolaska Zekica. Velik je Kamen cim im igraci vode pola lige.
  • Captain America
    14k
    Duplančić je objavio da je Laszlo sve dogovorio s tovarima.
  • Ivdzo11
    3k
    Može se reći da je načelno taj prelazak dogovoren, ali za detaljnije informacije pričekajmo ipak da vijest dobije i službenu notu. U svakom slučaju, Kleinheisleru je 29 godina, bio je debelo podcrtan na Poljudu još u vrijeme dok je igrao za Osijek, a sada ga se očekuje kao iskusnog veznjaka koji bi svakako trebao predstavljati pojačanje u borbi za titulu.
  • Teofil Kateran
    873
    Činjenica je da je nosio Osijek i držao ga konkurentnim, ali mi je sumnjiva ova epizoda u Panathinaikosu gdje je završio praktički na tribini većinu utakmica. Tako su mnogi zazivali Freya, a od njega ni traga ni glasa od onda.
    Povezivali su Kleinheislera mnogi i s Dinamom, ali ako je u Panathinaikosu na tribini mislim da je to dovoljan razlog da budem skeptičan oko njega, tako da nek slobodno ide dolje.
  • Mihaljević
    8.2k
    Kleinheisler je ozbiljna igračina , i bit će veliko pojačanje... Šteta , baš mi je krivo da ide kod njih.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Oni su upravo Terima doveli za trenera. Ne znam jel ovaj otpisivao sta na nevideno, al ce vjerojatno cistke bit da se ustedi na placama igraca za zelje novog trenera.
    Ne znam kakav status ima Sporar, on bi bio dobra opcija :grin:
  • Praskaton
    1.8k
    Madar je bas igracina bio u Osijeku,steta da ga oni ne vrate.Nije mi nimalo drago da ode kod tovara to bi im bas pojacanje bilo
  • Klenx
    4.1k
    Nije se naigrao ove sezone u grčkoj, ne znam razlog. Uglavnom je na tribinama.
    Međutim, za HNL prilike jako dobar igrač, terijer i vjerojatna poruka debelom Odjidji da odjebe.

    Šteta što nije došao k nama kad je Ademi otišao u Kinu.
  • eol12
    357
    Evo hajduk dovodi kleinheislera dok mi i dalje tapkamo u mraku, a tako ćemo i dalje, vjerojatno čekati Brekala do kraja prijelaznog roka, a do tad će i taj Hoxha naći drugi klub
  • blue heart 72
    1.4k
    Na kojoj poziciji vi uopće vidite Laciku kod tovara???
    Ne znam baš koga bi Karoglan izostavio u veznom redu, pa da njegovo mjesto ubaci Laciku. A za lijevo krilo je definitivno prespor i nema probojnost. Baš me zanima koju će mu ulogu namijeniti
  • Captain America
    14k
    Ako zglajzaju i ne osvoje naslov, mogu prodat Pukštasa i Sigura za 15ak milijuna, a ostaviti za HNL bazu odličnih igrača koju čine Lučić, Uremović, Šarlija, Melnjak, babino unuče, Žaper, Laszlo, Perišić, pobješnjeli kosovar i gorila.

    Možemo se samo nadati da će se kod nas stvari u sportskom sektoru posložiti nakon što kuja s mog (bivšeg) avatara i njeni pobočnici budu nabijeni nogom u guzicu jer ozbiljan hajduk ne ide nigjde.
  • Captain America
    14k
    Na kojoj poziciji vi uopće vidite Laciku kod tovara???blue heart 72

    Gori od Dajakua i Dolčeka nije sigurno, a bit će jako dobra zamjena za Pukštasa kada ode na ljeto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.